Horror

ده بازی ترسناک برای بازی در حال حاضر !!!

بازی های ترسناک (Horror) برخی از هیجان انگیزترین تجربه های بازی را ارائه می دهند و مانند بازی های نقره ای دیگر ، هدف آنها این است که شما را تا حد امکان به مرگ نزدیک کنند بدون اینکه واقعا بمیرید. در بین هیجانات و پرش های وحشتناک ، وحشت همچنین به خوبی به داستان پردازی متمرکز بر شخصیت می پردازد که اغلب می تواند بر قلب افراد تأثیر بگذارد (اما نه قبل از اینکه ابتدا ضربان قلب را کمی افزایش دهید).

در حالی که چیزی که چیزی را ترسناک می کند از فردی به فرد دیگر متغیر است ، این لیست برخی از وحشتناک ترین بازی های اخیر ما را نشان می دهد. در اینجا ده بازی ترسناک عالی وجود دارد که بدون ترتیب خاصی فهرست شده اند و می توانید زمان وحشتناکی را در آنها گم کنید.

این لیست برگرفته شده از سایت Game Informer هست.

Resident Evil 2 Remake

پلتفرم ها: PlayStation 4, Xbox One, Pc
RE2
Resident Evil 2 Remake از بسیاری جهات یک بازی نادر است. این نسخه با موفقیت کلاسیک محبوب با همین نام را بازسازی می کند و این کار را با برخی از گرافیک های بصری خیره کننده در همه بازی ها انجام می دهد. علاوه بر این ، مستقیماً ترسناک (Horror) است. شما در نقش لئون کندی یا کلر ردفیلد بازی می کنید ، در حالی که از طریق پلیس پلیس راکون شهر زامبی و دیگر نقاط شهر راکون بزرگ عبور می کنید. همانطور که در Resident Evil انتظار دارید ، معماها ، ترس ها و البته زامبی های زیادی وجود دارد.
Resident Evil 2 Remake به آسانی یکی از ترسناک (Horror) ترین نوشته های حق رای دادن Resident Evil است ، یک کلاس کارشناسی ارشد در ترسناک (Horror) است ، که ترکیبی از چیزهایی است که سال ها پیش به عنوان پایه اصلی این مجموعه با گرافیک و گیم پلی مدرن که شما را بر روی نیمکت با دستان چنگ زده تکان می دهد. دست های عرق کرده این بازی به لطف خطوط داستان متنوع قابل پخش و محتوای چند کاراکتری ، قابلیت پخش پذیری زیادی نیز دارد. این که آیا شما تازه وارد فرنچایز شده اید یا برای ترساندن به خانه باز می گردید ، Resident Evil 2 Remake مکانی عالی برای شروع است.

Resident Evil Village

پلتفرم ها: PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Xbox One, PC, Stadia
REV
Resident Evil Village با بازگشت به ریشه های بازی ترسناک (Horror) ، بسیاری از چیزهایی را که طرفداران آن را دوست دارند ، نشان می دهد: خون آشام ها ، گرگینه ها ، گارگویل ها و هیولاهای دیگر. همانطور که از نامش پیداست ، این اتفاق در یک روستای دور افتاده در اروپا بریده از سایر نقاط جهان رخ می دهد ، که این امر باعث می شود بانوی دیمیترسکو زیبایی نه پا ، هیزنبرگ چکش دار و عروسک نفرین شده دونا بنویینتو نفرین کند. با قهرمان داستان اتان وینترز مانند یک اسباب بازی.
ایتان همانطور که در Resident Evil 7: Biohazard شخصیتی بی روح داشت باقی می ماند ، اما به لطف جستجوی مرموز در جستجوی دختر گمشده ، قوس او در بازو قرار می گیرد. علاوه بر این ، Resident Evil Village مملو از روایاتی است که طرفداران طولانی مدت مطمئناً آن را خواهند خورد ، هرچند که افسانه های مورد علاقه آنها یا نه ، از بازیکن به بازیکن دیگر متفاوت است. Resident Evil Village به طور منحصر به فرد از استفاده از زامبی ها اجتناب می کند و در عوض از آنتاگونیست های ترسناک (Horror) کلاسیک مانند گرگ ها استفاده می کند و در عین حال از همه پازل های پیچیده و استرس های بقا و وحشت که دهه ها پیش مجموعه را رواج داده بود ، قدردانی می کند.

