Nightmare Containment In Destiny 2

آموزش Destiny 2؛ راهنمای Nightmare Containment

آموزش Nightmare Containment در Destiny 2

Season of the Haunted دو اکتیویتی جدید را به Destiny 2 اضافه میکند. یک ایونت پابلیک در منطقه Derelict Leviathan به نام Nightmare Containment و یک ماموریت قابل تکرار به نام Sever. اکتیویتی ها از طریق منبعی به نام Bound Presence به هم مرتبط می شوند که باید در Nightmare Containment فارم کنید و در Sever مصرف شون کنید.

در حالی که Sever یک ماموریت نسبتاً ساده شبیه به Presage سال گذشته است، Nightmare Containment بسیار پیچیده‌تر است، با چندین فاز برای تکمیل و منابع مختلف برای مدیریت! اگر در تلاش هستید تا این فعالیت ها و چالش هارو انجام بدید، تو این مقاله کامل در مورد نحوه انجام آنها و جوایزی که هرکدام برای شما دارند توضیح میدیم.

destiny-2-nightmare-containment-guide

Nightmare Containment چیه؟

Nightmare Containment که در Derelict Leviathan patrol zone میتونید پیداش کنید، یک ایونت عمومی قابل فارم کردن شبیه به Moon’s Altar of Sorrow است. این اکتیویتی را می توان در بخش مرکزی Leviathan به نام Castellum پیدا کرد و همیشه فعال است. هنگامی که وارد منطقه شدید، به نشانگر Season of the Haunted بروید و با آن کار کنید تا Nightmare Harvester خود را فارم کنید و اکتیویتی را شروع کنید.

اکتیویتی Nightmare Containment دارای سه سطح است. دو تای اول ۴ فاز دارند، در حالی که آخریش، باس فایت است. اگر وقت شما تمام شد و موفق به تکمیل هر سطح نشدید، همچنان به مرحله بعدی خواهید رفت ولی مشخص نیست این روی جوایزی که آخرش به شما میدهد هم تاثیر دارد یا خیر.

در Tier 1 و Tier 2، با کشتن حریف هاتون شروع کنید تا Shards of Dread را بگیرید. شما نیازی به گذاشتن این shard ها در جایی ندارید، خودش به طور اتوماتیک این کار رو براتون انجام میدهد. بعدش به زودی دشمنان جدیدی به نام Dread Bearers به سراغ‌تون می آیند. این ها جون خیلی زیادی دارند و به focused fire از چندین بازیکن نیاز دارند. بهتر هست که به جای ضربه زدن به همه آنها، روی یک هدف تمرکز کنید.

destiny-2-nightmare-containment-scythe

هر وقت که شما یک Dread Bearer را می کشید، آنها یکCore of Dread به شما میدهند. بازگرداندن هسته به harvester، میتواند Scythe را ایجاد کند که می توانید از آن استفاده کنید تا سریع تر به سراغ سایر Dread Bearers بروید. Scythe  یک slam attack قدرتمند و یک long-range quick attack دارد، بنابراین مطمئن شوید که از شارژ آن برای از بین بردن باقی Dread Bearers استفاده میکنید. تمام Shards of Dread را در زمان تعیین شده جمع آوری کنید و به مرحله دوم خواهید رفت.

در مرحله دو، باید برید سراغ Egregore Atavists. قبل از اینکه ظاهر شوند، ابتدا باید چهار تا psion به نام Atavist Illusions را بکشید. نشانگرهای شما باید مستقیماً شما را به سمت آنها هدایت کنند، فقط مطمئن شوید که داخل  Egregore Atavists میشوید و با آن میجنگید، چون از bubble ها از اونا دربرابر همه نوع سلاحی محافظت میکند.

مرحله سوم درست مانند مرحله اول است، اما این بار تعداد زیادی Dread Bearers، از جمله یک جفت ogres، سد راه شما میشوند. focus fire توی این شلوغ پلوغی ممکن است سخت باشد، اما سعی کنید یک هم تیمی پیدا کنید و با او بمانید تا حداقل دو نفر از شما به سمت یک دشمن شلیک کنید.

