Top 10 Fighting

۱۰ بازی فایتینگ که همین الان بازی کنید!!!

Top 10 Fighting – ده بازی فایتینگ که همین الان بازی کنید!!!

نگاهی داریم به سبک سنتی بازی های مبارزه ای یا همون فایتینگ که یا به صورت یک به یک  یا دو به دو با دوستانتون چه در مهمونیا و دورهمیا بازی می کردیم. دیگه بازی های کمتری توی این سبک کلاسیک منتشر میشه و شما با دوستانتون ی مهمونی راه انداختین و دنبال یک بازی توی این سبک هستین پس این لیست Top 10 Fighting که الان نگاهی داریم بهش به کمک شما میاد فقط بگیم که این لیست بر اساس ترتیب خاصی نیست و این بازی ها از سایت Game informer جمع آوری شده.

Street Fighter V: Champion Edition

SF5

اولین بازی از لیست Top 10 Fighting ما چیزی نیست جز Street Fighter V: Champion Edition که برای پلتفرم های PS4 و PC منتشر شده.

بار دیگر در جدیدترین نسخه طلایی در بازی های مبارزه ای یا فایتینگ دو بعدی به خیابان ها بروید. Street Fighter V: Champion Edition دارای ۴۰ (و پنج مورد دیگر با DLC) کارکتر است که به صورت تک به تک در نبردهای Story ، Arcade و حالت های چند نفره و آنلاین یا آفلاین بازی می کنند.
نوآوری SFV برای این سری از طریق V-Trigger و V-Skills است که به بازیکنان راهی آسان برای فعال سازی توانایی های منحصر به فرد و قدرتمند شخصیت می دهد. کسانی که به دنبال مکانی برای شروع این ژانر هستند ، مقدمه ای عالی در اینجا پیدا خواهند کرد.
Street Fighter V در حال حاضر بیش از پنج سال است که منتشر شده و تنها با گذشت زمان و به روزرسانی های Capcom بهتر شده است. از زمان عرضه Champion Edition در اوایل سال ۲۰۲۰ ، شخصیت ها و مکانیک های بیشتری اضافه شده اند تا بازیکنان رقابتی و گاه به گاه علاقه مند شوند.
اضافه شده های اخیر به بازیگران شامل موارد مورد علاقه قبلی مانند دان و رز ، شامل Akira از Rival Schools و نگاهی به آینده Street Fighter با ورود لوک است. این همه علاوه بر مکانیک V-Shift است. تا زمانی که Capcom بازی بعدی خود را در بازی های مبارزه ای اعلام نکند ، طرفداران بازی های مبارزه ای چیزهای زیادی برای جستجو دارند.

Super Smash Bros. Ultimate

SSB

یکی از بهترین و مهمترین بازی در لیست Top 10 Fighting بازی Super Smash Bros. Ultimate است که همین طور که یکی از بهترین و مهمترین بازی در لیست Top 10 Fighting هست یکی از مهمترین بازی های انحصاری Switch هم هست.
تعداد کمی از بازیها به اندازه Super Smash Bros. Ultimate دارای فهرست قابل توجهی هستند. آنچه از مجموعه ای شروع شد که تعداد انگشت شماری از شخصیت های نینتندو رنگارنگ مانند ماریو ، پیکاچو ، نس و کربی را گرد هم می آورد ، به یک بازیگر بزرگ تبدیل شد که شامل حق رای دادن متعلق به توسعه دهندگان و ناشران شخص ثالث است.
این کارکتر ها که اضافه شدن شامل Final Fantasy VII’s Cloud ، Minecraft’s Steve ، Banjo/Kazooie (در اصل یک دارایی نینتندو است که اکنون متعلق به مایکروسافت است) و چهره های بازی مبارزه ای مانند Ryu و Ken از Street Fighter. بازیگران بی سابقه در حال حاضر کامل شده اند ، با وارد شدن Kingdom Hearts ‘Sora در اواسط اکتبر ، تعداد مبارزان منحصر به فرد به ۸۲ نفر رسید. که همین یکی از دلایل این هست که Smash Bros در لیست Top 10 Fighting ما باشه.
همه اینجا هستند تا با یک مبارز پلتفرم برای حداکثر هشت بازیکن به طور همزمان مبارزه کنند ، با حالت های Smash آنلاین و آفلاین با تعداد زیادی از مراحل به یاد ماندنی ، موسیقی و مواردی که مسابقات را هیجان انگیزتر می کند. Smash Bros. Ultimate جشن شادی بازی های ویدئویی است و به سختی می توان جادوی قرار دادن Solid Snake در برابر Mega Man یا Link در مقابل Simon Belmont را انکار کرد. این بازی یک کارخانه لبخند فوق العاده جذاب است که بازی کردن به همان اندازه که فکر کردن در آن مفرح است.

