5 تا از بهترین بازی های Racing برای PC

۵ تا از بهترین بازی های Racing برای PC

بهترین بازی های Racing در PC کدامند؟ چه تسلط بر مسیرهای گل آلود در رالی خاکی و چه در آغوش گرفتن مکزیک باشکوه Forza Horizon 5، در اینجا ۵ تا از بهترین بازی های Racing برای PC را پیدا خواهید کرد.

Forza horizon 5 racing

انتخاب بهترین بازی های Racing روی PC کار ساده ای نیست. عناصر بسیار زیادی در این امر نقش دارند: این ژانر نه تنها در مورد وفاداری گرافیکی و طراحی صدای بلندتر است  هر چند هر دو مطمئنا کمک می کنند بلکه در مورد این است که شما را به سمت صحنه بکشاند، گویی در صندلی راننده نشسته اید، چشمانی که آسفالت در حال عبور است. در ۲۴۰ کیلومتر در ساعت یک بازی Racing با کیفیت، از زمان‌بندی خود برای تعویض دنده عالی گرفته تا خروج از قسمت پشتی برای دریفت عالی، احساس خوبی دارد.

۵ تا از بهترین بازی های Racing برای PC

Forza Horizon 5

Forza Horizon 5 Racing

جدیدترین بازی Racing جهان باز بازی‌های Playground، جزایر بریتانیا را پشت سر می‌گذارد و مهمانی را به مکزیک می‌آورد. نقشه Forza Horizon 5 50% بزرگتر از Horizon 4 UK است و مملو از جاده های بیابانی باز، شهرهای جالب مکزیک و دره های خیره کننده است. با تکیه بر جلوه‌های فصلی خیره‌کننده بازی‌های قبلی که محیط را زنده می‌کند، در Horizon 5 شما با طوفان‌هایی دست و پنجه نرم می‌کنید که می‌توانند در یک لحظه بادهای سهمگینی را برانگیزند.

جدا از آب و هوای جدید، هیچ تغییری نکرده است، اما این به هیچ وجه چیز بدی نیست زیرا Playground Games واقعاً بر قالب بازی Racing تسلط دارد. می‌توانید در مسابقات سنتی، کمپین‌های تعاونی، پرش‌های بدلکاری، مسابقات قهرمانی فصلی و تست‌های استقامت در طیف وسیعی از وسایل نقلیه سریع و شیک، از کالسکه‌های تپه‌ای اصلاح‌شده و وانت کامیون‌ها گرفته تا هایپرکارهای یکباره شرکت کنید.

محتوای زیادی وجود دارد که باعث می شود شما دوباره برگردید. از آنجایی که فصل‌های درون بازی هر هفته تغییر می‌کنند، رویدادهای جدیدی در کنار آن‌ها ظاهر می‌شوند تا تکمیل شوند و امتیازات قابل تعویضی را به دست آورید که می‌توانید با ماشین‌های انحصاری از آن استفاده کنید.

DIRT RALLY 2

DIRT RALLY 2 RACING

اگر نت های خود را از میل درایو خود نمی دانید، Dirty Rally 2.0 بازی Racing برای شما نیست. اگر به‌دنبال یک تجربه رانندگی معمولی هستید، فقط کمی سریع‌تر از حد معمول در رفت‌وآمد روزانه‌تان از A به B می‌رسید، در عوض Dirt 4 را امتحان کنید. در رالی ۲٫۰ راننده کمکی شما دستورالعمل‌ها، اعداد و جهت‌ها را به سمت شما می‌فرستد و اگر نتوانید از پس زمین‌های مختلف و پیچ‌های سنجاق سر برآیید، قبل از اینکه متوجه شوید به درختی برخورد می‌کنید.

Dirt Rally 2.0 در حساسیت های سخت خود عذرخواهی نمی کند. برخلاف بازی‌های Racing معمولی‌تر، شکست در اینجا عادی است و کوچک‌ترین خطایی بی‌رحمانه مجازات می‌شود. تصادفات سنگین بر حواس غلبه می کند، مانند انفجاری که روی کاپوت شما منفجر شده است. و اگر در پشت بسته گیر افتاده اید، معرفی تخریب سطح حتی رانندگی در یک خط مستقیم را نیز به مشکل تبدیل می کند. اما، اگر می‌دانید در حال انجام چه کاری هستید، در بین بهترین بازی‌های PC، تقریب‌های بهتری نسبت به Dirt Rally 2.0 از این رشته سخت وجود دارد.

تصادفات زیادی انجام خواهید داد: بازی رانندگی Codemasters این بار با آموزش همراه نیست – شما فقط از سفرهای متوالی به بیمارستان یاد خواهید گرفت. همچنین سیستم تولید آهنگ رویه ای، Your Stage، در ساخت درایو بازی های قبلی شکست خورده است. در عوض، هر مسابقه با دقت دست ساخته شده است و از طرفداران فداکار دعوت می کند تا هر پیچ و تاب بدی را انجام دهند و به خاطره تبدیل شوند. این تنها راه برای تسلط بر بازی Dirt Rally 2.0 است و اگر دید وسواس گونه منحصربه‌فرد آن را نپذیرید، آخری می‌شوید.

