Destiny 2: بهترین Hand Cannons PvP در فصل The Lost و نحوه بدست آوردن آنها

Destiny 2: بهترین Hand Cannons PvP در فصل The Lost و نحوه بدست آوردن آنها

Hand Cannons برخی از بهترین سلاح های Destiny 2 برای PvP مانند Crucible یا Trials of Osiris هستند. این نوع سلاح ها به نفع damage و range هستند.

hand cannons destiny

Hand Cannons برخی از بهترین سلاح های Destiny 2 برای PvP هستند، چه در Crucible و چه در Trials of Osiris. این نوع سلاح‌ها معمولاً دارای state بالا هستند که به نفع damage، range و کنترل پس‌زدگی(recoil) است. علاوه بر این، Hand Cannons سلاح های بسیار خوبی برای استفاده در موقعیت های ۱v1 هستند و معمولاً دارای Perks هستند که باعث افزایش damage، range و reload speed می شوند زمانی که شلیک ها دقیق هستند.

پنج بهترین Hand Cannons برای PvP در Destiny 2 عبارتند از: Palindrome، Sunshot، The Last Word، Fatebringer و Igneous Hammer. انواع مختلفی از Hand Cannons در PvP Destiny 2 موثر هستند، بنابراین چیزی که عمدتاً اینHand Cannons را از سایرین متمایز می کند مزایای آنها است.

Palindrome

hand cannon palin

Palindrome یک Hand Cannons با Adaptive Frame Energy 140 RPM است که بسیار کشنده و در عین حال آسان برای استفاده است. این سلاحی است که همه بازیکنان باید به دنبال باشند اگر یک Hand Cannons انرژی PvP 140 RPM می خواهند. Palindrome دارای Perks بسیار خوبی است و فقط می‌توان آن را به عنوان جایزه از ماموریت‌های Nightfall در طول هفته‌های خاص دریافت کرد. به‌علاوه، بازیکنان می‌توانند با تکمیل کردن Adept Palindrome ، Grandmaster Nightfalls کسب کنند.

اینها perks هایی است که بازیکنان باید برای PvP Palindrome خود در Destiny 2 دنبال کنند:

 • Smallbore Legendary Barrel: پایداری و Range را افزایش می دهد.
 • Ricochet Rounds Legendary Magazine:  پایداری و Range را افزایش می دهد و یک افکت کمانه به گلوله ها اعمال می کند
 • Outlaw Legendary Perk 1:شلیک های دقیق reload time را تا حد زیادی کاهش می دهد.
 • Rangefinder Legendary Perk 2: هدف گیری، range و بزرگنمایی زوم آن را افزایش می دهد.

 

Sunshot

hand cannon sun

Sunshot یک Hand Cannon انرژی Exotic Solar و تنها Hand Cannon 150 RPM در Destiny 2 است. perks این سلاح “Sunburn” نام دارد و به Sunshot اجازه می دهد تا گلوله های انفجاری شلیک کند. “Sun Blast” یک Preks منحصر به فرد برای Sunshot نیز هست و به این سلاح توانایی ایجاد انفجار انرژی solar پس از شکست دادن دشمن را می دهد. در  Sunshot ، PvP هم به دلیل داشتن سرعت شلیک ۱۵۰ RPM و هم توانایی استفاده از دشمنانی که در نزدیکی یکدیگر قرار دارند، عالی است، چیزی که معمولاً حتی در Trials of Osiris با آن مواجه می‌شویم.

Sunshot از طریق Exotic Engrams از هر منبعی، از جمله جوایز Xur و Crucible، Gambit و Vanguard به دست می آید. علاوه بر این، بازیکنان می توانند کاتالیزور Sunshot را بدست آورند که به طور قابل توجهی برد و پایداری آن را افزایش می دهد.catalyst این سلاح را می‌توان با انجام بازی‌های Strikes یا Crucible به دست آورد و به دست آوردن آن به ۵۰۰ کشتن سلاح و ۱۰۰۰ کشتار انفجار Sun Blast نیاز دارد.

