کار با اسلحه ها در Dying Light 2

آموزش Dying Light 2؛ بهترین اسلحه ها کدامند و چگونه آنها را تعمیر کنیم؟

راهنمای جامع کار با اسلحه ها

اسلحه ها در Dying Light 2

با وجود انبارهای مهمات که مدت‌هاست از آن استفاده شده است، اسلحه‌ها در Dying Light 2 به گذشته سفر کرده اند، جایی که بهترین سلاح‌ها شمشیرهای دست‌ساز، تبرها و بند انگشت‌های برنجی DIY هستند.

با این حال، علی‌رغم اینکه بیشتر وقت شما در ویلدور صرف جمع‌آوری غنائم می‌شود، جست و جو و لوت کردن آسان‌ترین راه برای دست گذاشتن روی قوی‌ترین سلاح‌ها نیست.

در طول بازی اولیه Dying Light 2، بهتر است هر سلاحی را که پیدا می‌کنید یا به دستتان می‌رسد، بردارید. با این حال، هنگامی که به حلقه مرکزی رسیدید و کل نقشه به روی شما باز می شود، چند مکان تضمین شده وجود دارد که می توانید برای گرفتن سلاح های عالی بروید.

 

 

بهترین سلاح ها در Dying Light 2 کدامند؟

پاسخ سریع این است که همه آنها خوب هستند. سلاح هایی مانند Brass knuckles، تبر و قمه یک دست و شمشیرهای بلند دو دستی میتوانند در عین کارآمد بودن جالب هم باشند. اگر به دنبال استفاده از چیزی مانند Lucas’s Lazarus هستید، به نظر می‌رسد که آنها پنجه‌های یخی با یک مد الکتریکی هستند.

اسلحه ها در Dying Light 2

چگونه Lazarus را در Dying Light 2 بگیریم؟

می‌توانید پنجه‌های واقعی لازاروس را پس از ورود به قلعه شناور PK دریافت کنید. اگر جان آیتور را در طول کوئست جانبی “Aitor” نجات دهید، او بعداً با پسرش در Fish Eye ظاهر می شود و بدون توجه به اینکه کدام گروه را انتخاب می کنید، پنجه ها را به شما می دهد.

پاسخ طولانی تر به این بستگی دارد که کدام جناح را انتخاب کنید.

 

۱) The PK Crossbow:

Crossbow بهترین سلاح در بازی است. هرگز نمی شکند، با سرعت آتش بالا در محدوده قرار می گیرد، که مبارزه با دشمنان کندتر را به طور قابل توجهی آسان می کند، و می توانید گلوله هایی با ویژگی های عنصری از جمله برق و آتش بسازید.

تنها مشکل این است که این منحصر به مسیر Peacekeeper است . شما با رسیدن به لول شهر ۴ قفل را باز می کنید؛به عبارت دیگر، چهار ساختمان جناحی را به PK می دهید که به این معنی است که در مسیر Peacekeeper قفل شده اید.

 

۲) The Bow:

مهم نیست که کدام مسیر را طی کنید، کمان را دریافت خواهید کرد. اگرچه به اندازه Crossbow قدرتمند یا سریع نیست، اما هرگز نمی شکند. شما می توانید اولین کمان خود را پس از اتمام ماموریت داستان Let’s Waltz بسازید. طرح اولیه آن به طور خودکار در موجودی شما ظاهر می شود.بعداً، می‌توانید در طول مأموریت The Shoe، کمان قوی‌تر Paper Clip را از آپارتمان لاوان بگیرید.

برای بررسی دقیق‌تر، چهار چیز وجود دارد که سلاح‌ها را در Dying Light 2 بهترین می‌کند:

 • Rarity
 • Damage
 • Bonuses
 • Reparability

به عنوان یک قاعده کلی، هرچه کمیاب بودن یک آیتم بیشتر باشد، بهتر است، زیرا پاداش های بیشتری و همچنین دوام بالاتری خواهد داشت. اسلحه ها بر اساس درجه کیمیابی شون به ۵ دسته تقسیم میشوند:

 • Common – 40 Base Durability, no bonus
 • Uncommon – 112 Base Durability, no bonus
 • Rare – 138 Base Durability, 1 bonus
 • Unique – 174 Base Durability, 2 bonuses
 • Artifact – 210 Base Durability, 3 bonuses

سلاح‌های ردیف Unique  در واقع منحصر به فرد نیستند، می‌توانید چندین مورد از آنهارا پیدا کنید و حتی زمانی که اسلحه‌ها یک نام خاص دارند، آنها را نگه دارید؛ در نهایت می‌توانید تعداد بیشتری از آن‌ها را پیدا کنید.با نزدیک شدن به پایان Dying Light 2، با سلاح‌های سطح Artifact بیشتری مواجه می‌شوید که بیشتر آنها چیزی هستند که می‌خواهید فوراً از آنها استفاده کنید.

 

بیشتر بخوانید: آموزش Dying Light 2؛ راهنمای بخش آنلاین بازی

 

اسلحه ها در Dying Light 2

اسلحه ها بر اساس قدرت (ِDamage) و پاداشی(Bonuses) که میدهند به ۵ دسته تقسیم میشوند.نکته بعدی که هنگام شناسایی بهترین سلاح ها در Dying Light 2 باید به آن توجه کرد آسیب وارد شده و پاداش های اضافی است. همانطور که گفته شد، سلاح‌های Rare، Unique و Artifact همگی بین ۱ تا ۳ Bonus اضافی در کنار آسیب‌های اولیه دارند.

