بهترین بازی های اکشن

۱۰ تا از بهترین بازی های اکشن که همین الان بازی کنید

۱۰ تا از بهترین بازی های اکشن که همین الان بازی کنید ۲۰۲۱

با گذشت سالها ، آنچه یک بازی را به عنوان دسته “اکشن” تعریف می کند ، بیش از همیشه مبهم شده است ، زیرا بسیاری از بازی ها در حال حاضر جنبه هایی از ژانرهای چندگانه را شامل می شوند. با این حال ، یک چیز قطعی باقی می ماند – بازی های این رده تجربه ای جذاب و هیجان انگیز را به بازیکن می دهد.

بنابراین ، این لیست در مورد چیست؟ این یک لیست ۱۰ تا از بهترین بازی های اکشن در همه زمان ها یا ۱۰ از بهترین بازی های اکشن یک نسل نیست. در عوض ، ما در حال بررسی این مورد از زاویه موارد مهم ، باورنکردنی و فوق العاده در حال حاضر هستیم. مثل امروز. این هفته. این ماه.

بنابراین وقتی بازی Dark Souls را در این لیست بهترین بازی های اکشن نمی بینید ، به همین دلیل است که اگرچه من هر روز بازی جدیدی از Dark Souls 3 را پیشنهاد می کنم. این لیست همیشه در حال تغییر است تا نکات برجسته حال و آنچه ما فکر می کنیم شما دوست دارید در آن لحظه بازی کنید را به تصویر بکشد.

Death’s Door

بازی Death’s Door که اولین بازی در لیست بهترین بازی های اکشن ساخت شرکت Acid Nerve است

۲۰۲۱ چندین بازی ایندی و مستقل بزرگ ارائه داده است ، Death’s Door یکی از بهترین آن است و در لیست بهترین بازی های اکشن هم هست. با پخش کمی از Zelda ، کمی از Metroid و کمی از Souls ، بازیکنان با مدیران غول پیکر روبرو می شوند و مناظر دلربا را کشف می کنند. موسیقی متن فیلم نیز عالی است ، و سلام ، شما می توانید به عنوان یک پرنده بازی کنید ، که حتی سردتر است.

کاوش در مناطق قدیمی جهان با تجهیزات جدید و یافتن نحوه استفاده از قدرت خود برای حداکثر تأثیر ، سرگرم کننده است و یک سیستم پیشرفت جزئی شما را در جستجوی اسرار پشت گوشه ها و جمع آوری منابع از هر دشمن موفق می کند. از قلعه زنده آموزشی که در پایین خط قرار دارد ، نبردهای رئیس بسیار جذاب و عالی است. Death’s Door در حال حاضر بر روی Xbox One ، Xbox Series X/S و رایانه شخصی در دسترس است.

Ghost of Tsushima Director’s Cut

یکی دیگر از بهترین بازی های اکشن Ghost of Tsushima هست که در زمان انتشار اولیه خود در سال ۲۰۲۰ تحت تأثیر بسیاری از سطوح قرار گرفت و به بازیکنان اجازه داد تا هنگام شرکت در نبردهای جذاب ، مناظر نفس گیر را کشف کنند.

لمس های کوچک مانند حالت Kurosawa که بازی را به یک دید سیاه و سفید تبدیل می کند که از فیلم هایی مانند Seven Samurai به یاد می آورید در اینجا همه چیز را تغییر می دهد ، همانطور که می توانید بگویید یک دست ماهر و تمرین شده در ایجاد هر عنصر نقش داشت. که کل شبح را تشکیل می دهد

 Director’s Cut به راحتی بهترین راه برای بازی Ghost of Tsushima امروز است و با توسعه جدید جزیره Iki ارائه می شود که محتوای بیشتری را برای بازی با بازیکنان فراهم می کند. تفسیر یک کارگردان برای بازیکنانی که می خواهند در مورد خلق بازی ، رویدادهای واقعی که از آن الهام گرفته است ، محیط و موارد دیگر بیشتر بیاموزند ، عمق قابل توجهی دارد.

Ghost of Tsushima از زمان انتشار ، به روزرسانی های مهم دیگری را نیز دریافت کرده است ، از جمله تجربه چند نفره عظیم که می توانید با دوستان خود انجام دهید.

بازی Ghost of Tsushima Director’s Cut که اولین بازی در لیست بهترین بازی های اکشن ساخت شرکت Sucker Punch Productions است

Hades

بازی های Roguelikes این روزها از استقبال زیادی برخوردار است ، اما Hades که یکی از بهترین بازی های اکشن هست ممکن است بازیی باشد که همه را وادار به دنبال اجرای بعدی خود کند و این ژانر را در سالهای آینده مورد توجه قرار دهد. چرخه “فقط یک بار دیگر” هرگز آشکارتر نبوده است ، و Hades داستان را برای کشف شخصیت های فوق العاده و ملاقات با آنها کمی ذوق و شوق به معادله ای می دهد که غلبه بر آن دشوار است.