The Last Word

hand cannon The last word

The Last Word یکی دیگر از Exotic Hand Cannon  است، با این تفاوت که این سلاح را می توان از Exotic Archive kiosk در برج دریافت کرد. این سلاح منحصر به فرد یک Hand Cannon است که با RPM 225 به عنوان تنها Hand Cannon خودکار در Destiny 2 شلیک می کند. این اسلحه به دلیل Damge زیاد، fire rate و کنترل آسان هنگام شلیک، یک انتخاب عالی برای PvP است. از The Last Hip Word را می توان در حالی که مناظر را هدف قرار می دهد شلیک کرد، اما مشکل این است که این سلاح در صورتی که از Hip شلیک نشود به طور کامل نادرست می شود.

این اسلحه به لطف Fan Fire” perk exotic” بیشتر تشویق می شود که از hip شلیک شود. شلیک های hip به The Last Word این امکان را می دهد که در عین افزایش سرعت و دقت بارگذاری مجدد، صدمات دقیق بیشتری وارد کند. از آنجایی که The Last Word یک سلاح عالی برای استفاده در مبارزات نزدیک و میان برد است، بسیاری از بازیکنان سطح بالاتر Crucible و Trials of Osiris ترجیح می دهند این Hand Cannon را با یک sniper جفت کنند.

Fatebringer

hand cannon fatebringer

Fatebringer یک Hand Cannon  جنبشی با Legendary Adaptive Frame 140 RPM  است که در عین حال که یک سلاح PvE عالی است، برای بازیکنانی که به دنبال یک Hand Cannon عالی برای PvP هستند، انتخابی فوق‌العاده است. Fatebringer را فقط می توان از Vault of Glass Raid در برخوردهای Templar و Gatekeeper به دست آورد، اما پس از کسب اولین بار، Fatebringer را می توان از chest های مخفی در طول raid بدست آورد. در حالی که Fatebringer مزایای بسیاری دارد که احتمالاً می تواند با آنها کنار آمد، فقط تعداد کمی از آنها واقعاً برای PvP قابل دوام هستند. علاوه بر این، بازیکنان می توانند از Raid Master Vault of Glass یک Timelost Fatebringer کسب کنند.

اینها perks هایی است که بازیکنان باید برای PvP Fatebringer خود در Destiny 2 دنبال کنند:

 • Hammer-Forged Rifling Legendary Barrel:افزایش range.
 • Accurized Rounds Legendary Magzine:فزایش range.
 • Explosive Payload Legendary Perk 1:گلوله انفجاری.
 • opening Shot Legendary Perk 2:اولین گلوله range و دقت بیشتری دارد.

 

Igneous Hammer

Igneous Hammer یک۱۲۰ Hand Cannon Legendary RPM است که با دقت بالا به حریفان ضربه می زند. Igneous Hammer برای بسیاری از بازیکنان در PvP، مخصوصاً برای Trials of Osiris، گزینه Hand Cannon در Destiny 2 است. اگرچه این نوع از Hand Cannon در ابتدای Season of the Lost یک nerf PvP دریافت کرد، اما همچنان در این حالت‌های بازی یک انتخاب محکم است. علاوه بر این، Hand Cannon Igneous Hammer اسلحه‌ای است که فقط می‌توان آن را به عنوان جایزه از Trials of Osiris به دست آورد، و Adept Igneous Hammer را می‌توان در هفته‌های خاصی با دریافت یک Flawless passage به دست آورد.

اینها perks هایی است که بازیکنان باید برای PvP Igneous Hammer خود در Destiny 2 دنبال کنند:

 • Corkscrew Rifling Legendary Barrel: ثبات،range و هندلینگ را افزایش می دهد.
 • High-Caliber Rounds Legendary Magazine:ه range را افزایش می دهد و اهداف را اندکی به عقب می اندازد و باعث می شود آنها flinch شوند.
 • Rapid Hit Legendary Perk 1: به طور موقت پایداری و Reload speed را برای ضربات دقیق سریع افزایش می دهد.
 • Moving Target Legendary Perk 2:سرعت حرکت و دستیابی به هدف را هنگام حرکت در حین هدف گیری مناظر افزایش می دهد.

 

گر که از این مقاله خوشتان آمده حتما نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید و برای دیدن آموزش های بیشتر اینجا کلیک کنید.

 

 

نوشته های مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x