بهترین جوایز اسلحه ها در Dying Light 2 عبارتند از:

 • آسیب در برابر انسان ها
 • آسیب در برابر زامبی ها
 • آسیب در طول روز
 • آسیب در طول شب
 • بازیابی استقامت در حمله سریع

از آنجایی که در Dying Light 2 می‌توانید ۴ اسلحه را به طور همزمان تجهیز کنید، مراقب Bonus های مختلف افزایش آسیب باشید، سپس آن سلاح را برای موقعیت‌های داده شده مورد استفاده قرار دهید.

به عنوان مثال، شما یک اسلحه Damage vs Infected (آسیب در برابر زامبی ها) دارید که می توانید به طور خاص زمانی که با زامبی ها مبارزه می کنید آن را بردارید. یا به عنوان مثال بین سلاح های اختصاصی روز و شب جابجا شوید.این به شما کمک می کند تا از فرسودگی سریع اسلحه ها جلوگیری کنید و به سیستم جنگی که شامل تکرار زیاد است تنوع می بخشد.

خوب است که همیشه مراقب Stamina Regeneration(بازیابی استقامت در حمله سریع) باشید، زیرا به شما این امکان را می دهد که حملات خود را برای مدت طولانی تری اسپم کنید اگر در یک نقطه تنگ گیر کردید.

با این حال، اگر اسلحه‌ای پاداش‌های عالی نداشته باشد، پایان دنیا نیست.

 

چگونه اسلحه ها را در Dying Light 2 تعمیر کنیم؟

تعمیر اسلحه در Dying Light 2

تنها راه تعمیر سلاح در Dying Light 2 نصب مودهایی است که Durability را بازیابی می کنند. همه اسلحه ها دارای یک آمار دوام هستند که وقتی از آن اسلحه استفاده میکنید کاهش می یابد، اما فقط برخی از سلاح ها را می توان در Dying Light 2 تعمیر کرد. منطقی است که سلاح هایی که می توانید تعمیر کنید بهتر هستند، زیرا می توانید مدت بیشتری از آنها استفاده کنید.

در سمت راست بالای نماد یک اسلحه در موجودی خود، می توانید دایره های کوچکی را در گوشه بالا سمت راست ببینید. این جاهای های مد هستند. سلاح‌ها می‌توانند بین ۱ تا ۳ اسلات مد داشته باشند، اما همه سلاح‌هایی که حتی Artifact کمیاب هستند این اسلات را ندارند.

وقتی یک مود را در اسلات اسلحه می سازید و قرار می دهید، ۵۰ دوام(Durability ) را به آن سلاح اضافه میکنید.

هنگامی که یک مود را در یک اسلحه قرار دادید، نمی توانید دیگری را وارد کنید؛ این کار فقط یکبار قابل انجام است. بنابراین مطمئن شوید که تنها زمانی که می‌توانید از مزایای Durability Boost استفاده کنید، مد ها را به یک سلاح اضافه می‌کنید.این همچنین به این معنی است که فقط اسلحه‌های دارای جای مد قابل تعمیر هستند.

 

بهترین سلاح ها را در Dying Light 2 از کجا پیدا کنم؟

خرید اسلحه در Dying Light 2

در حالی که فکر میکنید با لوت کردن اسلحه های بهتری نسیبتان میشود باید بگویم در  Dying Light 2 شما خرید کردن میتوانید اسلحه های بهتری کسب کنید.

هنگامی که به غذاخوری Fish Eye در حلقه مرکزی رسیدید، به مغازه دار بیرون بالای بار اصلی بروید؛ او مجموعه ای از اقلام عالی را با قیمت های مناسب را دارد، از جمله سلاح های Unique و Artifact. برای موجودی جدید مرتباً با او تماس بگیرید و هر آنچه را که ظاهر آن را دوست دارید انتخاب کنید,چیزهای عالی از هر دسته در آنجا وجود دارد.

علاوه بر این، برای به دست آوردن یک سلاح Artifact عالی تضمین شده، فعالیت های Bandit Camp را در سراسر شهر تکمیل کنید؛ هنگامی که لیدر ها و رهبران آنهارا را شکست دادید و پرچم خود را برافراشتید، آیدن یک اسلحه درجه یک را بلافاصله دریافت میکند.

اسلحه ها در Dying Light 2

همچنین، اگر جست و جو برای غنائم و لوت کردن واقعاً کار شماست، کاروان‌های نظامی مکانی خوب برای جستجو هستند.

لوت کردن اسلحه در Dying Light 2

این‌ها برخی منابع روی نقشه هستند که در آن‌ها باید با تعداد زیادی زامبی، از جمله برخی از انواع قدرتمند آنها، مقابله کنید تا بتوانید تانک‌ها و آمبولانس‌های رها شده را لوت کنید؛ در اینجا شما فرصتی برای بدست آوردن سلاح های مناسب دارید که خب طبیعتا زحمت بیشتری هم نسبت به خرید از یک فروشگاه دارد.

 

 

بیشتر بخوانید: آموزش Dying Light 2؛ چگونه از پاراگلایدر و تجهیزات نظامی استفاده کنیم؟

 

 

نوشته های مرتبط

3 2 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x