Minecraft

۱۰ تا از بهترین مد های Minecraft که حتما باید بازی کنید!

بهترین مود های بازی Minecraft

میخواهید تو بازی Minecraft حرفه ای شوید؟ ما در این مقاله ۱۰ مد عالی و متفاوت را معرفی میکنیم که با بازی کردن آنها میتوانید سطح خودتان را ارتقا دهید. در ادامه با ما همراه باشید.

Minecraft

 

تجربه Minecraft اکنون بیش از یک دهه است که وجود داشته است، بنابراین اکنون زمان خوبی است تا به بهترین مد های Minecraft در سال ۲۰۲۲ بپردازید. صرف نظر از دلایل شما برای بازی کردن، ممکن است در برخی جنبه کمبود چیزی را احساس کنید، یا شاید دیگر کاری برای انجام نداشته باشید.

اینجاست که مدها وارد می‌شوند. مدها می‌توانند تا حد زیادی تغییر کنند و بر تجربه ماینکرافت شما تأثیر بگذارند و به طور کلی، اگر چیزی وجود دارد که می‌خواهید در Minecraft ببینید، احتمالاً یک مد برای آن وجود دارد.

 

مد های Minecraft را چگونه نصب کنیم؟

قبل از نصب مدهای خود، باید بررسی کنید که محتوا نه تنها از یک منبع قانونی تهیه شده است، بلکه با نسخه Minecraft شما سازگار است. همانطور که در گوشه پایین صفحه اصلی یافت می شود، به راحتی می توان فهمید که کدام نسخه از Minecraft را اجرا می کنید.

اکثر مودها با دستورالعمل هایی در مورد نحوه نصب آنها از جایی که آنها را دانلود می کنید ارائه می شوند.

در ماه های اخیر، برنامه دسکتاپ CurseForge به طور مداوم پشتیبانی خود را از حالت ها بهبود بخشیده است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که آن را باز کنید، بازی Minecraft خود را به آن متصل کنید، مدی را که می خواهید نصب کنید انتخاب کنید و تمام!

تفاوت بین مود و بسته مود ساده است، اما قابل توجه است.

یک مد به طور کلی یک جنبه از Minecraft را تغییر می دهد یا تغییر می دهد. در حالی که یک بسته مود معمولاً مجموعه‌ای از بسیاری از مدها است که با هم جمع‌آوری شده‌اند، و اغلب اینها با هم ترکیب شده‌اند زیرا به تجربه بیشتر می‌افزایند و عموماً بدون مشکل در کنار یکدیگر اجرا می‌شوند.

این را نیز در نظر داشته باشید زیرا بسته مودها در مقایسه با یک مود به تنهایی، حافظه و فضای HDD بسیار بیشتری را اشغال می کند.

 

این شما و بهترین مد های بازی Minecraft

Minecraft

۱- JourneyMap

JourneyMap یک مد عالی برای بازیکنانی است که با گم شدن در طبیعت میانه خوبی ندارند. پس از نصب، این مد حرکات شما را در زمان واقعی ردیابی می کند و هر پیچیدگی و تو در تویی دنیای شما را به شما نشان میدهد.

JourneyMap که به صورت یک نقشه کوچک، تمام صفحه یا حتی از طریق مرورگر قابل مشاهده است، به شما امکان می دهد نشانگرها و ایستگاه های بین راه را قرار دهید تا معبد بیابانی یا عمارت جنگلی را از دست ندهید. حتی نشان می دهد که اوباش به شما نزدیک می شوند و ممکن است حیوانات وحشی در آن نزدیکی پیدا شوند.

 

Minecraft

۲- Decocraft

تقریباً برای هر بازیکنی، یکی از بهترین بخش های Minecraft گسترش و تزئین خانه شما است. چه یک کلبه کوچک یا یک قلعه بزرگ را ترجیح دهید، ممکن است گزینه های مبلمان در Minecraft وانیلی را بیابید. Decocraft به تغییر آن کمک می کند، با دادن یک Decobench به شما برای ساخت بسیاری از مبلمان عالی.

اگر می خواهید یک اتاق ناهارخوری شیک داشته باشید، میز، صندلی و حتی ظروف نقره و بشقاب وجود دارد. یک حمام مناسب می خواهید؟ سپس Decocraft می تواند شما را با دوش، حمام و توالت سرگرم کند.

 

Minecraft

۳- Animania

همه حیوانات وکسل شکل استاندارد Minecraft را دیده اند. گوسفند، گاو و خوک پرسه می زنند در حالی که مرغ ها بال های بی فایده خود را تکان می دهند و توسط روباه ها خورده می شوند. Animania با اضافه کردن بسیاری از موجودات پر یا خزدار دیگر، این باغ را چندین برابر گسترش می دهد.

این مد همچنین با ارائه نژادهای مختلف از حیوانات اصلی، آنچه را که در بازی پایه یافت می شود، گسترش می دهد. هشت نژاد گاو وجود دارد! Animania که برای کشاورزان جوان Minecraft ایده‌آل است، به شما امکان می‌دهد گل، لیس نمک، آغشته و حتی شیار خوک بسازید تا به حیوانات زیبای خود غذا بدهید و همیشه در حال گسترش است و اگر احساس می‌کنید که دریا کمی خالی است، می‌توانید به کمک Aquaculture 2،بیش از ۳۰ گونه جدید از حیوانات دریایی را به آن اضافه کنید.

