گیم پلی بازی god of war ragnarok

بررسی اولین گیم پلی بازی god of war ragnarok

در مراسم playstation showcase از بازی جدید god of war ragnarok به همراه اولین گیم پلی بازی god of war ragnarok رونمایی شد که ما در این مقاله به بررسی دقیق این تریلر پرداختیم با ما همراه باشید.

ضبط شده در ps5

اولین نکته قابل توجه تریلر god of war ragnarok این است که در playstation 5 ضبط شده، باید در نظر داشته باشیم که سازندگان این بازی تایید کرده بودند که بازی برای جفت کنسول های ps4 و ps5 همزمان در سال ۲۰۲۲ عرضه می شود.

GOW R fist part

اولین چیزی که گیم پلی بازی god of war ragnarok به ما نشان می دهد kratos و atreus هستش که atreus بسیار بزرگتر نسبت به بازی اول است و این نشان می دهد که چندین سال از وقایع نسخه اول این بازی گذشته.

دنیای بازی

در گیم پلی بازی god of war ragnarok شاهد تغییرات زیادی در دنیای بازی شدیم و اولین تغییر قابل توجه این است که شما علاوه بر قایق، با استفاده از گرگ ها توانایی رفت و آمد دارید،با آمدن ragnarok بسیاری از آبهای داخل بازی یخ زده و بنابراین به جای قایق از گرگ استفاده می کنید.

GOW R RW

در گیم پلی بازی god of war ragnarok ما شاهد شهر dwarfها هستیم و همچنین وجود دوباره دو برادر brok و sindri طبق گیم پلی بازی god of war ragnarok این مثل اینکه این شهر آخرین شهری است که مردم خود را از دست نداده اما تا عرضه ی بازی اطلاعی بیشتر از آن نداریم

GOW R P

همچنین یکی از شخصیت هایی که با گیم پلی بازی god of war ragnarok تایید شد که به بازی باز می گردد شخصیت mimir بوده که وجود او در بازی قبلی باعث تعریف کردن گذشته خیلی از شخصیت ها مانند thor و odin بوده که هر دوی آنها در این بازی نیز وجود دارند.

گشتن دنبال tyr (the norse god of war)

در تریلر گیم پلی بازی god of war ragnarok اشاره به این می شود که شما به دنبال tyr می گردید (برای چه دلیلی معلوم نیست) که در تریلر kratos می گوید که خدای جنگ این دنیا مرده اما در آخر تریلر مشاهده می کنیم که kratos از او درخواست کمک می کند، پس زنده بودن او را در اولین گیم پلی بازی god of war ragnarok می توانییم تایید شده بدانیم.

GOW R tyr

سیستم combat

در گیم پلی بازی god of war ragnarok ما شاهد بازگشت دو سلاح blades of chaos و leviathan axe بودیم که طبق گفته ی سازندگان بازی این دو سلاح علاوه بر حرکات قبلی خود حرکاتی جدیدی را نیز می گیرند.

GOW R GP B

در قسمتی از تریلر شاهد این بودیم که kratos از سپری جدید استفاده می کند، فعلا معلوم نیست که این سپر یک سلاح جدید است و یا یکی از سپرهای دشمنان که برای execution استفاده شده بود. البته هنوز از سپر guardian shield همانطور که در گیم پلی بازی god of war ragnarok دیدید می توان استفاده کرد.

GOW R GpMB

داستان بازی

همانطور که قبلا در تریلر گیم پلی بازی god of war ragnarok گفتیم با وجود ragnarok دنیای بازی به حالت آماده به جنگ رفته و در این میان atreus دنبال این است که نقش خود را در ragnarok پیدا کند (در بازی قبلی شاهد این بودیم که در دیواری که ragnarok را پیش بینی کرده بود atreus را loki صدا می کردند) و kratos از او می پرسد “حتی اگر این کار باعث جنگ با خدایان شود؟”.

تریلر گیم پلی بازی god of war ragnarok:

 همچنین بخوانید خلاصه رویداد playstation showcase

این بود نگاهی کامل به اولین تریلر گیم پلی بازی god of war ragnarok اگر که از این مقاله خوشتان آمده نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید چون خیلی بهمون انرژی میده که بازم براتون بررسی گیم پلی مثل گیم پلی بازی god of war ragnarok در سبک اکشن براتون بزاریم .

 

 

نوشته های مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x