Sniper Elite 5 hidden places

مکان های مخفی در Sniper Elite 5 که احتمالا از دست دادید

اینارو تو Sniper Elite 5 ندیده بودی!

کمپین Sniper Elite 5 را می توان در حدود ۱۰ ساعت تمام کرد، اما اگر می خواهید بازی را ۱۰۰ درصد کامل کنید این زمان احتمالا ۴ برابر میشود. در حالی که استفاده راهنما برای پیدا کردن تمام آیتم های پنهان و وسایل Sniper Elite 5 وسوسه انگیز است، اما اگر خودتان آنها را کشف کنید می توانید لذت بیشتری ببرید.

با این حال، پیدا کردن برخی از مکان های Sniper Elite 5 بسیار دشوار است و حتی پس از انجام چند باره یک ماموریت، ممکن است همچنان آنها را از دست بدهید. در این راهنما ۷ مکان مخفی در Sniper Elite 5 رو بهتون معرفی میکنیم که احتمالا خیلی از بازیکن ها از دست داده اند!

Spy Academy

۷) Spy Academy

Spy Academy بدون شک بهترین ماموریت در تمام Sniper Elite 5 است و شما را در هنگام بالا رفتن از صومعه به ارتفاعات خیره کننده می برد. هدف اصلی شما در بالای آن قرار دارد و پس از آن باید فرار کنید. مگر اینکه در مخفی کاری بی عیب و نقص نباشید، که در آن صورت به احتمال زیاد پس از درگیری و تیراندازی به هدف اصلی خود میرسید.

در این گیر و دار، به راحتی می توانید نردبانی را که به ناقوس منتهی می شود(که بالاترین نقطه در این نقشه است) از دست داد. از اینجا، منظره ای خیره کننده از منطقه اطراف را خواهید دید و حتی می توانید ساحل و پلی را که از آنجا شروع کرده اید، ببینید. اگر هر یک از دشمنان نزدیک ساحل هنوز زنده هستند، اکنون زمان خوبی است که به فکر گرفتن Kill های Long Range باشید!

War Factory

۶) War Factory

در بالای نقشه، ساختمانی با مکانی مخفی برای خراب کردن ژنراتور وجود دارد. اکثر بازیکنان یا از غرب (از روی سد) یا از شرق (از حیاط ) به این ساختمان میروند. اما اگر از سمت جنوب به این ساختمان نزدیک شوید، نردبانی را آنجا خواهید خواهید دید.

در بالای پشت بام، یک دریچه تهویه هوا وجود دارد که می توانید آن را به شیوه بتمن باز کنید. خم شوید و واردش شوید؛ پس از آن یک منطقه پنهان را کشف خواهید کرد که یک زاویه دید خوبی بهتون می دهد. از اینجا می توانید یا هدف هاتون رو اسنایپ کنید یا یک پلن دیگه برای خودتان بچینید.

Secret Weapons

۵) Secret Weapons

در گوشه شرقی نقشه خانه متروکه ای را خواهید دید. از لوله های دیوارش بالا بروید. به بالا رفتن ادامه دهید تا به بالکن برسید. از اینجا می توانید وارد خانه شوید. از پله ها پایین بروید تا این منطقه پنهان را پیدا کنید.

روی زمین یک جسد با یک نامه شخصی در نزدیکی شومینه است. با کشف کردن اینجا، شما همچنین یک ntry point جدید را برای زمانی که این ماموریت را دوباره بخواید بازی کنید، باز می کنید.

Festung Guernsey

۴) Festung Guernsey

برای پیدا کردن این مکان مخفی، باید این را بیشتر به‌عنوان یک بازی Assassin’s Creed تصور کنید تا یک بازی Sniper Elite. در مرکز نقشه کلیسایی وجود دارد که به راحتی می توان آن را از فراموش کرد، زیرا هیچ آبجکتیوی شما را به اینجا نمی کشاند و زمین های ناهمواری در جنوب آن وجود دارد که کار را سخت میکند. با کمی کاوش دقیق، یک سری چیز به سمت برج کلیسا را پیدا خواهید کرد.

مانند یک قاتل واقعی از اینجا بالا بروید و یک workbench رایفل و همچنین یک زاویه دید عالی برای از بین بردن برخی از دشمنان خواهید داشت.

Occupied Residence

۳) Occupied Residence

در شمال غربی این عمارت، یک خانه کشاورزی کوچک در کنار رودخانه خواهید دید. این آلونک به هیچ آبجکتیوی مرتبط نیست و از راه رسیدن به قلعه دور است، بنابراین اکثر بازیکنان در اولین بازی خود توی این ماموریت، این آلونک را به طور کامل از دست خواهند داد.

علاوه بر این، در نگاه اول به نظر می رسد که خانه فقط یک طبقه دارد. با این حال، با بالا رفتن از درختان انگور، یک اتاق زیر شیروانی پنهان را کشف می کنید که شامل یک workbench برای SMG است و یک کامپوننت جدید SMG را برای شخصیت شما باز می کند.

Rubble And Ruin

۲) Rubble And Ruin

نزدیک به «Kill Yoshikawa»، ساختمانی در گوشه میدان وجود دارد. داخل این ساختمان یک رمپ برای دسترسی به طبقه دوم و همچنین یک ژنراتور وجود دارد.

این منطقه مخفی به راحتی ممکن است از دست تان برود و نیاز به یک پرش چالش برانگیز دارد، به خصوص اگر از کیبرد و ماوس استفاده می کنید. به دنبال قسمت آویزان کفپوش باشید. هدف شما این است که به سمت این تکه کف بپرید و آن بگیرید. بالا بروید و  یک workbench برای SMG و همچنین موقعیتی عالی برای اسنایپ کردن به سمت میدان را خواهید دید.

Atlantic Wall

۱) Atlantic Wall

درست در مرکز نقشه برای ماموریت Atlantic Wall، سه ساختمان خواهید دید. یکی از این ها دارای یکی از آیتم های پنهان بازی، یعنی radio tin است. پس از برداشتن آن، ممکن است فکر کنید که کار شما در اینجا تمام شده است و میخواهید بروید، اما باید بگم که چیزهای بیشتری پیدا می شود.

در انباری کناری، یک نردبان مخفی وجود دارد که فقط با خم شدن به زیر محفظه چوبی می توانید به آن برسید. در اتاق زیر شیروانی، یک نامه شخصی و مقداری مهمات کشف خواهید کرد.

 

این بود ۷ مکان و لوکیشن مخفی در Sniper Elite 5 که شاید نمیدونستید وجود دارند. اگر شما هم جاهای دیگری در Sniper Elite 5 میشناسید که کسی سراغشون نمیره همینجا معرفی کنید.

 

بیشتر بخوانید: نکاتی که قبل شروع Sniper Elite 5 باید بدانید

 

نوشته های مرتبط

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x