Esports

۱۰تا از بهترین تیم های ورزش های الکترونیک Esports

۱۰تا از بهترین تیم های ورزش های الکترونیک Esports

ورزش های الکترونیکی به شدت محبوبیت زیادی به دست آوردن در عصر بازی های ویدیویی استریمرها، با محبوب ترین ورزشکاران eSports با جمع آوری میلیون ها نفر مشترکین از طریق این شهرت و هیاهو، تیم های eSports ظهور کرده اند و محبوبیت زیادی به دست آورد. خواندن در ادامه با ده تیم های جهان ورزش الکترونیک برتر آشنا شوید

 

در رتبه دهم تیم های برتر Esports تیم OG

OG

OG در سال ۲۰۱۵ تشکیل شد در درجه اول در کشورهای مختلف در اروپا تسلط محض آنها در DOTA 2 در طول سالها داشته است. OG دوم شد در پردرآمدترین سازمان ورزش های الکترونیکی صرفا بر اساس نتایج مسابقات درآمد ۳۵+ میلیون دلاری آنها به دست می آید.

OG پشت سر هم برنده مسابقات بین المللی در سال ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹، و همچنین اولین تیمی بودند که برنده چهار رشته DOTA 2. در حالی که تقریبا DOTA 2 همه موفقیت های آنها از آنجا ناشی شده است OG یکی از آنها شده است از ورزش های الکترونیکی قابل تشخیص تر تیم های طی دو سال گذشته بازیکنان قابل توجه OG عبارتند از:

Johan “Notail” Sundstein (DOTA 2)
Topias “Topson” Taavitsainen(DOTA 2)
Anathan “ana” Pham (DOTA 2)
Sébastian “Ceb” Debs (DOTA 2)

در رتبه نهم تیم های برتر Esports تیم evil genius

EG

علاوه بر داشتن کاملاً احتمالاً باهوش ترین نام تیم ورزش های الکترونیکی زمان، اعضای evil genius هستند همچنین برخی از با استعدادترین بازیکنان در تمام ورزش های الکترونیکی خیلی شبیه تیم ، evil genius در این زمینه تخصص دارد CS:GO، زیرا جزو معدود برترین ها هستند تیم ها تقریباً در هر رویدادی که بازی می کنند. در سال ۲۰۱۹، آنها برنده ESL One New شدند، کسب یک ۲۵ میلیون دلار بیش از ۹۰۰ دلار به علاوه حضور در مسابقات تعداد کمی برترین بازیکنان تاریخ evil genius عبارتند از:

Sumail “SumaiL” Hassan (Dota 2)
Saahil UNiVeRsE” Arora (Dota 2)
Clinton “Fear” Loomis (Dota 2)
Tarik “tarik” Celik (Counter-Strike:Global Offensive)
Patrick “Aches” Price (Call of Duty)

در رتبه هشتم تیم های برتر Esports تیم OpTic Gaming

OPG

OpTic Gaming، یک  تیم مستقر لس آنجلس در رتبه هشتم قرار می گیرد در این لیست از تیم های برتر ورزش های الکترونیکی.OpTic Gaming زمانی شماره یک ورزش الکترونیکی تمام دنیا بود سازمانی که در همه مسابقات شرکت کرد بازی های مهم، از جمله League of Legends، CS:GO و Call of Duty قدمت آن به سال ۲۰۰۶ برمی گردد.

در حال حاضر، آنها CS:GO جهانی خود را کاهش داده اند بازی کنید، در حالی که بیشتر در Call of duty تخصص دارید، یک بازی که بسیار بیشتر است محبوب در ایالات متحده مقایسه شده است به خارج از کشور با این وجود، OpTic همانطور در تمام نسخه های بازی Call of duty اجرای OpTic با موفقیت بزرگ در سال ۲۰۱۰ با رتبه پنج برتر در مسابقات قهرمانی ملی MLG (Call of Duty: Modern Warfare) و دارد تا فصل ۲۰۱۹ ادامه یافت با پایان دوره مقدماتی در سال ۲۰۱۹ لیگ حرفه ای. تعدادی از بیشتر بازیکنان موفق برای بازی OpTic عبارتند از:

Blake “Vengeance” Campbell (Call of Duty)
Brandon “Dashy” Otell (Call of Duty)
Damon “karma” Barlow (Call of Duty)
lan “Crismix” Porter (Call of Duty)
Seth “Scump” Abner (Call of Duty)

در رتبه هفتم تیم های برتر Esports تیم Natus Vincere

NA

Natus Vincere، معمولاً بیشتر است به عنوان “NAVI” شناخته می شود، یک ورزش الکترونیکی است سازمانی که عمدتاً در اوکراین. در حالی که عمدتا شناخته شده اند برای تسلط خود در CS:GO، آنها همچنین در بسیاری از بازی های دیگر رقابت می کنند از جمله DOTA 2 و PUBG. آنها تیم CS:GO بیش از پنج میلیون دلار هزینه کرده است سال های متوالی رتبه بندی در داخل ده تیم برتر جهان و در در سال ۲۰۱۰، آنها اولین تیمی بودند که پیروز شدند در همه رشته های Counter-Strike در یک سال.