Little Nightmares 2

پلتفرم ها: PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Xbox One, PC, Stadia
LN2
Little Nightmares 2 شاید نزدیکترین بازی به بازی تیم برتون باشد ، اگر کارگردان معروف Nightmare Before Christmas توسعه دهنده بازی بود. از لحظه شروع ، Little Nightmares 2 بلافاصله محیط آشنا و ترس از یک بازی ترسناک (Horror) را بیرون می کشد.
شخصیت های نگران کننده جهان و مونو را نیز به آن اضافه کنید ، که بیش از هر چیز شبیه claymation است ، و خواهید دید که بازی Little Nightmares 2 یکی از ترسناک ترین ژانرها است. معماهای آن بین پیچیدگی کافی و سرگرمی بسیار ساده و تحریک کننده نیست ، و در حالی که مبارزه به راحتی ضعیف ترین جنبه بازی Little Nightmares 2 است ، اما تنوع کافی را برای نگه داشتن بازیکنان روی پای خود ایجاد می کند. اگر کلماتی مانند “شگفت انگیز” ، “شوم” ، “تیم برتون” ، و “مرموز” ویژگی بازی های مورد علاقه شما را دارند ، Little Nightmares 2 مطمئناً برای شما جذاب خواهد بود.
اگر هنوز اولین کابوس های کوچک را بازی نکرده اید ، این بازی نیز عالی است ، و هنگامی که پشت سر هم بازی می کنید ، این سری به شما یک هیجان انگیز و استرس زا را در یکی از منحصر به فردترین دنیای بازی ارائه می دهد.

Until Dawn

پلتفرم ها: PlayStation 4

UD
Until Dawn شاید بهترین عنوان نیمکت چند نفره در این لیست باشد و بهترین بازی در یک اتاق نشیمن با دوستان باشد. این یک فیلم کلاسیک اردوگاه وحشت است که به یک بازی ویدئویی ترجمه شده است و در آن شما کنترل هشت نوجوان را در دست می گیرید که سعی می کنند در یک شب بد بخت در یک کابین ترسناک (Horror) کوهستان زنده بمانند.
بر خلاف بازی هایی که به وضوح از آنها الهام گرفته است (به شما نگاه می کنم ، رزیدنت اویل) ، هیچ پازل یا سیستم مدیریت موجودی وحشت-وحشت در «تا سپیده دم» یافت نمی شود. در عوض ، تمرکز اصلی شما بررسی منطقه ترسناک (Horror) و شخصیت های ساکن آن است.
تا زمانی که ادعای اصلی Dawn برای شهرت این است که چگونه بر تصمیمات شما در بازی تأکید می کند. سرنوشت هر شخصیت به شما بستگی دارد و انتخاب هایی که انجام می دهید. آیا با همه زنده ها کنار می آیید یا تنها بازمانده خواهید بود؟
این به شما بستگی دارد ، اینکه چقدر دستان شما در حالی که کنترل را در دست دارید می لرزد (آنتاگونیست ها می توانند شما را در صورت لرزش بیش از حد پیدا کنند) و چقدر در تکمیل رویدادهای سریع سریع عالی هستید. این QTE ها احتمالاً ضعیف ترین نقاط تا Dawn هستند ، بیشتر در یک نگاه دور از صفحه نمایش می تواند نتیجه یک شخصیت را به شدت تغییر دهد. با این وجود ، ارزش تولید ، ترس ها و شخصیت های سرگرم کننده فیلم باعث می شود که شما دکمه شکست خورده را در کوتاه مدت فراموش کنید.