SHIFT 2

shift 2 racing

Shift 2 ممکن است بهترین سازش بین واقع گرایی و دسترسی هر بازی در این لیست باشد. این فقط شیوه‌هایی نیست که ماشین کنترل می‌کند – تهدیدآمیز، اما توانا بلکه نحوه‌ای که دائماً به آنچه بازیکنان برای عملکرد در سطح بالا نیاز دارند فکر می‌کند. Shift 2 به جای اینکه نمای خود را با نگاه کردن به کاپوت قفل کنید، یا از شما بخواهد که برای TrackIR به شما کمک کند تا سر خود را بچرخانید، Shift 2 یک نمای پویا دارد که به طور نامحسوس بر اساس زمینه تغییر می کند.Racing

با بالا آمدن از یک گوشه سمت راست ملایم، دید شما کمی تغییر می کند زیرا آواتار راننده دقیقاً به سمت راس می رسد. برای گوشه‌ای واضح‌تر، دید شما کمی بیشتر می‌چرخد، بنابراین احساس می‌کنید به چه چیزی در حال رانندگی هستید، اما اصلاً احساس سردرگمی نمی‌کند. این حس طبیعی است.

تفکر حتی تا عمق میدان نیز گسترش می یابد. این یک جلوه بصری بیش از حد استفاده شده است، اما Shift 2 از آن برای برجسته کردن جایی که باید توجه شما باشد استفاده می کند. وقتی کسی به سرعت روی دم شما می آید، اجسام دورتر کمی مبهم تر می شوند در حالی که آینه های شما شفاف تر می شوند.

همانطور که در ترافیک متراکم حرکت می کنید، کابین شما نامشخص می شود در حالی که خودروهای اطراف شما متمرکز می شوند. حیله گر به نظر می رسد، اما همه چیز به اندازه رانندگی با ماشین در زندگی واقعی طبیعی است. Shift 2 واقعاً به برقراری ارتباط با لذت و موفقیت در رانندگی پرفورمنس اختصاص داده شده است و به طرز تحسین برانگیزی موفق است.

PROJECT CARS 2

 racing project cars 2

شاید متوجه شده باشید که خودروهای واقعی به ندرت در لحظه ای که جرأت می کنید ورودی های فرمان و شتاب را با هم ترکیب کنید، به سمت مرز حرکت می کنند. در واقع، آنها در دور زدن گوشه ها بسیار خوب هستند  تقریباً مانند این است که یک مهندس در طول فرآیند طراحی به مشکل فکر کرده است. ماشین‌های پرفورمنس در Project Cars 2

اگرچه مطمئناً در معرض خطر بیشتری هستند، در کل چرخش‌ها حتی بهتر هستند. یک فراری یا لامبورگینی را در اطراف پیست پرتاب کنید (همانطور که چندین بار انجام داده‌ایم) و احتمالاً زمان بیشتری را صرف سرگرمی خواهید کرد تا اینکه نگران نبودن دکمه عقب در زندگی واقعی باشید.

کمی دیوانه این را می دانم. به نظر می‌رسد که آن‌ها به همان اندازه از تمایل ژانر سیم‌کارت رانندگی برای برابری با احساس رانندگی با لاستیک‌های بدون آج روی صفحه‌ای از یخ در حال ذوب با زاویه ۴۵ درجه ناامید شده‌اند. بنابراین در اینجا، ماشین‌ها در واقع در پیچ‌ها دور می‌شوند، حتی وقتی مقداری لوبیا به دریچه گاز بدهید.

ما را اشتباه نگیرید، این یک مجموعه Scallextric مجازی نیست شما هنوز هم می توانید اشتباه کنید، و کشش کاملاً مطلق نیست. اما، مهمتر از همه، شما برای این اشتباهات با یک سفر سریع به نزدیکترین مانع کنار مسیر مجازات نمی شوید (حداقل، اگر با چرخ بازی می کنید کنترل پد هنوز کمی بیش از حد حساس است). نتیجه یک بازی است که بیشتر شبیه رانندگی واقعی است.

F1 2020

F1 2022 Racing

یک بازنگری غیرمعمول و کامل در زمانی که سایر بازی‌های ورزشی سالانه در حال انجام آن هستند، F1 2020 خواستارترین، کامل‌ترین و جذاب‌ترین ورودی در یک سری دهه‌ای است.

جدای از تغییرات جدی در رانندگی عالی و دو مسیر جدید، افزوده بزرگ امسال گزینه ای برای شروع حالت حرفه ای به عنوان رئیس تیم و راننده است که یک سیم کارت مدیریت را برای آنچه که پیشروترین بازی Racing F1 در بازار باقی مانده است، ارائه می دهد. 

اگر که از این مقاله خوشتان آمده حتما نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید و برای دیدن بهترین های بیشتر به اینجا بروید.

تمام بازی ها برای PC در دسترس هستند.

نوشته های مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x