Fortnite

چگونه Device هارا در چپتر ۳ Fortnite پیدا کنیم؟

Fortnite

نحوه پیدا کردن Device در  Fortnite

اگر شما هم در پیدا کردن Device ها در Fortnite  با مشکل مواجه هستید تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

نقشه جدید چندین مکان دارد که می‌توانید دستگاه را پیدا کنید، بنابراین تعیین مکان آن نباید خیلی طول بکشد. فقط مراقب بازیکنان دیگر باشید، زیرا ممکن است به لطف پاداش‌هایی که ارائه می‌دهند، رقابت‌های داغی برای آنها وجود داشته باشد.

 

چگونه دستگاه را در فورتنایت کشف کنیم

تاکنون، تعداد انگشت شماری از مکان‌های device را پیدا کرده‌ایم که در سراسر نقشه پراکنده شده‌اند. تصویر زیر تعدادی از آنها را در مناطقی که پیدا کردن آنها آسانتر است، یا مناطق دور از دسترس را نشان می دهد، مناطقی که باید بعد از فرود بدون رقابت زیاد، آنها را بگیرید.

Fortnite

همه device ها در داخل ساختمان‌های Seven buildings قرار دارند، بنابراین با دیدن آن‌ها متوجه خواهید شد که در مسیر درستی قرار دارید.device کیفی است که می‌توانید مانند هر chest یا tent دیگری در زمین با آن کار کنید. پس از گرفتن آن، به طور خودکار ۲۵۰۰۰ XP دریافت خواهید کرد و quest شما تمام میشود.

برخی نشانه‌ها وجود دارد که device بخشی از یک quest طولانی‌تر است که ممکن است در فصل ۳ اجرا شود و به نوعی با foundation ارتباط دارد. با این حال، در حال حاضر، این تنها کاری است که باید با دستگاه انجام دهید.

در چند هفته آینده هنوز چیزهای بیشتری در راه است، اما در حالی که منتظر هستیم، با برخی از چالش های جدید دیگر Fortnite مقابله کنید تا زمان را سپری کنید. مکان شمال شرقی device در همان جزیره‌ای است که مختل‌کننده‌های سیگنال قرار دارند، بنابراین اگر وقت کافی دارید، می‌توانید ۲۵۰۰۰ XP اضافی برای آن جستجو ها نیز دریافت کنید. اگر موفق به برنده شدن در مسابقه یا قرار گرفتن در جمع چهار تیم برتر شوید، victory crown را نیز کسب خواهید کرد، آیتمی که XP کسب شده از طریق kill را تقویت می کند. و اگر از بازی بتل رویال خسته شدید، همیشه Deathrun وجود دارد تا کمی اوضاع را تغییر دهد.

 

 

آموزش های بیشتر چپتر جدید فورتنایت را میتوانید اینجا ببینید :

چگونه یک وسیله نقلیه را با Chonkers ارتقا دهیم و با بنزین پر کنیم

Fortnite Chapter 3: نحوه استفاده از Tent و سیستم جدید Slide

مختل کننده سیگنال در Fortnite چیست و چطوری آن را از بین ببریم؟

Victory Crown در Fortnite چیست و چطوری آن را بدست بیاوریم؟

 

 

نوشته های مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x