Soma

پلتفرم ها: PlayStation 4, Xbox One, PC, Mac, Linux

SO
فراموشی را به یاد دارید و چقدر ترسناک (Horror) بود؟ خوب ، بازی های اصطکاکی تمام ترس وحشتناک (Horror) و اگزیستانسیالیستی را از آن مجموعه برداشتند و آن را در یک شبکه آزمایشگاهی ، فضاهای زندگی ، راکتورها و موارد دیگر تحت شبکه هوش مصنوعی قرار دادند.
شما در نقش یک مرد سرسخت بازی می کنید که در یک مرکز تحقیقاتی به ظاهر متروکه در اعماق اقیانوس بیدار می شود ، بی خبر از چگونگی رسیدن به آنجا و شاید مهمتر اینکه چرا در ابتدا آنجا هستید. لوله های بزرگ شده و چرخ دنده های زنگ زده راهروهای این شبکه از سازه های زیر آب را پر می کند که شخصی به آنها خانه یا حداقل دفتر می گفت.
سوما که از ترسناک (Horror) های کلاسیک مانند بیگانه و پرتگاه استفاده می کند ، باعث می شود شما احساس تنهایی کنید … تا زمانی که اینطور نباشید ، و سپس یک ربات خراب کارکننده تمام تلاش خود را می کند تا شما را به غذای ماهی برساند.
گویی وحشت واقعی گیر افتادن در کف اقیانوس در یک مکان متروکه تحت اشغال هوش مصنوعی کشنده به اندازه کافی ترسناک (Horror) نبود ، بازی پیچ و خم های زیادی را به دنبال دارد که در یکی از داستان های اگزیستانسیالیستی آلبر کامو در خانه احساس می شود. چه چیزی زندگی را زنده می کند؟ زندگی دقیقاً چیست؟ هوش مصنوعی چگونه در افزایش طول عمر ما یا شاید تسلط بر آنها نقش دارد؟ این سوالات صدها متر زیر امواج اقیانوس دریای ترسناک (Horror) و وحشتناک سوما در انتظار شماست.

Dead by Daylight

پلتفرم ها: PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Xbox One, Switch, PC, Stadia, iOS

DBD
بازی های چند نفره ترسناک (Horror) زیادی وجود ندارد ، اما وقتی Dead by Daylight وجود داشته باشد ، مشکلی نیست زیرا اتفاقاً یک فیلم ترسناک (Horror) زنده شده است. Dead by Daylight یک بازی چند نفره نامتقارن است که گروهی تا چهار نفر از بازماندگان را برای فرار از مرگ تضمین می کنند تا زنده بمانند.
این مرگ توسط یکی از بازیکنان کنترل قاتل نقشه اتفاق می افتد. در حالی که بازماندگان برای روشن کردن ژنراتورها ، پرتاب کردن کلیدهای خروجی و در نهایت فرار می جنگند ، قاتل یک هدف دارد: اول قاتل بازماندگان. بسیار سرگرم کننده است و برای بازی آنلاین با دوستان و خانواده مناسب است.
هنگام راه اندازی ، Dead by Daylight حاوی تعداد کمی قاتل بود ، اما در سالهای پس از آن ، فهرست قاتلان به ۲۵ نفر افزایش یافت و این ترکیب یکی از دلایل اصلی Dead by Daylight در این لیست است. این یک راه عالی برای تازه نگه داشتن همه چیز و یک نامه عاشقانه وحشتناک است.
قاتلان اصلی آن عالی هستند ، اما Behavior Interactive نمادهایی مانند Michael Myers ، Leatherface ، Freddy Krueger ، Ghost Face ، Demogorgon ، Pyramid Head ، Elliot Spencer ، Nemesis از Resident Evil 3 و موارد دیگر را برای بازی Dead By Daylight از یک بازی فوق العاده اضافه کرده است. برای تماشای یک بازی ضروری برای طرفداران وحشت.

