نگاهی به The Legion در Dead by daylight CHAPTER X(10): Darkness Among Us

نگاهی به The Legion در Dead by daylight CHAPTER X(10): Darkness Among Us

فرانک، جولی، سوزی، جوی یا “The Legion” یکی از ۲۶ قاتلی هستند که در حال حاضر در Dead by daylight حضور دارند.

آنها به عنوان قاتل فصل X: تاریکی در میان ما، یک DLC فصل که در ۱۱ دسامبر ۲۰۱۸ منتشر شد، معرفی شدند.

The legion

داستان شخصیت The legion

فرانک موریسون(The Legion) نوزده ساله بود و چیزی برای نشان دادن نداشت. او پس از اخراج شدن از تیم بسکتبال به دلیل هل دادن یک داور به سکوها، از رفتن به مدرسه منصرف شد. با این حال فرانک مردی با پتانسیل بود که می‌توانست با وجود کودکی تیره‌اش اتاقی را روشن کند.

در شش سالگی، او را از کلگری برده بودند تا یک مدار خانه‌های پرورش‌دهی راه‌اندازی کند. مهم نیست که چند بار او را مورد ضرب و شتم قرار داده بود، عصبانی می شد و دعوا می کرد،

آنها او را به خانه های جدید و ناآشنا منتقل می کردند. آخرین حرکت او سه سال قبل از زمانی بود که آخرین پدر خوانده اش، کلایو اندروز، او را از مرکز فرزندخواندگی برد. آنها هفت ساعت قبل از رسیدن به یک خانه ییلاقی کوچک در اورموند در جاده بودند. این طولانی ترین زمانی است که آنها با هم می گذرانند. کلایو خیلی مشغول معامله چک های Family Services برای نوشیدنی در بار بود.

اورموند مکانی کوچک و کهنه بود. شهری دورافتاده با شش هزار ساکن که زمستان های خاکستری بیشتر سال در آن ادامه دارد. فرانک هر کاری که می توانست انجام داد تا به یک خانواده فرزندخوانده دیگر وارد شود، اما وقتی توجه جولی را به خود جلب کرد،

دختر زیبایی که متقاعد شده بود که شایسته بهتر از زندگی در اورموند است و فرانک، به عنوان یک فرد خارجی، او بود، نظرش تغییر کرد. بلیط خارج فرانک در مهمانی هایی شرکت می کرد که همه از او کوچکتر بودند و به راحتی تحت تأثیر قرار می گرفتند، چیزی که او دوست داشت. او با جوی تکانشی که دوست داشت خودنمایی کند و سوزی خجالتی و ساده لوح که بهترین دوست جولی بود ملاقات کرد.

آنها در یک اقامتگاه متروکه در بالای کوه اورموند می‌گذرند. زمان با هم بودن آنها وقفه کاملی از تطابق خسته کننده زندگی روزمره کوچک و بی اهمیت آنها بود. فرانک آن را فرصتی می دانست تا کمبود تجربه خود را به چیزی قدرتمند تبدیل کند. او شب های فسق و بیداد را به صف کرد و حد و اندازه های آنها را آزمایش کرد. قلدری، خرابکاری و دزدی اساساً برنامه های آخر هفته آنها بود. کار به جایی رسید که هر کاری که او می خواست انجام می دادند. وقتی ماسک هایشان را گذاشتند، هیچ چیز ممنوع نبود.

یک روز عصر، فرانک به جوی جرأت داد تا فروشگاهی را که اخیراً او را اخراج کرده بود خراب کند. آنها به اندازه کافی به راحتی داخل شدند، زیرا قرار بود ساختمان پس از ساعات تعطیلی خالی باشد. اما نظافتچی که هنوز آنجا بود، به محض اینکه جولی نزدیک شد، او را گرفت. با شنیدن گریه های خفه شده او، انگیزه ای تاریک فرانک را فرا گرفت. او در حالی که چاقو در دست داشت به کمک او شتافت و بدون تردید تیغه را در پشت نظافتچی گذاشت.

در حالی که گروه با تعجب به فرانک خیره شده بودند، او به آنها دستور داد کار را تمام کنند. جوی آرواره‌اش را فشرد، چاقو را گرفت و به دنده‌های مردی که خونریزی داشت ضربه زد. سوزی نمی خواست این کار را انجام دهد. فرانک بر سر او فریاد زد. آنها باید کاری را که شروع کرده بودند تمام می کردند.

جولی چشمانش را بست و چاقو را داخل سینه مرد گذاشت. تیغ خیس را به سوزی داد: الان همه آنها با هم بودند. سوزی با ناباوری به جولی خیره شد و فرانک دستان لرزان او را گرفت و چاقو را عمیقاً در گلوی مرد فرو کرد. فرانک به آنها گفت که سریع حرکت کنند. آنها خون را از روی زمین پاک کردند، جسد را در صندوق عقب ماشین جوی گذاشتند و کوه اورموند را بالا بردند.

