How To Defeat Loki In Assassins Creed Valhalla

چطوری Loki را در Assassin’s Creed Valhalla شکست بدهیم؟

Assassin’s Creed Valhalla به دلیل وجود Asgard ، که شما را مجبور به رویارویی با موجوداتی از Nordic می کند، بازیکنانش را بیشتر از سری های قبلی به چالش میکشد. این شامل خدای حیله لوکی نیز می شود که با Havi  مشکل دارد و در نهایت آماده است تا در یک باس فایت خودش با او مبارزه کند. برای اینکه لوکی را بکشید، این نکات ضروری را حتما در نظر داشته باشید.

Location

آماده شدن برای مبارزه با لوکی در Assassin’s Creed Valhalla

برای رسیدن به این نبرد، باید کوئست «The Price of Wisdom» را آغاز کنید، که در ادامه نبردی با Suttungr the Giant را در خودش دارد. در اینجا سختی بازی افزایش یافته است، بنابراین قبل از شروع این قسمت مطمئن شوید که حداقل لول ۱۹۰ را دارید.

شما باید به Mimir برسید، بنابراین از گزینه سفر سریع در سمت راست نقشه استفاده کنید، به جایی که باس فایت قرار است شروع شود. این منطقه تا حدی به زیر آب فرو رفته است و لوکی حضور خودش را اعلام می کند و سپس کات سین شروع میشود.

Loki

استراتژی لوکی در فایت در Assassin’s Creed Valhalla

لوکی در Assassin’s Creed Valhalla از سرعت زیاد خودش در طول نبرد استفاده می کند؛ حرکت اصلی او این است که شما را مجبور کند که سلاح خودتون  را همینطوری به اطراف بگردانید در حالی که به راحتی از حملات شما جلوگیری می کند. او نقطه ضعفی ندارد، که لوکی از آن به نفع خود استفاده می کند.

او مطمئن می‌شود که با ایستادن در فاصله‌ای مشخص، Havi را وادار به تیراندازی میکند.گول این کار را نخورید، زیرا این فقط یک ترفند برای لوکی است که به راحتی از تیرها طفره می‌رود و بعدش در موقعیتی مناسب به سمت شما ضربه می‌زند. او این کار را با تله‌پورت کردن درست پشت Havi انجام می دهد، که سخت است جلویش را بگیرید زیرا لوکی این کار را در یک لحظه انجام می دهد.

Defeat Loki

چطوری لوکی را در Assassin’s Creed Valhalla شکست دهیم؟

با شروع مبارزه و دونستن استراتژی لوکی، باید به هر قیمتی که شده از لوکی دوری کنید. ترفندی که اینجا باید بکار ببرید این است که منتظر سیگنال حمله او باشید. این با یک حرکت تله‌پورت کردن نشان داده می شود. وقتی که آماده حمله بودید، به دنبال فلش قرمز رنگی باشید که درست قبل از حمله می سازد.

به دنبال یک جاخالی عالی برای اسلوموشن کردن زمان باشید زیرا این تنها فرصت شما برای مقابله با آسیب های لوکی با اسلحه های melee است. حتما قبل از این مبارزه یک سپر برای خودتون داشته باشد تا جلوی حرکات او را بگیرید، چون که سرعت فوق العاده او می تواند به او اجازه دهد چند ضربه به شما وارد کند.

از طرف دیگر،در Assassin’s Creed Valhalla می‌توانید توانایی Valkyrie jump-stomp را از اون Skill tree خودتون در  بگیرید و همان استراتژی را که قبلاً گفتیم، یعنی  یک جاخالی عالی و حمله به لوکی، دنبال کنید. این توانایی یک ضربه تضمین شده است به لوکی است که دمیج زیادی بهش وارد میکند.

Follow Loki

کوئست‌تون رو تموم کنید

لوکی از آنجایی که ترسو است، برای پذیرش شکست تسلیم نمی شود و قبل از اینکه بمیرد، فرار می کند. در ادامه به سمت چاه Mimir بروید و داخلش شوید. مجسمه‌ای از سر غول پیکر یک مرد در اینجا وجود دارد، بنابراین تشخیص آن آسان است.

اینجا یک کات سین می آید که در نهایت می‌توانید Jotunheim را ترک کنید. بهتر است که فوراً به Asgard برنگردید چون قسمت بعدی بازی به لول بالاتری نیاز دارد.

 

 

بیشتر بخوانید: بهترین Loadout های سیزن ۴ بازی Warzone

نوشته های مرتبط

5 2 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x