بهترین bossfight های Dark souls

بازی Dark souls در مراسم golden joystick awards به عنوان بهترین بازی تاریخ حساب شد و بخاطر این مناسبت ما می خواهیم چند تا از بهترین bossfight های Dark souls را به شما معرفی کنیم.

با ما همراه باشید.

چرا این bossfight ها؟

dark souls ranked bosses

سری بازی های soulsborne (ترکیب dark souls و bloodborne) دارای bossfight های زیادی هستند اما بازی اول سری dark souls دارای لحظات خاطره انگیزی برای bossfight های خود هستش پس ما بیشتر به bossfight های این بازی پرداخته ایم و بعد از انتشار elden ring به bossfight های کل سری soulsborne می پردازیم.

Dragonslayer Ornstein And Executioner Smough

the 2 bros bossfight

این دو شخصیت به عنوان سخت ترین bossfight منطقه anor londo شناخته می شوند و دلیل خوبی هم برای این لقب دارند.

بار اول که به مبارزه با این دو شخصیت می پردازید به خودتون می گید که بهتره با هردو مبارزه کنم و تا جای ممکن از هم جداشون کنم ولی بعد از شکست یکی از این دو شخصیت تازه bossfight واقعی شروع می شود.

هر کدام از این دو شخصیت را شکست دهید دیگری آنرا جذب می کند و حرکت های آن شخصیت را تکرار می کند علاوه بر آن health bar شخصیتی که زنده مانده دوباره پر می شود و شما باید بار دیگر به کم کردن آن بپردازید.

Crossbreed Priscilla

crossbreed priscilla

اکثر bossfight های Dark souls دارای داستانی غم انگیز هستند و crossbreed priscilla نه تنها جدا از این قضیه نیست بلکه یکی مثال کاملا مهم است.

این شخصیت در painted world of ariamis قرار دارد که در Dark souls این دنیا در یک نقاشی زندانی شده و راهی برای جدایی دنیا از نقاشی به دلیل طلسم این دنیا وجود ندارد.

اکثر بازیکنان Dark souls این نقاشی را پیدا نمی کنند و یا اگر هم پیدا کنند فکر می کنند که یک نقاشی برای جذاب نشان دادن محیط است اما اگر نزدیک به این نقاشی شوید می توانید وارد آن شوید اما خروج از آن جوری دیگر است.

در انتهای painted world of ariamis شما با crossbreed priscilla مواجه می شوید، این bossfight به شما اجازه خروج از این دنیا را می دهد و حتی قصد جنگ با شما را ندارد و از شما خواهش می کند که جایی که در آن نباید باشید را ترک کنید.

اما اگر به crossbreed priscilla حمله کنید (چرا این کار رو می کنید آخه این bossfight دارای trophy هم نیست) این شخصیت از شما معذرت خواهی کرده و خود را غیب می کند پس از آن شروع به حمله می کند.

تنها راه مبارزه با این شخصیت ردیابی صدای پا و جای پای او در برف است که کار بسیار سختی در برخی مواقع است.

این bossfight حتی بعد از اینکه از او شکست خوردید و بار دیگر می بینید از شما سوال می پرسد که آیا هنوز می خواهید مبارزه کنید و یا می خواهید فرار کنید؟ این انتخاب دست شماست.

Gwyn, Lord Of Cinder

gwyn lord of cinder

به عنوان آخرین bossfight بازی Dark souls (جدا از dlc ها) این شخصیت در انتهای بازی منتظر شماست.

شما با gwyn به عنوانی اولین lord of fire در ابتدای بازی آشنا می شوید و در طول بازی به کمک شخصیت های فرعی مانند onion knight و solair of astora، با داستان gwyn و سنگینی lord of fire بودن به طور کامل آشنا می شوید.

lord of cinder lore

شخصیت solaire of astora در داستان بازی به دنبال پیدا کردن خورشید و نور خود است و gwyn را این خورشید حساب می کند و وقتی که به دیوانگی و ظالم بودن gwyn برای زنده نگه داشتن the first flame پی می برد، اگر که بتوانید این شخصیت را پیدا کنید و با او صحبت کنید قول می دهد که برای خاموش کردن خورشید خود به شما کمک کند.

solaire lore

در داستان بازی، gwyn طبق افسانه ها می داند که chosen undead (شخصیت شما) او را شکست می دهد و در bossfight شما به همراه solaire به مبارزه با gwyn می پردازید و آهنگی که با پیانو در این bossfight زده می شود این احساس را به شما می دهد که هر سه شخصیت می دانند که در این مبارزه نهایی چه اتفاقی قرار است رخ بدهد.

Artorias The Abysswalker

artorias

در dlc بازی Dark souls به نام artorias of the abyss شما با artorias که bossfight نهایی این dlc است آشنا می شوید.

داستان این شخصیت همانند crossbreed priscilla بسیار تلخ است، این شخصیت در داستان اصلی بازی abyss را شکست می دهد و خود در این نبرد از بین می رود.

اما در dlc بازی این شما هستید که با بازگشت به گذشته abyss را شکست می دهد و به عنوان یک قهرمان که اسم آن از تاریخ حذف شده شناخته می شوید و بعد از اینکار متوجه می شوید که artorias در جنگ با abyss شکست خورده و تسلیم آن می شود پس شما برای آرامش artorias و شکست abyss باید artorias را شکست دهید.

Great Grey Wolf Sif

گرگ artorias به اسم sif یکی از بهترین و در همان حال تلخ ترین bossfight های Dark souls می باشد. 

artorias برای نجات sif از abyss جان خود را به خطر می اندازد و بعد از مرگ خود sif همیشه در کنار قبر او به همراه شمشیر artorias قرار دارد شما برای ادامه بازی حتما باید این bossfight را شکست دهید چون به انگشتر artorias نیاز دارید و به همین دلیل با sif باید مبارزه کنید.

اما در انتهای health bar این bossfight دیگر sif نمی خواهد مبارزه کند و به طور خسته ای به سمت شما حرکت می کند و این شما هستید که انتخاب می کنید که به ادامه بازی بپردازی و sif را بکشید و یا از بازی کردن دست بردارید.

اگر که شما dlc بازی Dark souls را تمام کنید و با لباس artorias به سمت این bossfight بروید، sif در ابتدا فکر می کند که صاحب خود زنده بازگشته اما بعد از نزدیک شدن به شما به یاد خود می آورد که چه کسی در قبری است که از آن محافظت می کند و بعد با شمشیر artorias مبارزه با شما را شروع می کند که اگر این bossfight را اینگونه شروع کنید آهنگ بازی تم artorias of the abyss است.

artorias and wolf

این بود نگاهی به بهترین bossfight های Dark souls ممنون که تا انتهای مقاله با ما همراه بودید اگر که از این مقاله خوشتان آمده حتما نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

نوشته های مرتبط

1 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x