کجا Rudric را پیدا کنیم و چگونه شکستش دهیم؟

آموزش ۲۰۲۲ Lost Ark؛ کجا Rudric را پیدا کنیم و چگونه شکستش دهیم؟

راهنمای شکست Rudric  در Lost Ark

مبارزه Lost Ark Rudric یک مبارزه با ورلد باس نسبتاً ساده است، با فرض اینکه واقعاً بتوانید dark priest را پیدا کنید. Rudric ضربات سهمگینی را میزند، اگرچه شما فضای زیادی برای آماده کردن برنامه ای برای سرنگون کردن او دارید.

 

 

کجا Rudric را در Lost Ark پیدا کنیم؟

Rudric، قبرستان در Rethramis Border را خانه خود می نامد، همانطور که شایسته یک کشیش که در تاریکی فرو رفته است. همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده است، او در بخش جنوب غربی قبرستان است.

راهنمای باس Rudric در Lost Ark

البته احتمالش هم هست نباشد؛ اگر به آنجا رفتید و Rudric را در آنجا پیدا نکردید، این یک باگ نیست. باس ها در Lost Ark مانند باس های New World عمل می کنند. باس فایت‌ها برای همه باز هستند و مدت کوتاهی بعد از مردن دوباره برمیگردند. به نظر می رسد که زمان Respawn باس Lost Ark تقریبا ۳۰ دقیقه است، بنابراین خیلی دور نروید.

 

چگونه Rudric را در Lost Ark شکست دهیم؟

راهنمای باس Rudric در Lost Ark

مبارزه Rudric نسبت به باس ها در مناطق بسته تر، مانند رولن، مزایایی دارد، زیرا شما فضای بیشتری برای حرکت دارید. Rudric همچنین کندتر است و کلاس های Ranged به لطف تکیه او به melee و حملات از فاصله نزدیک، برتری واضحی در مبارزه دارند.

حمله اصلی Rudric ، چرخش گسترده داس او است. برای چنین داس بزرگی به طرز شگفت انگیزی سریع است و اگر برخورد کند شما را کمی عقب می اندازد. با این حال، از معلوم شدن ناحیه آن تا حمله واقعی زمان کافی برای دور زدن شما وجود دارد. اگر در یک کلاس melee بازی می کنید، قبل از اینکه Rudric  سرانجام سقوط کند، در ریتم حمله و عقب نشینی قرار بگیرید.

مانند هر مبارزه باس Lost Ark، اگر یک کلاس PvE خوب و یک گروه متشکل از افراد دیگر برای پیوستن به آنها داشته باشید، بسیار آسان تر است. زمانی که صف‌های Lost Ark خالی شوند و سرورها برای بازی عادی باز می‌شوند، قسمت آخر باید ساده‌تر شود.

 

بیشتر بخوانید: سری آموزش های Dying Light 2

نوشته های مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x