باس های Dark Souls 3 که تلخ ترین داستان ها را دارند.

باس های Dark Souls 3 که تلخ ترین داستان ها را دارند.

Dark Souls 3

در حالی که دشواری بسیاری از باس‌های Dark Souls 3 کاملاً شناخته شده است، جنبه دیگری از آنها که اغلب نادیده گرفته می‌شود، داستان آنهاست.

باس های Dark Souls 3 که تلخ ترین داستان ها را دارند.

Dark Souls 3 بدون شک یکی از چالش برانگیزترین و پر ارزش ترین بازی های تاریخ است. این یک بازی پر از چیز های خطرناک، نبردهای هیجان انگیز و فراموش نشدنی با باس است. با این حال، در حالی که بسیاری از باس‌های بازی به دلیل سختی‌هایشان به خوبی شناخته شده‌اند، جنبه دیگری از آنها اغلب نادیده گرفته می‌شود.

Dark Souls 3 پر از داستان های غم انگیز پادشاهی های از دست رفته، قهرمانان شکسته و تمدن های محکوم شده است. بسیاری از باس ها به طور جدایی ناپذیری به این داستان‌ها مرتبط هستند، با پیشینه‌های غم انگیز و انگیزه‌هایی که شکست آن‌ها را بیشتر از قبل آزار دهنده می‌کند.

۱۰٫Yhorm The Giant

Dark Souls 3

Yhorm the Giant در Dark Souls 3 جدا از مردم و تنها بر پایتخت Profaned حکومت می‌کند. با این حال، مردم به او احترام نمی گذاشتند، زیرا غول ها به عنوان برده شناخته می شدند. بنابراین او یکی از دو Storm Ruler خود را به آنها داد تا خودش را ثابت کند. سلاحی که غول ها را می کشت. سپس دیگری را به یک دوست مورد اعتماد داد. با این حال، بسیاری هنوز به او شک داشتند.

یک روز یک نفرین شعله ی Profaned را برانگیخت. او برای اثبات خود تمام تلاش خود را کرد که شعله را با فدا کردن خود خاموش کند. اما Yhorm باعث شد که آتش او و پایتخت نشینان را فرا بگیرد. و وقتی توسط قدرتی ناشناخته به زندگی برگشت، به پایتخت گریخت، این بار واقعاً تنها و منتظر مرگی بود که دوست مورد اعتمادش وعده داده بود.

۹٫Pontiff Sulyvahn

Dark Souls 3

Pontiff Sulyvahn در دنیای نقاشی شده آریاندل متولد شد. او هرگز احساس نمی کرد که در خانه است، بنابراین آنجا را ترک کرد تا دنیای بیرون را کشف کند. اما متأسفانه همان پوسیدگی و کساد وطن خود را یافت.

شعله Profaned به او جاه‌ طلبی داد و او را فاسد کرد. او از شعله Profaned استفاده کرد تا به زورجای خدایان قدیمی را بگیرد و کنترل Irithyll و Anor Lando را در دست گرفت و در عین حال خود را به عنوان پاپ منصوب کرد. با این حال، در تلاش برای سرنگونی ظالمان، او خود به یک ظالم تبدیل شد. پاپ در طول راه دشمنان زیادی پیدا کرد که منجر به شکست او شد.

۸٫Old Demon King

Dark Souls 3

نژاد شیطان از Chaos Flame ایزالیث متولد شد. Old Demon King این نژاد افتخارآمیز را با Chaos Flame به عنوان اسانس اصلی آنها رهبری می کند. با این حال، مرگ Bed of Chaos باعث شد که آنها راهی برای تولید Chaos Flame نداشته باشند. از زمان مرگ شاهزاده شیطان، او به آخرین امید نژاد در حال مرگ خود تبدیل شده است.

هنگامی که بازیکن Dark Souls 3 با Old Demon King روبرو می شود، در میان اجساد مردگان مردم خود قرار دارد که به نظر می رسد پس از یک نبرد بزرگ، او به عنوان تنها بازمانده باشد. او با بهترین توانایی خود با بازیکنان مبارزه خواهد کرد و هنگامی که به یک دهم جون خود رسید، در آخرین تلاش ناامیدانه Old Demon King تمام انرژی بدن خود را رها می کند که باعث یک انفجار بزرگ می شود.

این حمله باعث می‌شود که او کاملاً فلج شود و نتواند چکش خود را حرکت دهد یا بلند کند. اما، با افتخار، او همچنان سعی می‌ کند با یک دست ضربه بزند، و از تسلیم شدن خودداری می‌کند، زیرا می‌داند که اگر بمیرد، پایان کل نژاد او خواهد بود.

