Top 10 RPG

ده بازی برتر RPG که همین الان بازی کنید!!!

Top 10 RPG – بهترین نقش آفرینی هایی که همین الان بازی کنید!!

اگر در حال بازی RPG هستید ، برای مدت طولانی در آن هستید و می خواهید تجربه ای باشد که شما را غرق کند و شما را در تمام طول مسیر سرگرم کند. RPG هایی که هم آشنا هستند و همواره در حال تحول هستند ، RPG ها اغلب وظیفه دارند کل بسته را داشته باشند.

بهترین آنها شامل همه عناصر کلیدی هستند ، به طرز ماهرانه ای ترکیبی از مبارزات هیجان انگیز ، شخصیت های به یاد ماندنی ،  دشمنان و کارکتر های بزرگتر از زندگی و یک داستان جذاب را ترکیب می کنند.

اگر به دنبال RPG هایی هستید که از این نظر برجسته هستند ، بیشتر از این لیست Top 10 RPG نگاه نکنید. بازی های زیر همه عناصر مشترکی دارند اما مسیر منحصر به فرد خود را در این سبک ترسیم می کنند و نوید یک ماجراجویی متمرکز بر روایت را می دهند که پر از برخوردهای هیجان انگیز در هر پیچ است. در لیست بدون ترتیب خاصی ، در اینجا ۱۰ RPG ستاره ای وجود دارد که ارزش وقت و تلاش را دارند.

The Witcher 3: Wild Hunt

TW3

پلتفرم ها: PlayStation 4, Xbox One, Switch, PC فعلا کنسول های نسل ۹ آپدیت نسل جدید نگرفته اند. اما گفته شده که این آپدیت اواخر این سال میلادی نزدیک با آپدیت Cyberpunk 2077 منتشر میشه.
اولین بازی Top 10 RPG ما ماجراجویی جهان باز CD Projekt Red هنوزم تازه هستش، این یک بازی بلند پروازانه و خیره کننده بود که به عنوان استاندارد طلا برای RPG ها باقی می ماند. در همه زمینه های مهم ارائه می شود: داستان سرایی فوق العاده ، شخصیت های منحصر به فرد ، نبردهای به یاد ماندنی و انتخاب هایی با پیامدهای غیرقابل پیش بینی و اکتشافات هیجان انگیز.
و بازی از زمان انتشار با چندین به روزرسانی در کنار پورت Switch اخیر که به شما امکان می دهد سفر خود را در حال حرکت انجام دهید ، تنها از زمان انتشار بهتر شده است. بیایید به سراغ هیولای قاتل گرالت از ریویا بروید و حرکات نبرد چشمگیری انجام دهد ، اما تا ظهور سیری و زنی که قرار بود او باشد ، بمانید.
انجام انتخاب های دشوار و مشاهده تأثیرات آنها در این جهان باز وسیع باعث می شود حضور شما به گونه ای اهمیت داشته باشد که تعداد کمی از بازی ها بتوانند آن را به تصویر بکشند.و همین موارد باعث شده این بازی جز Top 10 RPG ما باشه.

Persona 5 Royal

P5TR

پلتفرم ها: PlayStation 4 همچنین از قابلیت backward compatibility بر روی ps5 هم قابل بازی هست.

هنگامی که Persona 5 که دومین Top 10 RPG ماست در سال ۲۰۱۷ منتشر شد ، این سری را به سطح بعدی رساند ، مبارزه با چرخش ستاره ای را تقویت کرد ، عناصر اجتماعی محبوب را بهبود بخشید و جذابیت شیک سریال را بالا برد. رهبری دزدان فانتوم در حالی که گروه جامعه را اصلاح می کند و بدی های بزرگ را از بین می برد ، یک انفجار است ،
به ویژه ایجاد دوستی شما در این راه. همانطور که گفته شد ، Persona 5 Royal راه قطعی برای تجربه RPG عالی است. این کاراکترهای جدید ، قوس های داستانی و یک قصر گوشتی پس از بازی را اضافه می کند ، در حالی که یک پایان آب و هوایی و سینمایی به زمان شما به عنوان یک دزد شبح ارائه می دهد.
یک قلاب دست و پنجه نرم ، مجموعه های جدید و حملات سرگرم کننده تیمی را کنار بگذارید ، و موارد زیادی وجود دارد که نسخه اصلی را تقویت می کند ، که یکی از بهترین RPG های دهه گذشته است. این برای اولین بار است که با Phantom Thieves ملاقات می کنید یا به دنبال دلیلی برای بازدید مجدد از Café Leblanc هستید ، سواری به یاد ماندنی و رضایت بخشی دارید. و همین موارد باعث شده این بازی جز Top 10 RPG ما باشه.