هر چهار نفر در حال حفاری در برف گل آلود بودند تا جسد را از بین ببرند که فرانک چیزی را دید که در جنگل در حال حرکت است. او چاقوی خود را گرفت و از گروه جدا شد تا آن را بررسی کند. مه در اطراف فرانک غلیظ شد و به قدری غلیظ شد که به زودی دیگر نمی توانست جلوتر را ببیند. گام هایش را عقب رفت و در مسیری شوم تصادف کرد. او راه وهم انگیزی را دنبال کرد، گویی که تاریکی صدا کرده است.

جولی، سوزی و جوی حفاری را تمام کردند، اما فرانک در جایی دیده نشد. جولی قدم های گل آلود او را در برف دید و هر سه ردی را دنبال کردند که آنها را به عمق جنگل برد. وقتی جولی، سوزی و جوی آن شب به خانه بازنگشتند، والدینشان فکر کردند که با فرانک فرار می کنند. هر خانواده نظریه متفاوتی ارائه کرد. با این حال، زمانی که جسدی توسط یک اقامتگاه متروکه در کوه اورموند پیدا شد، حال و هوای شهر تغییر کرد.

The legion perks

Perks

Perks شخصی آنها، Discordance ،Mad Grit و Iron Maiden به آنها این توانایی را می دهد که طعمه خود را بیابند و در حین انتقال بازماندگان به هوک، به طرز وحشیانه ای حمله کنند.

Discordance:هر ژنراتوری در محدوده ۶۴/۹۶/۱۲۸ متری که توسط ۲ یا چند بازمانده تعمیر می شود با هاله زرد مشخص می شود.

  • هنگامی که ژنراتور برای اولین بار برجسته می شود، Discordance یک اعلان نویز بلند در ژنراتور ایجاد می کند.
  • پس از اینکه ژنراتور مدت زیادی در محدوده قرار نگرفت یا فقط توسط ۱ بازمانده تعمیر شد، هاله هایلایت شده برای ۴ ثانیه دیگر باقی می ماند.

Mad Grit:در حالی که یک بازمانده را حمل می کنید، در حملات از دست رفته احساس آرامش نمی کنید.

  • ضربه زدن موفقیت آمیز به بازمانده باعث توقف حرکت سوروایور منتقل شده برای ۲/۳/۴ ثانیه می شود.

Iron Maiden:شما کمد را ۳۰/۴۰/۵۰ درصد سریعتر باز می کنید.

  • بازمانده هایی که از کمد خارج می شوند به مدت ۳۰ ثانیه از افکت Exposed Status رنج می برند و مکان آنها به مدت ۴ ثانیه برای شما آشکار می شود.

سلاح: چاقوی شکاری

چاقوی شکاری سلاح اصلی The Legion است.
تیغه ای تیز با پشت اره دندانه دار و دسته بافت دار.

FERAL FRENZY:
Feral Frenzy را برای دویدن با سرعت بالا و حملات زنجیره ای بین چند بازمانده فعال کنید.
وقتی Power gauge The Legion پر شد، دکمه پاور را فشار دهید تا Feral Frenzy شروع شود.
در حالی که Feral Frenzy فعال است، The Legion سریعتر حرکت می کند و به توانایی های اضافی دسترسی پیدا می کند: Pallet Vault و Feral Slash.

توانایی ویژه: Feral Vault:

برای اجرای سریع Feral Vault (0.9 ثانیه) در هر پالت یا پنجره، دکمه Action را در حالی که در Feral Frenzy هستید فشار دهید.

حمله ویژه: Feral Slash:

در حالی که در Feral Frenzy هستید دکمه Attack را فشار دهید تا Feral Slash انجام دهید.
ضربه زدن به Survivor با Feral Slash آنها را در وضعیت آسیب دیده قرار می دهد و اثر وضعیت زخم عمیق را ایجاد می کند. علاوه بر این، Power gauge The Legion را دوباره پر می کند و همه بازماندگان در شعاع وحشت که قبلاً به اثر وضعیت زخم عمیق مبتلا نشده اند، مکان آنها توسط غریزه قاتل نشان داده شده است.
اگر ضربه بازمانده قبلاً با Deep Wound Status Effect مواجه شده بود یا The Legion حمله را از دست داد، Feral Frenzy بلافاصله پایان می‌یابد.

این بود نگاهی به The legion.اگر که از این مقاله خوشتان آمده حتما نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید و برای دیدن آموزش های بیشتر اینجا کلیک کنید

نوشته های مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x