9 تا از Hero بازی ها که با نیروی نفرت پر شدن.

۹ تا از Hero بازی ها که با نیروی نفرت پر شدن.

نفرت می تواند نیروی قدرتمندی باشد. اگرچه گاهی مخرب است، اما نفرت چیزی است که این Hero ها را به انجام کاری که باید انجام شود راهی میکند.

Hero

 

بسیاری از شخصیت‌ های بازی‌های ویدیویی به خاطر کارهای قهرمانانه‌شان شناخته می‌شوند، اما کسانی نیز هستند که انگیزه‌هایشان را چیزی تاریک‌تر تقویت می‌کند: خشم و نفرت. این شخصیت ها اغلب توسط حوادث آسیب زا، ضررهای شخصی یا بی عدالتی هایی که بر آنها تحمیل شده است، هدایت می شوند. خشم آنها به بخش مرکزی شخصیت آنها تبدیل می شود و آنها را در سفرشان راهی می کند که اغلب با عواقب ویرانگری همراه است.

از Kratos در God of War، تا Doom Slayer در Doom و تا Kaine در Nier، این شخصیت‌ ها با وجود انگیزه‌های تاریک‌، به شخصیت‌ های مورد علاقه طرفداران تبدیل شده‌اند. این مقاله به بررسی برخی از به یاد ماندنی‌ ترین شخصیت‌های بازی‌های ویدیویی که توسط نفرت هدایت می‌شوند می‌ پردازد و اینکه چگونه داستان‌ های آنها شکل گرفته است.

۹ تا از Hero بازی ها که با نیروی نفرت پر شدن:

۹٫Barret Wallace (Final Fantasy 7 Remake)

final-fantasy-7

Barret Wallace یکی از شخصیت‌های اصلی بازی Final Fantasy 7 Remake است که به دلیل خشم و نفرت عمیق نسبت به Shinra به دلیل آسیب رساندن به این سیاره به نفع خود هدایت می‌شود. او یکی از بخش‌های اصلی گروه مقاومت معروف به Avalanche است که به دنبال نابود کردن Shinra و پایان دادن به روش‌های فاسد آنها است.

شخصیت تند و خشن او باعث پنهان شدن حس مراقبت از دوستانش و تمایل او برای تبدیل جهان به مکانی بهتر برای دخترش شده است. در حالی که نفرت او را کنترل می کند، او همچنین به اهمیت همکاری با یکدیگر و ایجاد پیوندهای قوی در مبارزه با Shinra پی می برد.

۸٫Ann Takamaki (Persona 5)

persona-5-dancing-in-starlight-ann-takamaki-figure

Ann Takamaki یک شخصیت کلیدی در Persona 5 است و داستان او پر از مقاومت است. Ann به دلیل عصبانیت نسبت به معلم بداخلاقش، Kamoshida، احساسات خود را به، تمایل به اجرای عدالت، هدایت می کند. هنگامی که Kamoshida می خواست بعد از مدرسه با او ملاقات کند، Ann نپذیرفت، بنابراین اوعصبانیت خود را با ترغیب Shiho Suzui (بهترین دوست Ann) به آسیب رساندن به خود خالی کرد.

نفرت Ann از Kamoshida، انگیزه برای افشای اعمال ناشایست او و محافظت از افراد آسیب پذیر به Ann می دهد. با اینکه نگران سلامتی بهترین دوستش هست، Ann همچنان یکی از اعضای قوی و مصمم Phantom Thieves است و با بی عدالتی در جامعه خود مبارزه می کند.

۷٫Jin Kazama (Tekken Series)

jin-kazama-tekken-8

Jin Kazama یکی از شخصیت‌های اصلی سری Tekken است و داستان او برگرفته از نفرت است. پس از کشته شدن مادرش برای محافظت از او،پدربزرگش سرپرستی Jin را قبول می کند، اما پدربزرگش به او خیانت می کند. بخشی از ظاهر نفرت انگیز او به این دلیل است که نمی تواند به کسی اعتماد کند، بیشتر به دلیل خیانت پدربزرگش.

Jin در خون خود، ژن شیطان را دارد و باعث می شود او باور کند که نمی تواند به کسی نزدیک شود وگرنه به خاطر او صدمه می بینند. در حالی که Jin شخصیت ظالمی نیست، گاهی اوقات می تواند مغرور و تلخ به نظر برسد، زیرا طرفداران او را در طول سری Tekken می بینند که با شیاطین درونی خود مبارزه می کند. خشم و نفرت او قابل لمس است و زندگی او به عنوان درس عبرتی در مورد بدی انتقام است.

۶٫Shadow the Hedgehog (Sonic the Hedgehog Series)

Shadow-the-Hedgehog

Shadow یک شخصیت محبوب از سری Sonic the Hedgehog است که اغلب به عنوان نفرت به تصویر کشیده می شود. او “Ultimate Life Form” است که توسط پدربزرگ Dr. Eggman، پروفسور Gerald Robotnik ایجاد شده است. Shadow با Maria Robotnik، نوه بیمار Gerald دوست شد. Maria در حالی که به Shadow کمک می کرد تا از تاسیسات فرار کند توسط یک سرباز کشته شد و غم و اندوه و خشم او را فرا گرفت.

نفرت Shadow از انسانیت موضوع تکراری این سری بوده است و او اغلب به عنوان یک lone wolf به تصویر کشیده شده است که ماموریت های خود را با کارایی بی رحمانه انجام می دهد. با وجود تمایلات خشونت آمیز، Shadow لحظات ازخود گذشتگی را نیز به نمایش گذاشته است و حتی در چندین موقعیت در کنار Sonic و دوستانش برای نجات جهان کار کرده است.