NAVI همچنین اولین ورزش های الکترونیکی بود سازمان برای برنده شدن ۱ میلیون دلار در یک مسابقات پس از برنده شدن در مسابقات بین المللی در سال ۲۰۱۱٫  NAVI بیش از ۱۷٫۷ میلیون دلار به دست آورده است از مسابقات بازی در مختلف بازی ها. چند بازیکن قابل توجه تا به حال بازی برای NAVI عبارتند از:

Oleksander “s1mple” Kostyliev
(Counter-Strike:Global Offensive)
Denis “electroNic” Sharipov
(Counter-Strike:Global Offensive)
Kirill “boomb|4” Mikhailov
(Counter-Strike:Global Offensive)
Egor “flamie” Vasilyev (Counter-Strike:Global Offensive)

در رتبه ششم تیم های برتر Esports تیم G2 

G2

G2 Esports، عمدتا از بازیکنان اروپایی در رتبه ششم قرار دارد این لیست از تیم های برتر ورزش های الکترونیکی در جهان G2 مشابه Fnatic نیست در ایالات متحده محبوب است زیرا از بازی برجسته آنها در بازی هایی استراتژی مانند League of Legends و CS:GO بر خلاف هوادار پسند بازی هایی مانند Call of Duty و Fortnite. با این وجود، G2 تبدیل شد بیشترین اجرا کننده برتر در سال ۲۰۱۹ Esports به ویژه کسب مقام اول در میانه دعوت فصل (لیگ از Legends) و همچنین مقام دوم در لیگ حرفه ای ESL به پایان برسد.

در بیش از ۵۰۰ تورنمنت، تیم های G2 دارند بیش از ۹ میلیون دلار برنده شد. بالا بازیکنان تاریخ G2 عبارتند از:

 Luka “Perkz” Perkovic (League of Legends)
 Rasmus “Caps” Winther (League of Legends)
 Kenny “kennyS” Schrub (Counter- Strike:Global Offensive)
 Lennart “Jaeger” Warkus (League of Legends)

در رتبه پنجم تیم های برتر Esports تیم Fnatic

FN

بعدی در لیست برترین تیم های ورزش الکترونیکی است Fnatic، سازمان ساخته شده سوئدی که در CS:GO، League of تخصص دارد Legends و Dota 2. Fnatic ممکن است پر زرق و برق ترین تیم در تمام ورزش های الکترونیکی نباشد ، اما انکار آنها غیر ممکن است عملکرد ثابت در همه جامعه رقابتی ورزش های الکترونیکی که در در سال ۲۰۱۹، که بازیکن آنها در رتبه اول قرار گرفتند DreamHack Masters برای CS:GO،

چند بازیکن برتر کسانی که برای Fnatic رقابت کرده اند عبارتند از:

 Jesper “JW” Wecksell (Counter- Strike:Global Offensive)
 Freddy “KRiMZ” Johansson (Counter-Strike:Global Offensive)
 Paul “sOAZ” Boyer (League of Legends)
 Robin “flusha” Ronnquist (League of Legends)
 Chong “Ohaiyo” Xin Khoo (DOTA 2)

در رتبه چهارم تیم های برتر Esports تیم ۱۰۰ Thieves

TH100

۱۰۰ Thieves یک تیم eSports شناخته شده است به همان اندازه برای تولید محتوای آن برای صحنه رقابتی آن است. نه فقط آنها در خانه و دور کاری ده ها بازیکن از در سراسر جهان بازی انجام می دهند، اما آنها نیز از استریمرهای بی شمار دیگری که پشتیبانی می کنند بازی به شدت برای سرگرمی اهداف از یک رقابت نظر، ۱۰۰ Thieves جز بهترین است در اجراهای Leaque of Legends، و اگرچه در حد انتظار عمل نکردن در ۲۰۱۹،با توجه به قهرمانی NACLS 2018 آنها نمیشه دست کم گرفتشون.

۱۰۰ Thieves است بدون شک حضور مداوم در جامعه ورزش های الکترونیکی از هر نظر بهش نگاه می کند. چند بازیکن برتر که دارند رقابت برای ۱۰۰ Thieves عبارتند از:

 William “Meteos” Hartman (League of Legends)
 Liyu “Cody” Sun (League of Legends)
 Diego “Arkhram” Palma (Fortnite)
 Aaron “AR” Ward (Counter- Strike:Global Offensive)
 Jack “CouRageJD” Dunlop (Fortnite)

در رتبه سوم تیم های برتر Esports تیم Cloud 9 

C9

تیم بعدی در لیست کسی نیست جز Cloud 9. ذکر ناممکن است موفقیت Cloud 9  بدون شک آنها تسلط بر رقابت CS:GO صحنه در دهه گذشته در سال ۲۰۱۹ آنها به تنهایی مقام اول را به خانه بردند جام در Starladder Berlin Major و هر دو سوپاپ ماژور. که در علاوه بر بهترین بازیکنان CS:GO، Cloud 9  همچنین تیم Leaque بسیار بهبود یافته است فهرست افسانه ها، در نتیجه رقابتی در فینال بهار LEC به پایان می رسد و پلی آف LCS.