Guilty Gear –Strive–

GGS

یکی دیگر از بازی در لیست Top 10 Fighting بازی Guilty Gear –Strive– است که برای پلتفرم های  PS4 PS5 و PC هست.

جنگنده دو بعدی الهام گرفته از انیمیشن Arc System Works از نظر بصری کاملاً نمایان است و جدیدترین تکرار آن ، Guilty Gear –Strive-، گیم پلی بازی را برای مخاطبان وسیع تری در دسترس قرار می دهد. سبک هنری Strive مانند نسخه قبلی خود ، Xrd ، شامل مدلهای زیبا از شخصیت های سه بعدی است که انگار اسپریت دو بعدی هستند.
این توهم چشمگیر است و دوربین های تکان دهنده را تنظیم می کند و ابعاد واقعی شخصیت ها را آشکار می کند ، در حالی که همچنان در هر زاویه ای خیره کننده به نظر می رسد. برای کسانی که به دنبال پیچیدگی بیشتری در یک بازی مبارزه ای هستند ، Guilty Gear شما را با مجموعه خطوط هوایی ، مکانیک های پیچیده شخصیت ها و سیستم همه کاره Roman Cancel روبرو کرده است.
مهمترین پیشرفت Strive برای بازیکنان رقابتی ، افزودن کد برگشتی است که تجربه آنلاین روانتر و پایدارتری را نسبت به تلاشهای آنلاین قبلی Arc System Works ارائه می دهد. در حال حاضر ، Guilty Gear –Strive – یکی از داغ ترین بازی های مبارزه ای در سراسر جهان است که در Top 10 Fighting هم هست ، بنابراین اگر به دنبال دیدن جدیدترین و بهترین بازی ها هستید ، دیگر به دنبال آن نباشید.

Dragon Ball FighterZ

DBFZ

یکی دیگر از بازی در لیست Top 10 Fighting بازی Dragon Ball FighterZ است که برای پلتفرم های PlayStation 4, Xbox One, Switch, PC هست.
آن را به Arc System Works بسپارید تا یکی از بهترین بازی های مبارزه ای Top 10 Fighting را در اطراف ایجاد کنید. Dragon Ball FighterZ یکی از بزرگترین تفاسیر انیمه و مانگای Dragon Ball است که با استفاده از ترفند Arc System مدل های سه بعدی را شبیه به اسپری دو بعدی می کند. در نبردهای ۳v3 ، تیم خود را از شخصیت های Dragon Ball تشکیل می دهید تا در مسابقات تگ سریع گام مشت بزند.
از بین Gokus ، Vegetas ، اعضای خانواده سایان آنها ، دوستان زمینی ، یا حتی هر یک از شریران شیطانی Dragon Ball را در تیم خود ترکیب کنید. تطابق با شخصیت های خاص می تواند انیمیشن های خاصی مانند Dramatic Finishes را ایجاد کند که لحظاتی از انیمه را بازسازی می کند ، مانند مرگ دهانه اغلب یامچا یا یارچا یا پدر یا پسر Kamehameha که توسط Gohan برای پایان دادن به سلول استفاده می شود.
Dragon Ball FighterZ در حال حاضر یکی برترین Top 10 Fighting برچسب جنگنده در صحنه رقابتی است ، بنابراین اعتبار آن به عنوان یک بازی مبارزه ای سرگرم کننده به اندازه تفسیر آن از سری افسانه ای Shonen است که بر اساس آن است.