۵٫Chris Redfield (Resident Evil 5)

Chris Redfield (Resident Evil 5)

Chris Redfield یکی از Hero های اصلی بازی Resident Evil 5 است و نفرت شدید او از دوست سابقش، Albert Wesker، و همچنین شرکت Umbrella و ویروس هایی که آنها ایجاد کرده اند رانده می شود. خاطره همکار او، Jill Valentine، که خود را قربانی کرد تا Chris را نجات دهد و Wesker را متوقف کند، با او مانده است.

Chris با میل به انتقام گرفتن از کسانی که برای او و عزیزانش درد زیادی ایجاد کرده‌اند، نیرو می گیرد، و هیچ چیز جلو Chris را برای متوقف کردن آنها نمی گیرد، حتی اگر این به معنای به خطر انداختن جان خود در این روند باشد. در طول بازی، بسیاری از انتخاب‌هایی که Chris می‌کند، مانند ادامه ماموریت با وجود خطراتی که دارد، کاملا بر اساس خشمی است که او نسبت به Wesker و Umbrella دارد انجام می‌شود.

۴٫Kaine (NieR)

kaine-nier-2010

Kaine یک جنگجوی سرسخت و دوستی مهم برای Hero بازی NieR است. با این حال، گذشته او در بدبختی پوشیده شده است. او توسط یک Shade قدرتمند مورد حمله قرار گرفت که مادربزرگش را به قتل رساند و نزدیک بود او را نیز بکشد. اما Shade دیگری به نام Tyrann جان او را نجات داد و اندام های له شده اش را شفا داد و به Kaine فرصتی داد تا از تمام خشم خود برای انتقام و تحمیل درد به Shade های دیگر استفاده کند.

هیولا او نفرتی را که در درون داشت به او یادآوری می کرد که او را وادار به انجام اقدامات خشونت آمیز برای رسیدن به اهدافش می کرد. با وجود این، Kaine برای محافظت از کسانی که به آنها اهمیت می دهد هرکاری می کند و این او را به شخصیتی محبوب در میان طرفداران NieR تبدیل کرد است.

۳٫Asura (Asura’s Wrath)

1-Asuras-Wrath

Hero Asura اصلی بازی اکشن Asura’s Wrath است، و او به دلیل نفرت بسیار عمیقی که او را به زندگی بازگرداند، شناخته شده است. داستان او حول محور تلاش او برای انتقام گرفتن از کسانی است که به او خیانت کردند و همه چیزهایی را که برایش عزیز بود گرفتند یعنی خانواده اش.

به عنوان یک نیمه خدا، قدرت‌های Asura توسط خشم تقویت می‌شود و بازیکنان در حین پیشروی در بازی، خود را در حال انجام حملات ویرانگر خواهند یافت. نفرت و تمایل او برای نجات دخترش و انتقام گرفتن از همسرش داستان را پیش می‌برد و بازیکنان شاهد خواهند بود که او بر مشکلات غیرقابل‌ غلبه، غلبه می‌کند، زیرا او به دنبال نابود کردن کسانی است که به او ظلم کردند. شخصیت Asura با وجود خشم بی‌ نظیرش، لحظاتی از دلسوزی و از خودگذشتگی را نیز به نمایش می‌ گذارد و او را به یک Hero پیچیده و قانع‌ کننده تبدیل می‌کند.

۲٫Doom Slayer (Doom Series)

doom

The Doom Slayer که با نام Doomguy نیز شناخته می شود، Hero سری Doom است و به دلیل نفرت شدیدش نسبت به شیاطینی که با آنها می جنگد معروف است. او وقتی پر از خشم و رانده توسط انتقام می شود که شیاطین خانه او را نابود و همسر و پچه اش را به قتل می رسانند.

او هر شیطانی را که به آن برخورد می کند شکار می کند و می کشد، و در جستجوی انتقام خود هیچ رحم یا تردیدی نشان نمی دهد. علیرغم روش‌های وحشیانه‌ اش، Doom Slayer به شخصیت مورد علاقه طرفداران در جامعه بازی تبدیل شده است که به خاطر اراده خیلی قوی و مهارت‌های رزمی بی‌ نظیرش مورد تحسین قرار می‌گیرد.

و حالا نفر اول بی رحم ترین و خشمگین ترین Hero بازی ها:

۱٫Kratos (God Of War Series)

Hero

Kratos به خاطر خشم و عطش بی نهایت اش برای انتقام شهرت دارد. او زمانی یک جنگجوی Spartan بود که پس از خیانت خدایان به دنبال انتقام از آنها و هرکسی که در راه او قرار می گرفت، بود. قدرت Kratos از نفرت عمیق او نسبت به همه خدایان و گناه خود نسبت به اقدامات گذشته می آید، که او مرتکب عمل وحشیانه و در عین حال غم انگیز قتل همسر و دخترش می شود.

هدف او برای انتقام، باعث کشتن خدایان و موجودات افسانه‌ ای بی‌ شماری شد و او را به یکی از ترسناک‌ ترین چهره‌های اساطیر یونان تبدیل کرد. داستان Kratos علی‌ رغم ماهیت خشونت‌ آمیزش، حاوی عناصری از تراژدی و فداکاری است، زیرا او تلاش می‌کند تا با گذشته‌ اش کنار بیاید و راهی برای حرکت رو به جلو بیابد، همانطور که طرفداران می‌توانند در آخرین قسمت‌های سری ببینند. 

این بود ۹ Hero با نیروی نفرت.😎

اگر که از این مقاله خوشتان آمده حتما نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید و برای دیدن بهترین های بیشتر به اینجا بروید.

نوشته های مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x