Mass Effect Legendary Edition

MELE

پلتفرم ها: PlayStation 4, Xbox One, PC و به همراه آپدیت نسل جدید برای PlayStation 5, Xbox Series X/S

سومین Top 10 RPG این لیست سه گانه Mass Effect به پیشبرد تاثیر انتخاب ها در بازی ها کمک کرد و ثابت کرد که ارتباط شخصی می تواند بازیکنان را در تجربه کلی دوست داشته باشد ، اما شخصیت ها همچنان ستاره واقعی نمایش و دلیل بازی هستند. هم تیمی های فرمانده شپرد ، چه گاروس وفادار و کاریزماتیک ، چه تالی مهربان و مرموز ، لحظات خاطره انگیز – و گاهی دلخراش – را فراهم آوردند که تجربه را از طریق سه گانه تعریف کردند.

Legendary Edition به بازیکنان این امکان را می دهد تا از طریق داستان کامل سه قوس به شیوه ای آسان دسترسی پیدا کرده و بازی کنند ، همانطور که باید با تمام DLC ها بازی شود. ارتقاء ریمستر در بخش بصری غیرقابل انکار است و پیشرفت ها ، به ویژه در بازی اول ، با کنترل های ماکو اصلاح شده ، زوایای بهتر دوربین و محیط های دقیق تر ، تفاوت بزرگی ایجاد می کند.اگر از آرپی جی های روایت محور لذت می برید ، سفر فرمانده شپرد به شما پیشنهاد می شود.

Nier: Automata

NAM

پلتفرم ها: PlayStation 4, Xbox One, PC همچنین از قابلیت backward compatibility بر روی ps5 و xbox series x/s هم قابل بازی هست.
اگر به دنبال چیزی هستید که فلسفه و عمل بیشتری داشته باشد ، به دنبال Nier: Automata که چهارمین Top 10 RPG و یکی از پیشنهاد های اصلی ما به شما این بازی هست نباشید. برای دعواهای دیوانه رئیس و حوزه های فراموش نشدنی بیایید ،
اما منتظر موسیقی متن فوق العاده ای باشید که کاملاً به شما احساس سنگینی جهان را می دهد. اوه ، و این فقط ممکن است شما را مجبور کند در مورد زندگی و هدف خود فکر کنید.این بازی ترکیبی فوق العاده از قصه گویی استادانه یوکو تارو و استعداد platnum games برای اکشن است. و همین موارد باعث شده این بازی جز Top 10 RPG ما باشه.
قسمتهای غیر متعارف و عمیق ، Nier: Automata با هر چیزی که بازی کرده اید متفاوت است ، با پایانی که واقعاً پیام خود و قدرت دیگران را در بر می گیرد تا ما را در سختی ها پشت سر بگذارد. شیوه ای که لحظات خاصی با شما همراه می شوند بیش از این که این کاستی ها را جبران کنند. تعداد کمی از بازی های ویدئویی باعث می شوند شما مانند Nier: Automata فکر کنید و احساس کنید. بهتره هنوز؟ پس از اتمام کار ، Nier: Replicant نیز با یک سفر قدرتمند دیگر منتظر شماست.
همچین در ادامه Top 10 RPG نگاهی داشته باشید به نقد و بررسی بازی NieR Automata در سایت گیمریما

Disco Elysium: The Final Cut

DEDC

پلتفرم ها: PlayStation 4, Xbox One, Switch, PC و به همراه آپدیت نسل جدید برای PlayStation 5, Xbox Series X/S

یکی دیگر از RPG های غیرمتعارف و داستان محور این لیست Top 10 RPG را ایجاد می کند ، اما به دلایل بسیار متفاوت. Disco Elysium نه تنها بدون مبارزه است ، بلکه دنیایی پیچیده و روایتی جذاب را ارائه می دهد. بهترین کار این است که خودتان چیزهای کمی بدانید ، اما به طور خلاصه می توانید بگویید:

این سفر شما را به جای یک افسر پلیس پایین دست و در حال تحقیق درباره یک قتل عجیب و غریب قرار می دهد. از طریق اقدامات و گفت و گوهای خود ، شما به سمت رستگاری یا تباهی برای فاجعه قهرمان خود پیش می روید ، و نوشتار کاملاً فوق العاده است. همانطور که در نقد و بررسی ما توسط جو جوبا اشاره می شود ، “… نوشتار مهارت خاصی در برجسته کردن زیبایی در میان تاریکی دارد.”