 

Minecraft

۴- The Lost Cities

آیا تا به حال به دنیای آخرالزمانی در فیلم هایی مانند The Walking Dead نگاه کرده اید و فکر کرده اید “من می خواهم آن را کشف کنم”؟ The Lost Cities یک بسته مود مناسب برای شماست.

به جای اینکه شما را در دشت و بیابان رها کند، در شهری به ظاهر بی پایان از آسمان خراش ها، بلوک های اداری و تونل های مترو رها خواهید شد. اوباش در زیر پل ها، در مناظر بتونی پارکینگ و خیابان های متروک وجود دارند.

 

Minecraft

۵- RLCraft

RLCraft مدتی است که وجود دارد و به بازیکنان کمک می کند تا نسخه هاردکورتری از Minecraft را دریافت کنند. اگر یک تجربه واقعاً هاردکور می خواهید، RLCraft به شما اجازه استراحت نمی دهد. تو خواهی مرد، خیلی Minecraft در جنبه های بقا فعالیت می کند، و این مد آن را به شدت نیز تقویت میکند.

این فقط گرسنگی نیست که باید کنترل کنید، بلکه تشنگی و درجه حرارت را نیز باید کنترل کنید. دشمنان رفته رفته زیاد میشوند و اگر آماده نباشید، بسیاری می توانند شما را از بین ببرند کنند. این فوق‌العاده ارزشمند است و همه گروه‌ها، آیتم‌ها و مناطق جدید از شما بازیکن بهتری می‌سازند.

 

Minecraft

۶- Roguelike Adventures and Dragons

Roguelike Adventures and Dragons یا RAD تلاش می کند تا بازیکن را در مقابل انبوهی از سیاه چال های خطرناک، پر از هیولا، غارت و همانطور که از عنوان نشان می دهد، اژدها، قرار دهد. RAD بسیاری از Minecraft را بازنگری می کند و جادوهای جادوگر، کشتی های هوایی، سطح بندی مناسب RPG، ارزهای جدید و چندین بعد جدید و خطرناک را برای تسخیر اضافه می کند.

 

Minecraft

۷- Pixelmon

مثل Minecraft؟ مثل پوکمون؟ چرا مود Minecraft Pixelmon را دانلود نمی کنید و هر دو را همزمان بازی نمی کنید؟ این مد دنیای Minecraft را با پوکمون پر می کند تا آن را تکمیل، در حالی که سایر بازیکنان آنلاین به مربیان رقیب برای شکست تبدیل می شوند.

علاوه بر پر کردن جهان با «Mon»، همچنین دارای یک سیستم کامل نبرد است که در آن منوها را مرور می‌کنید تا بتوانید هر پوکمونی را که می‌بینید، بردارید و ضبط کنید. می توانید مود بسته Technicpack Pixelmon را در اینجا لینک دانلود کنید.(با فیلتر شکن خوب باز کنید)

 

Minecraft

۸- Crafting Dead

ماد دیگری که Minecraft را کاملاً تغییر می دهد، این یکی همه چیز در مورد زنده ماندن در برابر انبوهی از زامبی ها وحشی است. این یک بازی بقا چند نفره است که به شما اسلحه، میدان، شمشیر، کاردستی و جلیقه می دهد.همچنین دارای یک سیستم موجودی به سبک DayZ است.

 

Minecraft

۹- Aether 2: Genesis of the Void

اگر به دنبال تجربه جدیدی در Minecraft هستید که بازی را کاملاً تغییر ندهد، The Aether شروع خوبی است. این مد به شما امکان دسترسی به پورتالی را می‌دهد که شما را به قلمرویی بر فراز ابرها می‌برد – در اصل بهشت به جهنم زیرین است.

چیزهای جدیدی برای استخراج وجود دارد – مانند Ambrosium و Gravitite – سیاه چال‌های جدید ، زره‌های جدید برای پوشیدن، و اسرار دیگری که باید کشف شوند. می توانید آخرین نسخه مود را در انجمن Minecraft دانلود کنید.

میتوانید این مود را از اینجا دانلود کنید(با فیلتر شکن خوب باز کنید)

 

Minecraft

۱۰- Advanced Rocketry

چه چیزی در Minecraft کم است؟ سفر به فضا! حالت پیشرفته Rocketry Minecraft این مشکل  را برطرف میکند و به شما امکان می دهد موشک های خود را بسازید و خلبانی کنید و در فضا کاوش کنید. شما می توانید سیارات و قمرها را تحقیق و کاوش کنید، و حتی بین منظومه های شمسی با درایو چرخشی سفر کنید و ایستگاه های فضایی خود را بسازید.

این مد را هم میتوانید از اینجا دانلود کنید(با فیلتر شکن خوب باز کنید)

 

این بود لیست ۱۰ تایی ما از مد های جالب و هیجان انگیز ماینکرفت. شما هم اگر موردی را میشناسید در قسمت نظرات بنویسید!

 

 

بیشتر بخوانید: بازی های رایگان ماه ژانویه PS Plus

 

 

 

نوشته های مرتبط

3.7 45 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
3 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

نمی دونم

عالی

مرسی از حمایتت

3
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x