Phasmophobia

پلتفرم ها: PC, Android
PHAS
اگر فیلم های ترسناک (Horror) و برنامه های تلویزیونی مانند Paranormal Activity و The Haunting of Hill House با علاقه شما مطابقت دارد ، Phasmophobia را ببینید. نکته اصلی عنوان دسترسی زودهنگام Kinetic Games (توجه داشته باشید: زیرا دسترسی زودهنگام است ، مطمئناً با اشکال مواجه خواهید شد ، بنابراین هنگام بازی در نظر داشته باشید) این است که شما و حداکثر سه بازیکن دیگر محققان ماوراءالطبیعه هستید.
بر خلاف شکارچیان ارواح که در فیلم هایی مانند Insidious یا حتی Ghostbusters دیده می شود ، شما وظیفه دارید ارواح را در یک مکان مشخص پیدا کنید و چیزی که به دنبال آن وجود دارد سوختن آهسته به سوی ترس پرش اجتناب ناپذیر است که همه را به جز یک خواهد داشت (شخصی که ترسیده است).
Phasmophobia به هیچ وجه راهگشا نیست ، اما یک بازی عالی برای بازی شبانه با دوستان است. تماشای آن نیز برای مردم یک بازی عالی محسوب می شود ، زیرا چه کسی عاشق تماشای ترسیدن کسی نیست؟ این نیز به اندازه کافی ساده است که هرکسی می تواند وارد شود و وحشتی را که به سادگی در یک خانه جن زده قدم می زند ، تجربه کند. دور جدیدی از Phasmophobia را با بازبینی مجدد فعالیت های ماوراء الطبیعه همراه کنید ، و اوقات خوشی را برای خود خواهید داشت.

Visage

پلتفرم ها: PlayStation 4, Xbox One, PC

VIS

Visage یک بازی مستقل در مورد کاوش در خانه های خالی از سکنه است. این وحشت (Horror) را در اتاقهای معمولی مانند آشپزخانه یا لباسشویی رها می کند ، اما طولی نمی کشد که ترس های روانی بیشتر بازی خود را نشان می دهد. می‌بینید که به گورستان‌ها، بخش‌های روان‌پزشکی، سوپرمارکت‌های متروکه و موارد دیگر منتقل می‌شوید، و اینجاست که به عنوان شخصیت‌های مختلف، وظیفه حل پازل‌ها را خواهید داشت که هر کدام سفر موضوعی خود را در جهنم شخصی تجربه می‌کنند.

این شخصیت‌ها نه تنها ترسناک (Horror) هستند، بلکه به طور قانونی داستان‌های فوق‌العاده‌ای هستند که گاهی اوقات در ژانر وحشت نادر هستند. به دلیل این رویکرد داستان گویی، بازیکنان می توانند انواع ترس های مختلف را در یک محیط تجربه کنند. در حالی که Visage دارای مقداری jank در اطراف لبه ها و یک سیستم موجودی نامرتب است، ارزش دیدن این مشکلات را دارد زیرا یک گزینه استثنایی برای طرفداران ترسناک است.