Hades دارای سبک است ، پیشرفت دائمی دارد تا همه چیز را بچرخاند ، اسلحه را تسلط دهد و انواع قفل های مخفی را پیدا کند. پس چرا در حال حاضر در مورد هادس صحبت می کنیم؟ احتمالاً شما قبلاً این بازی راک را می شناختید.

Hades هم سومین بهترین بازی های اکشن امروزمون هست که توسط شرکت Supergiant Games هست.

با این حال ، این فقط برای کنسول های اصلی ظاهر شد. پیش از این ، باید روی Switch یا رایانه شخصی بازی می کردید ، اما اکنون می توانید در پلی استیشن و ایکس باکس به جهنم بروید. این کاملاً سفری است که ارزش گذراندن آن را دارد.

It Takes Two

گاهی اوقات ، بازی ها چیزها را متزلزل می کنند یا انتخاب های فوق العاده جسورانه ای انجام می دهند.

بازی it takes two ساخته شده توسط Hazelight Studios چهارمین بازی از بهترین بازی های اکشن امروز است.

It It Takes Two که یکی دیگر از بهترین بازی های اکشن هست یک روم مخصوص همکاری است که برای بازی با یک دوست طراحی شده است. در واقع ، برای گذر از آن باید یکی داشته باشید! چه این یک دوست دیرینه باشد ، چه یک آشنای دیگر ، چه یک دوست مهم ، یا فقط جوان شما لری از پایین بازی ، بازی It Takes Two مشکلات زیادی را ارائه می دهد که به طور طبیعی برای مقابله با آن به دو مورد نیاز است.

 

غلبه بر هر پازل و چالش احتمالاً پیوندهای شما را در داخل و خارج از بازی تقویت می کند و این یک تصمیم طراحی نسبتا جذاب است. به دلیل ماهیت همکاری اجباری آن ، It Takes Two ممکن است آنطور که باید سزاوار توجه نباشد. اگر امکانات دارید ، یکی از دوستان خود را دعوت کنید تا این سفر دلربا را با شما انجام دهد ، یا شاید حتی از این به عنوان فرصتی برای ایجاد یک سفر جدید استفاده کنید!

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales

برای Marvel’s Spider-Man: Miles Morales ، اگر می توانید آن را روی پلی استیشن ۵ بازی کنید ، باید این کار را انجام دهید. فرض کنید قدرت PS5 به دلیل عوامل مختلف از نحوه تأثیر COVID-19 یا دلال ها بر روی دسترسی به کنسول قابل دستیابی نیست. در این صورت ، شما همیشه می توانید برگردید و نقش Marvel’s Spider-Man را بازی کنید ، اما اگر امکانات دارید ، مایلز مورالس در PS5 انتخاب لحظه حال است.

بازی Marvel’s Spider-Man: Miles Morales یکی از بازی های انحصاری جذاب پلی استیشن که امروز پنجمین بهترین بازی های اکشن هست ساخته Insomniac Games می باشد.

در حالی که به طور قابل توجهی کوتاه تر از بازی اصلی است ، اما دارای لحظات و نبردهای حماسی است. توانایی های مایلز گیم پلی بازی را کمی تغییر می دهد و زیپ کردن در اطراف شهر حسی باورنکردنی است. علاوه بر بازی فوق العاده خوب ، مایلز مورالس در پلی استیشن ۵ یکی از معدود بازی های موجود است که از سخت افزار نسل فعلی استفاده می کند تا نشان دهد بازی های ویدئویی در حال حاضر چه کاری می توانند انجام دهند

 

Monster Hunter Rise

در حالی که سیستم پایان بازی و بداخلاقی Rise بین طرفداران تفرقه انداخته است ، آخرین مورد از مجموعه Monster Hunter را می توان بسیار دوست داشت. انحصاری Switch سرانجام به رایانه شخصی راه پیدا می کند ، اما اگر قدرت قابل حمل نینتندو را دارید ، اکنون باید بررسی کنید.

Monster Hunter Rise یکی دیگر از بهترین بازی های اکشن ساخته Capcom  است.

Rise ، از ترکیب بستنی های فوق العاده گرفته تا سوار شدن در سراسر جهان بر روی دوست doggo شما ، سیستم هایی را که همه از نوشته های قبلی دوست دارند حفظ می کند و چند ویژگی جدید اضافه می کند. ایجاد ابزارهای جدید و قدرتمند و استفاده از هیولاهای قوی تر و قوی تر همیشه زمان خوبی است. البته ، اگر نمی خواهید بازی Rise را بازی کنید یا Switch ندارید ، Iceborne باید مقدار زیادی باشد که شما را تحت تأثیر قرار دهد.

