Online games on Web

۷ تا بازی Online که روی وب میتوانید بازی کنید

بدون نصب، Online بازی کن

همه آخرین نسل کنسول یا یک کامپیوتر پرقدرت را ندارند. بنابراین، وقتی که میخواهید با دوستان خودتون بازی کنید انتخاب بازی سخت میشه. اینجاست پای بازی های Online که به راحتی روی یک مرورگر وب مثل کروم اجراش کنید باز میشه.

برای این بازی ها تقریبا لازم نیست هیچ کار خاصی انجام دهید و نیاز به نصب و set up اولیه خاصی هم ندارند؛ فقط کافیست یک مرور گر  و یک اینترنت معمولی داشته باشد. حتی بعضی از آنها نیاز به ثبت نام در سایت شان رو هم ندارند واسه همین سریع میتونید برید و به صورت Online اونهارو بازی کنید.

اینجا بهتون ۷ تا از این بازی های Online معرفی میکنیم که میتوانند ساعت هار شما رو سرگرم کنند.

۷ بازی Online که روی مرورگر وب خودتون هم میتونید بازی کنید

Votes-Out-Question-Pack-1

۱) Vote’s Out – خنده دار ترین پاسخ برنده است

Vote’s Out یک جایگزین Online و رایگان برای Quiplash از Jackbox Party Packs است. فقط یک نفر باید یک لابی رو ایجاد کند و دوستان خود را برای پاسخ به سوالات احمقانه دعوت کند. پک های سؤالی متعددی وجود دارد که می‌توانید از آنها لذت ببرید، همه با سؤالات عالی که اغلب زمینه ساز پاسخ‌های خنده‌دار هستند. برخلاف Quiplash، همه به طور همزمان با یکدیگر رقابت می کنند. همه شما به همان سوال  پاسخ می دهید و سپس پاسخ ها به صورت ناشناس به بقیه نشان داده میشود.

شما می توانید به پاسخ های مورد علاقه خود رای دهید و تنها در این صورت نویسنده هر پاسخ مشخص می شود. Vote’s Out یک بازی سرگرم کننده و ساده است که همه را به یکباره درگیر می کند. با حدود ۱۲ سوال در هر پک، راندها به سرعت پیش می روند و همه مشتاق بازی مجدد خواهند بود.

لینک بازی: https://votesout.com

قابلیت اجرا روی مرورگر موبایل

بازی به صورت گروهی با دوستان خودتون

 

Boardgame-Arena-Website---Setting-up-a-game-menu---Santorini-Boardgame-gameplay

۲) Board Game Arena

Board Game Arena فهرست گسترده‌ای از بازی‌های رومیزی Online را دارد تا با دوستان خود بازی کنید، همه در مرورگر شما. همه می توانند به صورت رایگان ثبت نام کنند و بعد سریع بازی را شروع کنند. شما فقط باید یک لابی ایجاد کنید و یک لینک برای دوستان خود بفرستید تا به شما بپیوندند.

این سایت بسیار ساده است و آموزش ها و راهنمایی های مربوط به هر بازی رو به شما میده. می‌توانید به‌صورت گروهی با هم بازی کنید، یا اگر همه مشغول هستند، یک حالت نوبتی وجود دارد که به همه اجازه می‌دهد تا زمانی که می‌توانند نوبت خود را بگیرند.

لازم به ذکر است که همه بازی های موجود در سایت به صورت رایگان در دسترس نیستند. برای بعضی از بازی ها نیاز دارند که برای عضویت پرمیوم ثبت نام کنید تا به آنها دسترسی داشته باشید. با این حال، شاید اینکار خیلی نیاز نباشد، زیرا عضویت رایگان هنوز مجموعه‌ای شگفت‌انگیز از بازی‌ها برای لذت بردن شما را دارد.

به عنوان مثال، Santorini یک انتخاب رایگان عالی برای بازی است. این یک بازی سریع و برج سازی است که در آن شما به عنوان خدایان در حال مبارزه با آن بر سر جزیره دوست داشتنی Santorini بازی می کنید. هر سلیقه ای که داشته باشید، بازی های رایگان زیادی در سایت وجود دارد که می توانید از آنها لذت ببرید.

لینک بازی: https://en.boardgamearena.com

قابلیت اجرا روی مرورگر موبایل

بازی به صورت گروهی با دوستان خودتون( لابی پرایوت)

بازی به صورت گروهی با افراد دیگر ( لابی پابلیک)

 

Scribblio-A-player-picking-a-prompt-A-drawing-being-given-as-a-clue

۳) Skribbl.io – نقاشی بکش!

Skribbl.io یک بازی طراحی سریع و Online برای حداکثر ۱۲ بازیکن است. میزبان تصمیم می گیرد که چند دور برگزار شود و هر کس چقدر زمان دارد تا نقاشی خود را بکشد. هنگامی که لینک برای همه ارسال شد، می توانند به این بازی سرگرم کننده و خلاقانه بپیوندند.

در طول نوبت خود، ۳ موضوع به شما داده میشود. شما زمان محدودی برای ترسیم درخواست انتخابی خواهید داشت در حالی که دیگران سعی می کنند حدس بزنند که نقاشی چیست. محدودیت زمانی دقیق باعث می‌شود که بازی برای مدت طولانی ادامه پیدا نکند. این موضوعات معمولاً بسیار ساده هستند، اما می‌توانید کلمات سفارشی خود را بسازید (مانند عناوین فیلم‌ها) تا بازی خود را شخصی کنید.