هنگامی که یکی را کشتید، Core of Dread را با بیشترین سرعت ممکن به دروگر Harvester تا یک Scythe بسازید. از Scythe برای از بین برد Dread Bearer دیگر استفاده کنید تا شخص دیگری بتواند یک Scythe ایجاد کند. این کار را تا زمانی تکرار کنید که به اندازه کافی Shard برای ادامه کار جمع آوری کنید.

destiny-2-nightmare-containment-harvester

مرحله آخر یک مینی باس است که از موقعیت آخرین Harvester ریسپاون می شود. این دشمنان Cabal می توانند صدمه زیادی وارد کنند، بنابراین سعی کنید از اسلحه ها و چیز  های خودتون توی این فاز محافظت کنید. هنگامی که این باس اینقدر زدید که جونش به نصف رسید، از خودش محافظت می کند و دو Resonant Splinters در همون نزدیکی ظاهر میشوند. برای شکستن سپر باس و شروع مرحله دوم حمله، هر دو splinter را نابود کنید. این کار را در محدوده زمانی ای که مشخص شده انجام بدید، این سطح رو تموم میکنید.

هر دو تایر ۱ و ۲ اساساً یکسان هستند. در Tier 2، حتی تعداد بیشتری Dread Bearers وجود دارد که باید با آنها مقابله کنید و چهار Resonant Splinters در طول فایت مینی باس جلوتون قرار میگیرند. هر دو تایر را تکمیل کنید تا به مرحله سوم و آخر برسید.

در Tier 3، شما باید با Boss Nightmare بجنگید. حمله رو شروع کنید و بهش ضربه بزنید تا زمانی که جونش به دو سوم کاهش یابد. در این مرحله یک سپر به دست می‌آورد و شما باید شش resonant splinters پراکنده در اطراف منطقه را از بین ببرید. پس از آن، دو Emissarie در مقابل باس که باید کشته شود نیز اسپاون می شوند. وقتی آنها مردند، می توانید دوباره به سراغ باس اصلی برید.

وقتی که جونش  به یک سوم کاهش یافت، باید این روند را دوباره تکرار کنید. قبل از تمام شدن زمان، باس را بکشید تا Nightmare Containment را کامل کنید و گنج خود را بگیرید. سپس باید قبل از شروع مجدد اکتیویتی در تایر ۱ دو دقیقه صبر کنید.

destiny-2-nightmare-containment-vestiges-of-dread

جوایز Nightmare Containment چی هست؟

چه هر مرحله را در مدت زمان تعیین شده به پایان برسانید یا نه، در پایان تایر ۳ یک چست به شما  داده می شود. مشخص نیست که شکست در هر مرحله چه تأثیری بر روی این جوایز دارد. loot pool برای Nightmare Containment شامل انواع The Witch Queen world drops و همچنین رایفل Tears of Contrition و The Arc Glaive Nezarec’s Whisper، رایفل Hollow Denialو  Bump in the Night و زره جدید مجموعه Eidolon Pursuant است.

چست شما همچنین شانس دریافت یک Opulent Key را دارد که یکی از صندوق های مخفی در Leviathan را باز می کند. چست مناسب را با استفاده از سرنخ روی کلید خود پیدا کنید تا Opulent Weapons Engram رو بگیرید.

اگر ۵۰۰ تا  Vestige of Dread دارید، می‌توانید آن‌ها را در Harvester برای پاداش‌های بیشتر بدهید. شما هفت Risen Umbral Energy دریافت خواهید کرد که می توانید از آنها برای Umbrals در Crown of Sorrow در H.E.L.M استفاده کنید و همچنین یک آیتم Legendary.  شما همچنین فرصتی برای گرفتن Bound Presence دارید، که می توانید در پایان فعالیت Sever از آن برای باز کردن چست دیگری استفاده کنید و حتی Risen Umbral Energy و لوت بیشتری به دست بیارید.

 

 

 

بیشتر بخوانید: ۱۰ نکته برای آمادگی سیزن ۱۷ بازی Destiny 2

نوشته های مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x