Ori and the Will of the Wisps

Ori and the Will of the Wisps اکشن و چالش برانگیز است ، اما همچنین یک اثر هنری مطلق است. از ویژگی های بصری خیره کننده برای همراهی با گیم پلی تیغ ، بازی های کمی به این سطح از قدرت در ژانر neo-Metroidvania صعود می کنند. Ori ممکن است قلب شما را ذوب کند در حالی که در بهترین ترکیب خود در زمینه پلتفرم و مبارزه با آن مانور می دهید.

داستان و مجموعه های اصلی شما را با لحظات شگفت انگیز وحشتناک و زودگذر پشت سر می گذارد ، بنابراین آماده یک ماجراجویی جذاب و جذاب باشید که عاشق خودنمایی و علاقه کامل به بازیکن است. در حالی که Ori and the Will of the Wisps می تواند وحشیانه باشد ، مکانیک های پیشرفت به حفظ شرایط کمک می کند حتی اگر سفر سخت باشد.

Ratchet & Clank: Rift Apart

در اوایل چرخه کنسول ، ما به دنبال آن بازی های بزرگ هستیم تا راه را باز کرده و قدرت سیستم های جدید را به نمایش بگذاریم. Ratchet & Clank: Rift Apart که یکی از بهترین بازی های اکشن هم هست این کار را انجام می دهد و چگونه.

در حالی که هیچ چیز جدیدی در مورد پرش به اطراف و انفجار دشمنان وجود ندارد ، آیا در اینجا هنگامی که شکاف ها را با زمان بارگذاری کاملاً صفر پشت سر می گذارید ، خوب به نظر می رسد ، چیزی که مطمئنا حتی سخت ترین خبره بازی را نیز به وجد می آورد.

Ratchet & Clank: Rift Apart احساس فوق العاده ای برای بازی دارد و مهمتر از همه ، احساس می شود که همه مراحل با سرگرمی و تمرکز طراحی شده اند. کشف دنیای کاریکاتور یک لذت منسجم است و همه چیز ، از ویژگی های DualSense گرفته تا گرافیک چشمگیر ، این سواری پر هیاهو و جشن را ایجاد می کند.

Returnal

وحشتناک ، هیجان انگیز و حماسی ، Housemarque با موفقیت یک بازی سریع را به یک تیرانداز بیگانه مرموز تبدیل می کند. Returnal یکی از بهترین بازی های اکشن سال است و به طرز درخشانی ژانرها و ویژگی های مختلف را با هم ترکیب می کند تا چیزی خاص ایجاد کند. Returnal از ترکیب اسرار سیاره بیگانه گرفته تا پذیرفتن کارفرمایان فراموش نشدنی در فضایی مملو از ترس ، تنش را با اقدامی تسلیم ناپذیر تقویت می کند.

تنها جایی که می توانید بازی Returnal را در حال حاضر انجام دهید ، پلی استیشن ۵ است ، اما شاید بتوانیم امیدوار باشیم که در آینده به رایانه شخصی وارد شود.

Scarlet Nexus

Scarlet Nexus که یکی از بهترین بازی های اکشن است ممکن است تعداد زیادی از حواشی هیجان انگیز را نداشته باشد ، اما حرکت مغزی در آینده ای که در آن فناوری متمرکز بر ذهن شیک و صاف است.

استفاده از قدرتهای تله کینتیک برای پاره کردن مجسمه های عظیم یخی ، تکان دادن مخالفان با لوسترها ، یا به سادگی دور زدن هر چیزی از مناظر در حریفان با ظاهر عجیب و غریب ، سرگرم کننده است و با ادامه بازی بسیار بهتر می شود.

در ابتدا ، با بیرون کشیدن یک چراغ راهنمایی از زمین و کوبیدن آن به طرف حریف ، به رضایت می رسید. بعداً ، شما از قدرت دوستان و متحدان خود برای ایجاد ترکیب های باورنکردنی و حملات زنجیره ای استفاده می کنید که دشمنان شما را به وحشت می اندازد. همه اینها با زیبایی درخشان ارائه شده است که باعث می شود Scarlet Nexus برجسته شود.

نقد بازی Scarlet Nexus در سایت گیمریما

این بود لیستی از بهترین بازی های اکشن در حال حاضر که پیشنهاد می شوند و این لیست بر اساس لیست خاصی نیست اگر از این مقاله بهترین بازی های اکشن خوشتون اومد حتما نظراتتون رو برامون در مورد بهترین بازی های اکشن بنویسید که بهمون خیلی انرژی میده که بازم براتون مقالاتی ۱۰ تا از بهترین بازی های اکشن که همین الان بازی کنید ۲۰۲۱ براتون بزاریم.

نوشته های مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x