نسخه Final Cut این تجربه را برای اولین بار در حالی که محتوای ارزشمندی مانند صداگذاری کامل و جستجوهای جدید سیاسی را برای کنسول ها به ارمغان آورد. هیچ دو نمایشی از بازی Disco Elysium یکسان نخواهد بود ، اما مهم نیست چه اتفاقی می افتد ، شما تجربه کاملاً متفاوتی در اینجا دارید و این بخشی از جذابیت است.و همین موارد باعث شده این بازی جز Top 10 RPG ما باشه.

همچین در ادامه Top 10 RPG نگاهی داشته باشید به نقد و بررسی بازی Disco Elysium: The Final Cut  در سایت گیمریما

Final Fantasy VII Remake

FF7R

پلتفرم ها: PlayStation 4 و به همراه آپدیت نسل جدید برای PlayStation 5

به نظر می رسد به عنوان یکی از تأثیرگذارترین RPG های تمام دوران و بازی ششم Top 10 RPG ، همه از Cloud و تیم مزدور کوچکش در حال مبارزه با Shinra خاطرات دارند. با این حال ، اسکوئر انیکس یک لایه جدید و هیجان انگیز را به این داستان وارد کرد ، زیرا با نوستالژی مقید نبوده اما همچنان در آن چاه ضربه زده است.
نتیجه این است که بازسازی به درستی انجام شده است – کسی که شخصیت های محبوب را باز می گرداند و گیم پلی بازی را برای مخاطبان مدرن تجدید می کند. Intergrade که امسال راه اندازی شد ، بهترین راه برای پخش اولین فصل از این بازنویسی جذاب از داستان Cloud است.
Intergrade شامل قسمت Intermission با محوریت Yuffie ، حالت عکس ، پایان کوتاه جدید و برخی از ارتقاءهای بصری عمده است. دلیلی وجود دارد که بسیاری از مردم درباره Final Fantasy VII صحبت می کنند ، و همچنین دلیلی وجود دارد که بسیاری هنوز در مورد این بازسازی بحث می کنند. فرصت خود را برای یافتن دلیل آن از دست ندهید.

Divinity: Original Sin 2

DOS2

پلتفرم ها:  PlayStation 4, Xbox One, Switch, PC, iOS همچنین از قابلیت backward compatibility بر روی ps5 و xbox series x/s هم قابل بازی هست.
برای کسانی که به دنبال یک بازی سنگین و انتخابی هستند که تصمیمات شما معنای واقعی آن را دارد ، Divinity: Original Sin 2 که هفتمین Top 10 RPG ماست خراش های خارق العاده ای دارد. شخصیت ها بر اساس تصمیمات شما در مهمانی شما می مانند یا می مانند و انتخاب های شما در آخرین دیدار و پایان نقش دارد. این سفر به دلیل میزان آزادی شما ، اعم از افراد یا مکان هایی که با آنها تعامل دارید یا نحوه انجام بازی ، هرگز لحظه کسل کننده ای ندارد.
برای مورد دوم ، شما می توانید هر چیزی را از یک wunderkind telekinetic گرفته تا یک حیوان وحشی تنومند ، حتی کسی که زباله را روی سر دشمنان می ریزد ، تبدیل کنید. Divinity: Original Sin 2 به شما این امکان را می دهد که در حل مشکلات در داخل و خارج از میدان خلاق باشید و در آنجا واقعاً می درخشد. بهتره هنوز؟ می توانید از طریق آن با یکی از دوستان خود به صورت Co-op بازی کنید.و همین موارد باعث شده این بازی جز Top 10 RPG ما باشه.

Fire Emblem: Three Houses

FETH

پلتفرم: بازی انحصاری کنسول Switch می باشد.
اگر استراتژی/RPG ها بیشتر مورد توجه شما هستند ، نمی توانید با Fire Emblem: Three House رو که یکی دیگر از Top 10 RPG هستش از دست بدین. سیستم های هوشمند عناصر اجتماعی بیشتری را در این ورودی قرار داده است ، و این نتیجه را داد ، و همین موارد باعث شده این بازی جز Top 10 RPG ما باشه. به ویژه اینکه با استاد بودن در خانه منتخب خود ، شخصی به شما در داستان کمک کرد.
داشتن توانایی شکل دهی و راهنمایی متحدان خود ، ارتباط قوی تری با آنها ایجاد می کند. اما این جنگ سیاسی در حال وقوع است که واقعاً این فتنه را حفظ می کند – انتظار خیانت و خونریزی را داشته باشید زیرا باید تصمیمات دشواری در مورد اینکه با چه کسی همسو شوید بگیرید. انتخاب ها آسان نیستند ، اما اینکه رهبران جوان سه خانه بازی چگونه رشد می کنند و آینده را رقم می زنند ، جایی است که همه چیز واقعاً چرخش جالبی دارد.
موفقیت در نبردهای همه جانبه مهمترین نکته است ، اما مطمئناً روابطی را که ایجاد کرده اید و دورهای مخرب آنها را فراموش نخواهید کرد. و همین موارد باعث شده این بازی جز Top 10 RPG ما باشه.