آنها همچنین نیمه فینالیست های Rocket Leaque قهرمانی، فوق العاده شاهکار چشمگیر برای تیمی که به خاطر آن شناخته شده است. عملکرد شوتر اول شخص که در بیش از ۸۴۰ تورنمنت، Cloud 9  دارد نزدیک به ۱۱ میلیون دلار از آن درآمد کسب کرده است بازی مسابقات و فقط به نظر می رسد در حال رشد. بازیکنان برتر تاریخ Cloud9. عبارتند از:

 Tyler “Skadoodle” Latham (Counterstrike:Global Offensive & Valorant)
 Jakey “Stewie2k” Yip (Counterstrike:Global Offensive & Valorant)
 Zachary “Sneaky” Scuderi (League of Legends)
Timothy “Automatic” Ta (Counter- Strike:Global Offensive)
Michael “Shroud” Grzesiek (PlayerUnkown’s Battlegrounds, Apex Legends & Counterstrike Global Offensive)

در رتبه دوم تیم های برتر Esports تیم Team Liquid

TL

از نظر عملکرد مسابقات، مطمئناً استدلالی وجود دارد ساخته شده است که Team Liquid خانه با استعدادترین گیمرهای روی کره زمین پس از همه، Team Liquid به برتری رسیده است و درآمد ۳۸ میلیون دلار برد در حالی که رقابت در بیش از ۲۱۰۰ تورنمنت Esports در سراسر جهان به همراه ۶۰+ بالا بازیکنان پروفایل در سال ۲۰۱۹ Esports، Team Liquid رتبه اول را در موارد زیر کسب کرد رویدادهای CS:GO: ESL One Cologne، DreamHack Masters و ESL One.

این بردها به تیم کمک کرد Team Liquid به بالا از Astralis سبقت می گیرد تیم CS:GO در لیست رده بندی جهان. همین اواخر، آنها نیز به شدت بهبود یافته اند همچنین بازی های موبایلی، بردن به رتبه مقام اول در لیگ کلش رویال (CRL) . برای تکمیل آن، Team Liquid در هر دو سال ۲۰۱۹ Esports بهترین پایان ها را داشت جام جهانی فورتنایت و PUBG لیگ اروپا برخی از بالا بازیکنان تیم Liquid که دارند شرکت کنندگان در این مسابقات عبارتند از:

 Ivan “MinD Control” Ivanov (DOTA 2)
 Kuroky “KuroKy” Takhasomi (DOTA 2)
 Russel “Twistzz” Van Dulken (Counter-Strike:Global Offensive)
 Thomas “72hrs” Mulligan (Fortnite)
 Jake “POACH” Brumleve (Fortnite)

در رتبه اول تیم های برتر Esports تیم FaZe 

FA

 تیم FaZe به طور کلی به عنوان خانواده در نظر گرفته می شود برترین سازمان ورزش های الکترونیکی در جهان به دلیل نفوذ رسانه ای گسترده آن و سطح مهارت بازیکنان بسیار بالاست. در سازمان ورزش های الکترونیکی در سال تاسیس شد ۲۰۱۰ و در حال حاضر ۸۰+ را در خود جای داده است اعضایی که بسیاری از آنها در آن رقابت می کنند مسابقات با دلار بالا در تمام طول سال برترین بازی هایی که اعضای آن Faze در رقابت هستند Strike Global Offensive (CS:GO)، Call of Duty، Fortnite و PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG).

برای FaZe، مکان‌های برتر در ۲۰۱۹ Esports شامل مقام اول در GLL Grand Slam برای PUBG و سری BLAST Pro برای CS:GO. FaZe همچنین در Fornite World اجرا کرد مسابقات جام جهانی و PUBG، با وجود نگرفتن جام های خانگی FaZe تیم های قبیله ای بیش از ۱۰ دلار میلیون درآمد کسب کرده اند برنده مسابقات در علاوه بر حمایت های زیاد با مارک های G FUEL، SteelSeries، و Scuf Gaming. FaZe دارد با موفقیت خود را در آن گنجاند فرهنگ بازی،

هم به صورت رقابتی و هم گاه به گاه، همه اینها کمک می کند تا حد زیادی به ارزش سازمانی آن بیش از ۱ میلیارد دلار گیمرهای رقابتی برتر که برای FaZe Clan بازی کرده اند عبارتند از:

 Harvard “Rain” Nygaard (Counterstrike:Global Offensive)
Nikola “Niko” Kovac (Counterstrike:Global Offensive)
 Dennis “Cloakzy” Lepore (Fortnite/Call of Duty)
 Turner “Tue” Tenney (Fortnite)
 Nick “Nickmercs” Kolcheff (Fortnite/Call of Duty)

 

بیشتر بخوانید:

نوشته های مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x