Tekken 7

T7

یکی دیگر از بازی در لیست Top 10 Fighting بازی Tekken 7 است که برای پلتفرم های PlayStation 4, Xbox One, PC هست.
مسابقات پادشاه مشت آهنین با هفتمین ورودی اصلی در سری Tekken ادامه دارد. Tekken 7 سنت پرتاب پدران به آتشفشان را در حالت داستانی خود ادامه می دهد ، و همچنین به عنوان نمونه بارز Top 10 Fighting یک جنگنده سه بعدی سرگرم کننده است. بر خلاف بسیاری از بازی های دیگر در این لیست ، بازیکنان این آزادی را دارند که با حرکتی سه بعدی در زمین بازی حرکت کنند.
آنها می توانند از دشمنان از جنبه ها و زوایایی که در بازی هایی مانند Street Fighter یا Guilty Gear امکان پذیر نیست فرار کنند یا به آنها حمله کنند. هر یک از اعضای یک جنگنده بر روی یک دکمه متفاوت ترسیم شده است ، که به بازیکن این امکان را می دهد که حملات شما از کدام طرف باشد.
مبارزات Tekken سخت و پویا هستند و هر یک از شخصیت ها مارک های خاص خود را از هنرهای رزمی به میدان می آورند. شما می توانید شخصیت های ساده ای مانند کازویا ، که از مشت های قوی ، ضربات و جاروها استفاده می کند یا جنگنده های پر زرق و برق مانند استایل Capoeira از ادی گوردو استفاده کنید.
جدید در Tekken 7 یک اثر کند شدن چشمگیر است که به دلیل ضربه های نهایی یا تقریباً ناکامی های یونجه سازهای دور ایجاد می شود. کند شدن عمل روی کاغذ تکان دهنده به نظر می رسد اما لحظات هیجان انگیزی را به بازی اضافه می کند. Tekken 7 به راحتی یکی از بهترین ورودی های این سری است ، اگر نگوییم بهترین ، و می خواهد به مجموعه رو به رشد بازی های مبارزه ای شما اضافه شود.

Soul Calibur VI

SC6

یکی دیگر از بازی در لیست Top 10 Fighting بازی Soul Calibur VI است که برای پلتفرم های PlayStation 4, Xbox One, PC هست.
Soulcalibur همیشه دارای یک تمایز بزرگ نسبت به سایر بازی های رزمی بوده است و این تمرکز آن بر روی سلاح است. هر جنگنده از سلاح مورد نظر خود در نبرد استفاده می کند که مجموعه ای از حرکات و استراتژی های منحصر به فرد را ارائه می دهد. کسانی که تیغه عظیمی مانند کابوس یا زیگفرید می چرخانند ، دسترسی بسیار وسیعی دارند و فوق العاده ضربه می زنند ، در حالی که رزمندگان با سلاح های زیرکانه تری مانند تاکی یا رافائل به حملات سریعتر و حرکت سریع می پردازند.
Soulcalibur VI مانند همتای توسعه یافته Bandai Namco خود ، Tekken در Top 10 Fighting ، در یک هواپیمای سه بعدی اتفاق می افتد ، و اجازه می دهد تا از کنارگذرها و حتی آزادانه در اطراف میدان جنگ بدوید.
آیا نگران گم شدن با جایگاه Soulcalibur VI در داستان سریال هستید؟ این مشکلی برای این ورودی ایجاد نخواهد کرد ، زیرا هم به عنوان راه اندازی مجدد و هم به عنوان حق امتیاز برای Soulcalibur عمل می کند. حالت Soul Chronicles به بازیکنان اجازه می دهد تا رویدادهای هر شخصیت را در طول تاریخ مجموعه تجربه کنند ، با رویدادهای به روز شده در مورد داستان این بازی. Soul Calibur VI مطمئناً خود را از هر چیز دیگری در این سبک متمایز می کند ، اما به راحتی یکی از سرگرم کننده ترین بازی های موجود Top 10 Fighting است.

