Marvel Avengers

تمام کارکتر های قابل بازی در Marvel Avengers به مناسبت اومدن بازی روی گیم پس

به تازگی بازی Marvel Avengers بر روی گیم پس اومده و ما قصد داریم به این مناسبت تمام کارکتر های قابل بازی رو به همراه تمام ویلن ها بهتون معرفی کنیم.

اگر ما چیزی از کمیک ها و دنیای سینمایی مارول آموخته ایم ، این است که جهان همیشه در حال گسترش است. شروران جدید همیشه در حال ظهور هستند و قهرمانان جدید همیشه در حال هجوم به آنها هستند تا جلوی آنها را بگیرند. Crystal Dynamics همین رویکرد را با بازی خود با بازی Mightiest Heroes Earth دارد. Marvel Avengers با شش شخصیت قابل پخش عرضه شد ، اما این با همه قهرمانانی که ما می توانیم کنترل و کنترل آنها را به عهده بگیریم فاصله زیادی دارد. Crystal Dynamics گفته است که همه شخصیت های قابل پخش بدون هیچ هزینه اضافی اضافه می شوند ، اما ارتقاء اضافی برای این شخصیت ها هزینه دارد.

تمام شخصیت هایی را که می توانید در Marvel’s Avengers بازی کنید ، و همچنین همه قهرمانان آینده را بررسی کنید.

Ms. Marvel (Kamala)

MSM

در ادامه یک فاجعه در انتشار بازی Marvel Avengers که ، Kamala Khan قدرت های جدیدی را کشف می کند که به او اجازه می دهد رشد کند و بدن خود را در راه هایی که به او در دفع دشمنان و عبور از محیط به شیوه های منحصر به فرد کمک می کند ، دراز کند. به عنوان شخصیت اصلی Marvel Avengers ، هدف او جمع آوری مجدد تیم قهرمان غیرقانونی است تا بار دیگر جهان را نجات دهد.

Hulk

HULK

Bruce Banner با رفتار ملایم به یک هیولای غول پیکر و سبز تبدیل می شود تا با خیال راحت دشمنان و محیط ها را زیر و رو کند.

Iron Man

IM

این نابغه میلیاردر فناوری در لباس فلزی دارای زره های کامل از ابزارها و سلاح ها برای استفاده در برابر نیروهای شرور است.

Thor

thor

خدای قدرتمند رعد و برق چکش افسانه ای خود Mjolnir را به همراه فرمان قدرتمند رعد و برق به دست می گیرد.

Black Widow

widow

فوق جاسوس سابق SHIELD یک متخصص هنرهای رزمی و اسلحه است و ابزارهایی برای پشتیبانی از مهارت های او دارد.

Captain America

CA

رهبر گروه انتقام جویان ، کاپیتان آمریکا در سکانس ابتدایی Marvel Avengers کشته می شود. از دست دادن او در طول داستان احساس می شود زیرا Marvel Avengers تلاش می کنند تا دور هم جمع شوند و فداکاری او را معنی دار کنند.

Hawkeye (Kate Bishop) – December 8, 2020

HE KB

شاگرد Clint Barton به عنوان اولین قهرمان پس از انتشار به Marvel Avengers پیوست. کیت ، یک کماندار متخصص که توسط کلینت آموزش دیده است ، توانایی های مشابهی با او دارد ، اما دارای حرکت و تجهیزات خاص خود است که شامل تیرهای تیغ ، تیرهای پراکنده ، تیرهای انفجاری و تیرهای دود است. او همچنین می تواند با استفاده از فلش های تار ، هولوگرام ، دور میدان جنگ را انتقال دهد و انرژی کوانتومی را در حملات خود اعمال کند.

او به عنوان بخشی از عملیات: در نظر گرفتن AIM ، با داستانی متمرکز بر جستجوی کلینت بارتون با Super Adaptoid که به عنوان یک آنتاگونیست سطح امگا جدید با تمام توانایی های Avengers در راه او ایستاده است.

Hawkeye (Clint Barton) – March 18, 2021

HE CB

Clint Barton که از وقایع A-Day ناپدید شده بود ، دوباره به عنوان بخشی از عملیات: آینده ناقص ظاهر می شود. Operation: Future Imperfect که در آینده ای که جهان بر اثر جنگ کری و هسته ای ویران شده است اتفاق می افتد ، Hawkeye را در مقابل یک Maestro مخدوش قرار می دهد ، نسخه ای تغییر یافته از هالک که هوش بنر را با قدرت هالک ترکیب می کند. مائسترو در این آینده نظری همه ابرقهرمانان و ابرشهرها را کشته است و این بر عهده هاوکی است که به سلطنت خود پایان دهد.

Black Panther – August 17, 2021

BP

Black Panther برای اولین بار پس از انتشار محتوای آنقدر بزرگ به Marvel Avengers پیوست که به عنوان یک گسترش محسوب می شود. گسترش جنگ برای واکاندا در پی پادشاه T’Challa و قدرتمندترین قهرمانان زمین در حال مبارزه با مزدوران مهاجم به رهبری Klaw و Crossbones است.

قهرمانان آینده Marvel Avengers

Spider-Man – 2021

(انحصاری پلی استیشن)

SPIDER

Crystal Dynamics اعلام کرده است که وب سایت در سال ۲۰۲۱ به نسخه های پلی استیشن Marvel Avengers می آید ، اما نسخه ای متمایز از آنچه در مرد عنکبوتی Insomniac Games دیدیم خواهد بود. طبق گفته این استودیو ، اسپایدی وقتی در جنگ امسال بپیوندد داستان و صحنه های کوتاه خود را دریافت می کند.

ویلن های بازی

البته ، با وجود تعداد زیادی قهرمان ابرقدرت Marvel Avengers به یک ثبات تهدیدات شرورانه ای نیاز دارد که شایسته توجه تیم باشد. درست مثل لیست قهرمانان خود ، Marvel Avengers دائماً نام شخصیت های شرور خود را افزایش می دهد. در اینجا شخصیت هایی هستند که می توانید انتظار داشته باشید هنگام بازی در بازی اصلی و کاهش محتوای مختلف آن پس از راه اندازی ، با آنها مبارزه کنید.

villan

ویلن های اصلی بازی Marvel Avengers

Taskmaster

Abomination

MODOK

Scientist Supreme

ویلن های بازی Marvel Avengers بعد از انتشار

Super-Adaptoid

Maestro

Crossbones

Klaw

این بود از قهرمانان و ویلن های بازی Marvel Avengers که به مناسبت انتشار بازی Marvel Avengers روی گیم پس در ماه اکتبر. حتکا نظارتتون رو برامون در این مورد بنویسید که خیلی بهمون انرژی میده که بازم براتون از کارکتر ها و آموزش از بازی های مختلف براتون بزاریم.

 

نوشته های مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x