Tales of Arise

TTOA

پلتفرم ها:  PlayStation 4, Xbox One, PC و به همراه آپدیت نسل جدید برای PlayStation 5, Xbox Series X/S

جدیدترین بازی در این لیست Top 10 RPG بازی ، Tales of Arise ، نظمی بلند داشت که باید آن را پر کنید: سری قصه های طولانی مدت را دوباره اختراع کنید و برای مخاطبان بیشتری جذابیت داشته باشید. Bandai Namco در حالی که هنوز ماهیت فرنچایز را حفظ می کند ، فرمول را به روش های مختلف و جالب تکامل می دهد ، سبک بصری جدیدی را وارد می کند ، استراتژی بیشتری را وارد گیم پلی می کند و داستانی پخته تر را بیان می کند.و همین موارد باعث شده این بازی جز Top 10 RPG ما باشه.
همه چیزهایی که در مورد RPG ها دوست دارید اینجاست: یک دنیای بزرگ پر از کشفیات ، کارفرمایان مضحک بزرگ و شدید ، یک سیستم پیشرفت رضایت بخش و تعاملات فوق العاده شخصیت. سیستم نبرد اکشن با حملات تیمی در کنار حملات هوایی چشمگیر و پاداش های گول زدن در آخرین ثانیه می درخشد. شما می توانید فاصله بین دو فرهنگ متخاصم را از بین ببرید و در طول مسیر با اعضای حزب خود پیوندهای مادام العمر ایجاد کنید.

Yakuza: Like A Dragon

YLAD

پلتفرم ها: PlayStation 4, Xbox One, PC و به همراه آپدیت نسل جدید برای PlayStation 5, Xbox Series X/S
مجموعه یاکوزا ترکیبی عالی از لحظات قلبی و پوچ است و Yakuza: Like A Dragon که آخرین بازی Top 10 RPG ماست در آنجا ناامید کننده نیست. با این حال ، جایی که واقعاً تحت تأثیر قرار می گیرد و خود را متمایز می کند ، با حقه بازی دوست داشتنی اش ، ایچیبان کاسوگا ، و یک RPG مبتنی بر نوبت با عمق فراتر از مشت زدن به اطراف است. تا آن زمان ، Yakuza یک سری اکشن محور بود ، اما استودیو Ryu Ga Gotoku توسعه دهنده با الهام از RPG خود کاملاً وارد عمل شد.
ایچیبان از طرفداران سرسخت Dragon Quest است و با اعضای حزب به سبک Persona ارتباط برقرار می کنید. در میان لیست گسترده ای از فعالیت های جانبی ، حتی یک سیستم “باید همه را بگیرم” وجود دارد که در آن شما “Sujimon” را برای یک استاد جمع آوری می کنید.
اگر این کافی نیست ، می توانید شغل خود را عوض کنید ، و از همه چیز به عنوان یک سرآشپز به عنوان سرآشپز برای سرگرمی برای مقابله با دشمنان استفاده کنید. سفر ایچیبان فقط در مورد بازیهای کوچک احمقانه و راههای عجیب و غریب برای حمله به افراد بد نیست. لحظات احساسی و فریبنده زیادی نیز وجود دارد وقتی سعی می کنید دلیل اینکه پدر سابقش به او خیانت کرده را با هم جمع کنید. و همین موارد باعث شده این بازی جز Top 10 RPG ما باشه.

این بود لیست Top 10 RPG ما اگر از این لیست Top 10 RPG خوشتون اومد که امیدوارم خوشتون اومده باشه حتما نظراتتون رو برامون در مورد Top 10 RPG ما بنویسید که خیلی بهمون انرژی میده که بازم براتون بهترین های هر سبک رو مثل بهترین بازی شوتر در حال حاضر و Top 10 RPG در سایت گیمریما براتون بزاریم.

نوشته های مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x