Fortnite:چگونه یک وسیله نقلیه را با Chonkers ارتقا دهیم و با بنزین پر کنیم.

Fortnite:چگونه یک وسیله نقلیه را با Chonkers ارتقا دهیم و با بنزین پر کنیم.

یکی از quest های جدید Fortnite  از بازیکنان می خواهد که یک وسیله نقلیه را با Chonkers ارتقا داده و آن را با بنزین پر می کنند، و ما امروز اینجا هستیم که به شما یاد دهیم.

fortnite quest

Fortnite به روند خود ادامه می دهد که به طور منظم quest هایی را برای بازیکنان در ازای دریافت مقادیر زیادی XP انجام دهد. یکی از آخرین ماموریت‌های عنوان، بازیکنان را به چالش می‌کشد تا یک وسیله نقلیه را با Chonkers ارتقا دهند و سپس آن را پر از بنزین کنند. با یک نقشه کاملا جدید، پیدا کردن اجزای لازم ممکن است سخت تر از آن چیزی باشد که به نظر می رسد. استفاده از این راهنما به بازیکنان کمک می‌کند تا تلاش را نسبتاً سریع و آسان انجام دهند.همچنین این quest ها هر هفته بیشتر و پیچیده تر می شوند اما نگران نباشید ما هوای شما را داریم و بهتون آموزش می دیم.

نحوه گرفتن Chonkers

پرحرفی این quest خاص Fortnite کاملاً واضح است، اما کلید تکمیل آن این است که دقیقاً بدانید به کجا بروید. دور و دراز بهترین مکان برای رفتن، یکی از پمپ بنزین های جزیره جدید است. در آنجا، بازیکنان به احتمال زیاد هم Chonkers و هم بنزین مورد نیاز برای تکمیل quest را پیدا می کنند.

با فرود در هر یک از مکان‌های مشخص‌شده در زیر، بازیکنان می‌توانند لاستیک‌های Chonkers را یا به‌عنوان لوت زمین یا با از بین بردن قفسه یا تعدادی لاستیک‌ها به چنگ آورند. برای ارتقای وسیله نقلیه، لاستیک ها را به سمت وسیله نقلیه نشانه بگیرید و پرتاب کنید، که به آن چرخ ها و سیستم تعلیق هیولا مانند کامیون می دهد و باعث می شود راحت در offroad حرکت کند.

Chonkers loction

با تکمیل قسمت اول quest، تنها کاری که بازیکنان باید انجام دهند این است که وسیله نقلیه را پر از بنزین کنند. این کار را می توان با پارک کردن وسیله نقلیه در کنار یکی از پمپ های پمپ بنزین یا با استفاده از یکی از قوطی های بنزینی که در سراسر جزیره یافت می شود انجام داد.

برای پر کردن یک وسیله نقلیه با بنزین در فورتنایت، با منبع بنزین در کنار آن بایستید و آن را در هر نقطه از خودرو نشانه بگیرید، که باید باک بنزین آن پر شود. هنگامی که بازیکنان تلاش را با ارتقاء و سوخت رسانی وسیله نقلیه به پایان رساندند، می توانند آن را برای پرش از میان حلقه های شعله ور ببرند.

اگرچه این quest بازیکنان را مجبور می‌کند تا یک حالت حمل‌ونقل آزمایش شده و واقعی ایجاد کنند، فصل ۳ Fortnite چندین روش جدید برای تحرک را به ارمغان می‌آورد. مسلماً بزرگترین تغییر در حرکت، و متای Fortnite به عنوان یک کل، در قالب مکانیک slide جدید رخ می دهد. بازیکنان اکنون می توانند دکمه نشستن را در حین دویدن نگه دارند تا به داخل اسلاید بروند، که همچنان امکان تیراندازی و ساختن را فراهم می کند. فصل ۳ همچنین Spider-Man’s Web-Shooters را اضافه می کند که قرار است در ۱۱ دسامبر در ساعت ۱۸:۳۰ پخش شود.

با مجموعه جدیدی از سلاح‌ها، مکان‌ها و NPC‌های مختلف برای کشف در اطراف جزیره، بازیکنان می‌توانند از سواری خود برای تسریع در کشف تمام آنچه که Fortnite Chapter 3 ارائه می‌کند استفاده کنند.

شما همچنین می توانید quest دیگری را با استفاده از وسیله نقلیه که ارتقا دادید انجام دهید.بازی از شما می خواهد با وسیله نقلیه از دایره های آتشین رد شوید.اما ما آن را در مقاله دیگری آموزش می دهیم.

این بود چگونه یک وسیله نقلیه را با Chonkers ارتقا دهیم و با بنزین پر کنیم در Fortnite.گر که از این مقاله خوشتان آمده حتما نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید و برای دیدن آموزش های بیشتر اینجا کلیک کنید 

نوشته های مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x