Fortnite

مختل کننده سیگنال در Fortnite چیست و چطوری آن را از بین ببریم؟

Fortnite

همه چیز درباره Signal Jammers در چپتر جدید Fortnite

از بین بردن مسدود کننده های سیگنال Fortnite یکی از ماموریت های جدید در فصل ۳ است، و اگرچه در ظاهر ساده است، باید سریع حرکت کنید. جدای از بازیکنان دیگری که می‌خواهند همان هدف را به پایان برسانند، برای به پایان رساندن کار خود  باید با طوفان نیز مسابقه دهید تا در آن جا نمانید؛ اما با این حال ارزش زحمتش را دارد. از بین بردن پارازیت ها پاداش شیرینی برای شما به همراه دارد.

Fortnite

مکان‌های مسدودکننده سیگنال Fortnite

هر سه پارازیت سیگنال در یکی از جزایر کوچک در قسمت شمال شرقی نقشه قرار دارند. این نزدیکی به Daily Bugle است، اما به اندازه کافی دور هست که قبل از اینکه جزیره به محل نبرد تبدیل شود بتوانید آن را انجام دهید.

با این حال، شما باید سریع حرکت کنید. طوفان به سرعت در اطراف این منطقه بسته می شود، و اگر به اندازه کافی خوش شانس نباشید که ایرباس را ببندید، مسافت زیادی را برای طی کردن پیش روی خودتان میبینید!

این جزیره کوچک است، بنابراین یافتن و مقابله با مسدود کننده های سیگنال نباید زمان زیادی ببرد. شایان ذکر است که ممکن است وقتی یکبار به آن محوطه سر میزنید آن را نبینید، شاید این باگ است یا چیز دیگری، اما بازی بعدی که دوباره بروید احتمال زیاد همانجا هست؛ این نکته را در نظر داشته باشید.

Fortnite

نحوه از بین بردن مسدود کننده های سیگنال در Fortnite

پارازیت ها شبیه ماهواره های کوچک هستند. هدر دادن مهمات یا هشدار دادن به بازیکنان دیگر در مورد موقعیت مکانی شما فایده ای ندارد، بنابراین تبر خود را بردارید، سپس آنها را بزنید تا بشکنند. پس از اتمام، کوئست را پاک می‌کنید و ۲۵۰۰۰ XP به دست می‌آورید.

این XP خیلی زیاد است و اگر لباس Spider-Man را از Battle Pass جدید Fortnite می‌خواهید به آن نیاز خواهید داشت. اگر قبل از بسته شدن طوفان وقت دارید، ساختمان های اطراف را بررسی کنید. یکی از هفت device دیگر را در یک چالش دیگر Fortnite به همراه تجهیزات فراوان، مهمات و مواد مصرفی مفید خواهید یافت. نمی‌توان گفت که Epic چه برنامه هایی در  Fortnite  برای همکاری‌های جدید در store برای بقیه فصل در نظر گرفته است اما با این حال شما به جمع کردن XP  ادامه دهید!

 

بیشتر بخوانید: Victory Crown در Fortnite چیست و چگونه آن را بدست بیاوریم؟

 

 

نوشته های مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x