Devotion

پلتفرم ها: PC, Mac

DEV
Devotion یکی از ترسناک (Horror) ترین بازی های موجود در این لیست ترسناک (Horror) است. این همچنین بحث برانگیزترین است ، زیرا از ویترین فروشگاه های اینترنتی به دلیل شوخی درون بازی با انتقاد از رئیس جمهور چین خارج شده است. در حالی که هنوز در اکثر ویترین های فروشگاه موجود نیست ، می توانید آن را در وب سایت رسمی Red Candle Games خریداری کنید. فداکاری در یک آپارتمان کوچک در دهه ۱۹۸۰ در تایوان ظاهر می شود ، با استفاده از محیطی غیر معمول ، داستان خانواده ای را که به دلیل مشکلات ازدواج و شغل از هم پاشیده شده اند ، و مشکلات پرورش یک کودک مزمن را روایت می کند.
گیم پلی آن به قدری ساده است که هر کسی علاقه مند می تواند از آن لذت ببرد – شما سرنخ ها و مواردی را برای حل معماها جمع آوری می کنید – اما بازی از سادگی خود برای تمرکز بر دلیل بازی Devotion استفاده می کند: وحشت.
فداکاری از ترس های روانی برای نگه داشتن بازیکنان روی پای خود استفاده می کند و باعث می شود آنها سوالاتی کنند که آیا آن راهرو زودتر به نظر می رسید یا آیا شما فقط درک خود را از واقعیت از دست داده اید. طراحی صدای فوق العاده Red Candle Games تجربه وحشتناک فوق العاده را به سطح جدیدی نیز می رساند ، زیرا هر نعره ای روی زمین یا ناله از لولای پنجره باعث می شود در صندلی خود تکان بخورید.
فداکاری کاملاً ترسناک است ، اما همچنین یک کاوش فوق العاده در خانواده در قلب این داستان است. چگونه تروما باعث ایجاد آسیب های جدید می شود؟ استرس چگونه به فعالیت های روزمره زندگی رنگ می دهد؟ این سوالات و دیگر سوالات در حالی که به سمت پایان بازی پیش می روید که قبل از اینکه بخار خود را از دست بدهد ، با موفقیت به پایان می رسد ، که در این سبک کمیاب است ، پاسخ داده می شود. به عبارت ساده تر ، اگر وحشت مورد علاقه شماست ، بازی Devotion را انجام دهید.

Returnal

پلتفرم ها: PlayStation 5

RETU
وقتی از کسی می پرسید فیلم ترسناک (Horror) کلاسیک مورد علاقه اش چیست ، این شانس خوب است که یا جن گیر یا چیزی شبیه به آن ، یا بیگانه باشد. اگر دومی پاسخ شما است ، بازگشت برای شما یک بازی است. در حالی که احتمالاً قبل از هر چیز به عنوان ترسناک (Horror) توصیف نمی شود-گیم پلی تیراندازی شخص ثالث اکشن و سنگین آن در جلو و مرکز قرار دارد-چند ساعت با آن نشان می دهد که عمیقا ریشه در وحشت علمی تخیلی دارد که باعث می شود بیگانه ترسناک شود ۴۰ سال بعد بازگشت درباره فضانوردی است که در یک حلقه زمانی گیر کرده است.
او با سیاره ای بیگانه برخورد کرد که هیچ چیزی جز یک تپانچه بر سرش نداشت و باید برای انکشاف بیشتر و بیشتر با انبوهی از موجودات بیگانه و دشمنان دشمن مبارزه کند. اگر بمیرید ، حلقه از ابتدا شروع می شود ، و موارد کمی از اجرای قبلی شما حمل می شود.
یک هدف شما این است که بفهمید چه اتفاقی می افتد ، و این کار را با پیشروی بیشتر و بیشتر به سمت پایان قابل تأمل بازی انجام می دهید. گیم پلی Returnal عالی است ، اما وحشت (Horror) سیاره بیگانه ، فضای عجیب و غریب و در عین حال مخوف ، و اسرار موجود در خانه ای که دوباره ظاهر می شود و فریبنده است ، شما را مجبور می کند که بگویید: “فقط یکبار دیگر”. منتظر ترس های جهشی ، شیاطین ، ارواح یا داستان سر راست نباشید ، اما به همان شکلی که Alien در نزدیک نگه داشتن ریپلی تا حد امکان تقریباً در همه زمان ها رشد می کند ، Returnal تأکید می کند که چقدر خوش شانس هستید که زنده هستید ، فقط بعد از هر برخورد کمی سلامت باقی می ماند
این بود مقاله ده بازی ترسناک Horror برای بازی در حال حاضر !!! اگر از این مقاله Horror خوشتون اومد حتما نظراتتون رو برامو بنویسید که بازم برایتون مقالاتی مثل این مقاله Horror از بازی های ترسناک یا همون Horror بزاریم.

نوشته های مرتبط

1 2 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x