vanguard zombies

معرفی زامبی Call of Duty Vanguard

دیروز Treyarch تریلری از vanguard zombies نشون داد که قطعا امید ها رو به Call of Duty برگردوند.

مطمئنا ، کمپین Call of Duty بعدی برای Sledgehammer است و می توانید در بخش اخبار سایت گیمریما نگاهی هم به اون داشته باشید و همچنین تریلر هر دو بخش معرفی شده رو بهتون نشون میدیم. Call of Duty: Vanguard شامل تلاش چندین تیم از جمله Treyarch و Raven است. جای تعجب نیست که سالها و تجربه Treyarch در بخش زامبی کالاف در اینجا برای تجربه جدید زامبی ها معروف به “Der Anfang” که در خط داستانی Aether قرار می گیرد ، در حال انتشار هست.

VZ1

vanguard zombies دقیقا مثل بقیه بخش های کالاف برای سه سال به صورت cross-play و cross-gen است و جنبه های پیشرفت را در سایر انواع بازی های موجود در Vanguard با Battle Pass نشان می دهد. طبق استاندارد همیشگی ، حالت vanguard zombies دارای قابلیت همکاری چهار نفره است. همانند Vanguard ، حالت زامبی در اینجا در محیط جنگ جهانی دوم اتفاق می افتد. بازیکنان می توانند به مزایا ، ارتقاء سلاح و Pack-a-Punch دسترسی داشته باشند. علاوه بر عناصری که بازیکنان از قبل با آنها آشنایی دارند ، برخی عناصر جدید نیز در راه است.

عناصر جدید

یک شیء معروف در vanguard zombies هست به اسم قلب قربانی به بازیکنان اجازه می دهد تا از بین انواع مختلف ارتقاء که هر بار در دسترس هستند ، انتخاب کنند ، بنابراین برای ایجاد یک ساختار قوی باید با دقت انتخاب کنید. برخی از قدرت های احتمالی که بازیکنان می توانند انتخاب کنند بازسازی کند مهمات را ارائه می دهند (و همه می دانیم که زامبی ها دائماً در حال آمدن هستند) و یا مهارت های خاصی که به شما کمک می کند قلمرو خود را حفظ کنید.

VZ2

شما در vanguard zombies می توانید استراتژی خود را در هر بازی تغییر دهید ، بنابراین آزمایش انواع توانایی ها با عناصر هم افزایی ممکن است شانس زنده ماندن شما را افزایش دهد. با استفاده از قلب قربانی و سیستم Covenant ، می توانید مواردی مانند ایجاد غوغا ، انفجارهای زنجیره ای در کشتارها و موارد دیگر را ایجاد کنید! بازیکنان می توانند سلاح اولیه ای را که از بازی اصلی باز کرده اند ، بیاورند ، اما سلاح های دیگر باید در مسابقه غارت شوند ، و البته ، Mystery Box در اطراف خواهد بود تا از شانس کسانی که خوش شانس هستند استفاده کنند.

و بله ، شما در vanguard zombies در حال مبارزه با زامبی های نازی هستید. با هدایت Oberführer Von List ، بسیاری از چیزهای مخفی و شیطانی وجود دارد که می توانید در حین انجام بازی کشف کنید. در واقع ، بازیکنان می توانند با برخی از موجودات تاریک بازی پیوند برقرار کنند تا قدرت خاصی مانند انفجار یخبندان یا معادن انرژی را بدست آورند. سفر در اینجا در ویرانه های استالینگراد و انواع محیط های جنگ جهانی دوم ، از جمله اردوگاه ارتش ژاپن در شی نو شماره انجام می شود.

VZ3

بازیکنان در vanguard zombies با لژیون های استاندارد Undead روبرو می شوند ، اما البته زامبی های خاصی نیز وجود دارد که می توان با آنها مبارزه کرد ، از جمله اجساد منفجر شده و غول هایی که مسلسل در دست دارند.

تجربه Call of Duty: Vanguard zombie قرار است با بازی اصلی در ۵ نوامبر یا همون ۱۴ آبان ماه منتشر شود.

آیا شما زامبی باز هستید؟ منتظر این داستان و همکاری اون هستید؟ نظرات خودتون رو می تونید در مورد Call of Duty: Vanguard zombie برامون بنویسید که خیلی بهمون انرژی میده که بازم اخبار رو در مورد Call of Duty: Vanguardبراتون از بخش اخبار سایت گیمریما براتون پوشش بدیم.

 

نوشته های مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x