Mortal Kombat 11 Ultimate

MK11

یکی از بهترین و مهمترین بازی در لیست Top 10 Fighting بازی Mortal Kombat 11 Ultimate است که برای پلتفرم های PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Xbox One, Switch, PC هست.
Mortal Kombat 11 Ultimate یک نتیجه تلخ و در عین حال زیبا برای قوس داستانی است که در سال ۲۰۱۱ در Mortal Kombat آغاز شد. Netherrealm Studios ، که همچنین برای سری Injustice شناخته می شود ، برای ظاهر و بازی یک بازی مبارزه ای AAA  ، سطح بالایی را تعیین می کند که همین باعث میشه در Top 10 Fighting باشه.
برترین موفقیت MK11 یک حالت داستانی در کلاس است که نه تنها داستان فوق العاده ای را به ویژه برای طرفداران قدیمی سریال نشان می دهد ، بلکه بازی آن نیز سرگرم کننده است. داستان در مورد کرونیکا ، مادر خدایان قدیمی و نگهبان زمان می چرخد. او اقدامات شدیدی را برای رفع یک ناهنجاری در سرنوشت جهان انجام می دهد که توسط اقدامات Raiden سالها پیش مشخص شده است.
نبردی که بین رزمندگان محبوب Earthrealm و نیروهای کرونیکا حاصل می شود ، از همه نظر به بهترین شکل بمب آور و خوش طعم است. سفر در زمان و تقلب های جدول زمانی دیگر رخ می دهد و منجر به نبرد نهایی برای کنترل تمام زمان می شود.
Mortal Kombat 11 Ultimate همه چیز را از بازی اصلی و گسترش آن ، Aftermath ، در یک بسته آورده است. این شامل فهرستی از ۳۷ Kombatants با پایه های اصلی Sub Zero ، Scorpion ، Johnny Cage و Shao Kahn ، در کنار تعدادی از شخصیت های جدید و مهمانان باورنکردنی مانند The Terminator ، Rambo و The Joker است.
هر شخصیت دارای حرکات قابل تنظیم و عناصر لباس قابل تعویض است تا Kombatants دلخواه شما را بیشتر شخصی کند. کسانی که ممکن است نگران باشند ممکن است بخواهند این بازی را کنار بگذارند ، اما به طور کلی طرفداران بازی مبارزه باید MK11 را امتحان کنند اگر می توانید خشونت شدید و یکی از اصلی ترین Top 10 Fighting را تحمل کنید.

Skullgirls 2nd Encore

SG2E

یکی دیگر از بازی در لیست Top 10 Fighting بازی Skullgirls 2nd Encore است که برای پلتفرم های PlayStation 4, Switch, PC هست.

Skullgirls که در ابتدا به عنوان ادای احترام به سبک بازی بازی های برچسب مانند Marvel Vs Capcom 2 طراحی شده بود ، به شما امکان می دهد حداکثر سه شخصیت را برای مبارزه انتخاب کنید. اگرچه شما این گزینه را دارید که تعداد کمتری را انتخاب کنید ، اما در نتیجه تیم یا اعضای انفرادی خود از سلامت بیشتری برای کمبود شرکا برخوردارند.
این انعطاف پذیری در اندازه تیم به بازیکنان این امکان را می دهد که از پیچیدگی یک تگ فایتر استقبال کرده و یا تنها بر یک شخصیت تکیه کنند ، یک ویژگی منحصر به فرد در فهرست فعلی بازی های مبارزه ای. تجدید حیات اخیر Skullgirls تا حدی نتیجه اجرای کد بازگردانی بزرگ آن است ، دارایی ارزشمندی از زمان ظهور همه گیری COVID-19. این بازی در ابتدا شامل بازیگران تمام زن بود. در نهایت ، شخصیت های مرد نیز به فهرست اضافه شدند.
Skullgirls اخیراً از Lab Zero Games اکنون در استودیوهای Hidden Variable Studios به محافظان جدید خود واگذار شد. و با مدیریت جدید ، یک مدل تجاری جدید ایجاد می شود که در Top 10 Fighting هم هست. در حالی که Skullgirls 2nd Encore چند سالی است که در دسترس است ، جنگنده دو بعدی دست ساز در حال پرش به ساختار انتشار شخصیت ها است ، روح تازه ای به بازی می بخشد و اطمینان حاصل می کند که می توانیم با تعداد بیشتری از دختران و بچه های Skullgirl بازی کنیم. در آینده.