لینک بازی: https://skribbl.io

قابلیت اجرا روی مرورگر موبایل

بازی به صورت گروهی با دوستان خودتون( لابی پرایوت)

بازی به صورت گروهی با افراد دیگر ( لابی پابلیک)

Spyfall-A-player-being-told-they-are-a-spy-A-list-of-potential-locations

۴) Spyfall

این وب سایت به شما اجازه می دهد تا بازی کلاسیک Spyfall را به صورت Online با دوستان خود بازی کنید. در Spyfall، هدف بازی این است که کشف کنید که جاسوس در بین شما چه کسی است. در شروع راند، به هر بازیکنی که جاسوس نیست یک مکان مخفی گفته می شود. سپس آنها باید سوالات مبهم در مورد این مکان از یکدیگر بپرسند. خود جاسوس هیچ اطلاعاتی ندارد و در عوض باید تلاش کند تا لو نرود و به طور همزمان بفهمد مکان مخفی کجاست.

لینک بازی: https://netgames.io/games

قابلیت اجرا روی مرورگر موبایل

بازی به صورت گروهی با دوستان خودتون( لابی پرایوت)

 

ChickenKoup-Coup-main-webpage-One-players-game-screen-during-a-round-of-Coup

۵) Chicken Koup

Coup  همیشه برای هر حزبی مورد استفاده بوده است. نسخه فیزیکی در جعبه کوچک و جمع و جور و مناسب برای سفر عرضه می شود. Coup یک بازی بلوفینگ سریع است؛ شما باید سعی کنید دروغ همدیگر رو سریع بگیرید و در عین حال سعی کنید از فریب خود فرار کنید.

برای انجام بازی Online، باید یک لابی رایگان در ChickenKoup.com راه اندازی کنید و کد آن را برای همه ارسال کنید. پس از ورود، بازیکنان می توانند بلافاصله شروع به کار کنند. تمام اطلاعات لازم به وضوح نمایش داده می شود. بازی کاملاً خودکار است و اطمینان می دهد که برای کاهش سرعت راندها نیازی به تغییر تنظیمات نیست. یادگیری بازی آسان است و احتمالا همه دوست دارند که بارها و بارها به همدیگه دروغ بگن و گیر هم نیوفتن!

لینک بازی: https://www.chickenkoup.com

قابلیت اجرا روی مرورگر موبایل

بازی به صورت گروهی با دوستان خودتون( لابی پرایوت)

 

Dixit-online-Main-menu-screen-A-player-selecting-a-card-and-a-prompt

۶) Dixit 

این سایت به ۳ تا ۸دوست اجازه می دهد تا Dixit را به صورت Online بازی کنند. شما فقط باید یک لابی خصوصی جدید ایجاد کنید و لینک را برای شروع به دیگران ارسال کنید. پس از ورود، همه شما مجموعه ای از کارت ها روی آنها نقاشی یا یک طرح هنری هست را خواهید داشت. شما این شانس را خواهید داشت که یکی از این کارت ها را انتخاب کنید و سپس عبارتی برای تعریف آن بنویسید.

هدف بازی این است که اکثر دوستانتان کارت شما را حدس بزنند، اما نه همه آنها. فقط در صورتی امتیاز دریافت می کنید که خیلی مشخص نباشد کدام کارت متعلق به شماست. دوستان شما یکی از کارت های خود را انتخاب می کنند که احساس می کنند بهترین عبارت را نشان می دهد تا به سردرگمی اضافه شود. این بازی به مقداری استنتاج نیاز دارد، اما همچنین یک بازی جذاب است.

نمونه بازی رومیزی آن با نام استوجیت هستش که اگه دوست داشتید میتونید بخرید و بازی کنید.

 

لینک بازی : https://play-dixit.online/en

قابلیت اجرا روی مرورگر موبایل

بازی به صورت گروهی با دوستان خودتون( لابی پرایوت)

دارای اپلیکیشن موبایل

Codenames-Online-The-Spymasters-view-A-operatives-view

۷) Codenames

Codenames یک بازی فوق العاده است که حتی افراد غیر گیمر نیز از آن لذت خواهند برد. افراد به دو گروه تقسیم می شود. هر تیم یک جاسوس دارد که باید سعی کند سرنخ‌های یک کلمه‌ای را ارائه کند تا تیمش را وادار کند کلمات خاص خود را در یک شبکه انتخاب کند. بقیه اعضای تیم باید درباره این سرنخ ها بحث کنند تا بفهمند که رئیس جاسوس آنها چه فکری می کرد. مقدار اشتباه و سردرگمی این بازی همیشه لذت بخش است.

نسخه Online کل فرآیند را ساده می کند. می‌توانید فوراً یک دور جدید را شروع کنید و حتی می‌توانید تیم‌ها یا نقش‌ها را در اواسط بازی تغییر دهید. بازی سرگرم کننده است، اگرچه گاهی اوقات چالش برانگیز است. با مسابقاتی که حدود ۲۰ دقیقه طول می کشد، به راحتی می توان به همه فرصت داد تا جاسوس باشند.

لینک بازی : https://codenames.game

قابلیت اجرا روی مرورگر موبایل

بازی به صورت گروهی با دوستان خودتون( لابی پرایوت)

دارای اپلیکیشن موبایل

 

این ۷ تا بازی رایگان و Online که بدون داشتن سیستم سخت افزاری خاصی، صرفا روی مرورگر کامپیوتر یا موبایل خودتون بازی کنید. یادتون نره هرکدوم رو که دوست داشتید درباره اش به ما در قسمت نظرات بگید!

 

 

بیشتر بخوانید: معرفی ۱۰ بازی رومیزی جذاب و سرگرم کننده

نوشته های مرتبط

1 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x