Ultimate Marvel Vs Capcom 3

MVSC

یکی دیگر از بازی در لیست Top 10 Fighting بازی Ultimate Marvel Vs Capcom 3 است که برای خود من بسیار نوستالژی نسل هفتم هم داره که برای پلتفرم های PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xbox 360, PlayStation Vita, PC هست.

تماشای چند بازی به اندازه Ultimate Marvel Vs. Capcom 3. با زیبایی شناسی کتاب کمیک و فهرست کامل چهره های آشنا از کمیک ها ، فیلم ها و بازی های ویدئویی ، MVC3 لذت بردن از آن است. شما تیم های سه شخصیتی با افرادی مانند Deadpool ، Dante ، Doctor Doom ، Rocket Racoon ، Phoenix Wright ، Wolverine ، Dormammu ، Ryu ، Zero ایجاد می کنید و لیست Top 10 Fighting همچنان ادامه دارد.
ترکیب تیم مهارت مهمی برای یادگیری است ، همچنین نحوه گرفتن حریفان در ترکیب های طولانی که شامل اعضای کل تیم شما می شود ، که می تواند شما و قربانیان شما را به هوا ببرد. این سریع ، دیوانه وار و هیجان انگیز است.

Power Rangers: Battle for the Grid

PRBFG

آخرین بازی در لیست Top 10 Fighting بازی Power Rangers: Battle for the Grid است که برای پلتفرم های PlayStation 4, Xbox One, Switch, Stadia, PC هست.
زمان بازی در این بازی بر اساس داستان کمیک Power Rangers “Shattered Grid” است. به عنوان یا علیه نیروهای یک تهدید جهان جایگزین معروف به Lord Drakkon (نسخه ای از تنی الیور رنجر سبز/سفید که شر را بر خوب انتخاب کرده است) و ریتا رپولسا از تصاحب شبکه Morphing مبارزه کنید. مسابقات به سرعت درگیری با ۳v3 انجام می شود که در آن می توانید حملات ویرانگر تیمی ، کمبوها یا حتی کمک های بزرگ Zords را انجام دهید.
Power Rangers: Battle for the Grid انتشار در اوایل سال ۲۰۱۹، نبرد برای شبکه به روز رسانی مداوم از توسعه دهنده nWay، با اضافات ترکیب جدید، اقدام صدا (برخی از بازیگران نقش های از نشان می دهد reprising)، و مراحل دریافت کرده است. در حال حاضر ، این بازی دارای بیش از ۲۵ شخصیت است که شامل دوران و تعاملات Power Rangers می شود.
حتی ریو و چون لی از Street Fighter برای ارتقاء رنجرز قدم برداشته اند. تقریباً از هر بازی موجود در این لیست ، Battle for Grid نشان می دهد که چگونه بازیکنان می توانند به بازی بهتر منجر شوند و پشتیبانی گسترده را تشویق کنند.
این بود از لیست Top 10 Fighting اگر از این مقاله Top 10 Fighting خوشتون اومده حتما نظراتتون رو برامون در مورد Top 10 Fighting بنویسید که بازم برایتون مقاله از بهترین ها در سبک های مختلف مثل همین Top 10 Fighting یا دیگر مقاله ها مثل ده بازی Adventure پیشنهادی که همین الان بازی کنید یا ۱۰ پلتفرمر برتر برای بازی در حال حاضر از سایت گیمریما براتون بزاریم.

نوشته های مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
2 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

سلام مرسی لطفا بیشتر بذارید از این مدل مطالب

مرسی از نظرت حتما

2
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x