۷٫Darkeater Midir

Dark Souls 3

Darkeater Midir از نوادگان Archdragon بود که خدایان او را بزرگ کردند. او به همراه Shira وظیفه داشت تا با abyss مبارزه کند و شهر Ringed City و مهمتر از همه شاهزاده فیلیانور خفته را تا پایان ابدیت زیر نظر داشته باشد. با این حال، نبرد با abyss در نهایت جسم، ذهن و روح او را فاسد کرد.

حال Midir از عصر خدایان تا الان با Shira جنگیده و هزاران سال از فیلیانور محافظت کرده است. او حتی پس از آنکه فاسد شد و ذهن و جسم خود را در گم کرد، هرگز سوگند مقدس خود را فراموش نکرد. وقتی بازیکن وارد Ringed City می شود، Midir در کمین است و بازیکن را در پس زمینه تماشا می کند.

۶٫The Dancer Of The Boreal Valley

Dark Souls 3

Dancer of the Boreal Valley در Dark Souls 3 یک دختر دور، از خانواده سلطنتی قدیمی Anor Lando، شهر خدایان بود. وقتی خانواده سلطنتی قدیمی از شهر فرار کردند، او جا ماند. Dancer توسط پاپ سولیوان دستگیر شد و دستور داد که ابتدا به عنوان رقصنده او و بعداً به عنوان یکی از outrider knight او خدمت کند.

پاپ دو شمشیر جادویی شده را به Dancer of the Boreal Valley، همراه با outrider knight Vordt داد. فانتوم های آنها را می توان در حال راه رفتن در کنار یکدیگر در خیابان Irithyll دید. حتی زمانی که حلقه‌های چشم پاپ آنها را به جانورانی بی‌ذهن تبدیل کرد، هرگز از یکدیگر دور نبودند.

۵٫Oceiros, The Consumed King

Dark Souls 3

Oceiros زمانی پادشاه لوتریک با ملکه ای بود که به عنوان الهه مورد احترام بود. در سال‌های آخر عمر، او به سیث اسکیللس علاقه مند شد و به طور تصادفی به تحقیقات کلاه بزرگ لوگان در مورد جادوگری کریستال رسید. متأسفانه، تحقیقات، Oceiros را از بین برد و او را دیوانه کرد و به آرامی او را به یک اژدهای بدون پوسته تبدیل کرد.

Oceiros متقاعد شده بود که با داشتن فرزندی به اسم Ocelot، ممکن است خون سلطنتی خود را برای هدفی بزرگتر استفاده کند. ملکه پس از تولد پسرش بی سر و صدا ناپدید شد و خانواده را ترک کرد. آنچه از شاه مغرور باقی ماند مردی بود که همه چیزش را به خاطر وسواس پیدا کردن جانشینی برای پیوند آتش از دست داد.

۴٫Slave Knight Gael

Dark Souls 3

شوالیه های برده به دلیل ناتوانی در مردن در جنگ های قدیمی به عنوان چیزی خوب اما بی ارزش استفاده می شدند. در DLC Ashes of Ariandel، بازیکن می تواند Slave Knight Gael را برای کمک به مبارزه با باس فایت Sister Friede احضار کند. پس از این اتفاقات، نقاش به او وظیفه می‌دهد تا Dark Soul انسان را بیابد تا بتواند به رنگدانه‌ ای برای دنیای تازه نقاشی‌ شده‌ اش تبدیل کند.

بنابراین او به دنبال Dark Soul می گردد که او در انتهای جهان در خون اربابان پیگمی پیدا کرد. با این حال، از آنجایی که خون آنها خشک شده بود، آنها را خورد و Dark Soul را در بدن خود جذب کرد. در نهایت او با مبارزه با بازیکن خون خود را می ریزد تا رنگدانه خون او را با Dark Soul به نقاش اش که هنوز منتظر اوست برگردانیم.

۳٫The Twin Princes Lothric & Lorian

Dark Souls 3

شاهزاده Lothric قرار بود لرد اف سیندر شود. با این حال او بیمار و با بدنی ضعیف به دنیا آمد. برعکس برادرش، Lorian یک قهرمان بزرگ بود که شاهزاده شیطان را کشت. با این حال، اگرچه Lorian نامزد مناسب‌ تری بود، اما Lothric انتخاب شد. در نمایش بزرگ عشق برادرانه، Lorian نفرین Lothric را برداشت و روح خود را با Lothric یکی کرد که باعت شد Lorian فلج و لال شود.

با این حال، شاهزاده‌های دوقلوی Lothric و Lorian از از دستور پادشاه سرپیچی کردند و خود را در اتاق تاج و تخت خود حبس کردند تا خاموش شدن آتش را تماشا کنند، بنابراین این خیانت بزرگ بود. آنها با مجموع قدرت خود، با تمام آنچه که به دنبال خاکسترشان بود مبارزه کردند. چون در نهایت آنها فقط دو برادر هستند که آنقدر همدیگر را دوست دارند که برای دفاع از همدیگر در برابر وظیفه ای که نمی خواستند، نیروی زندگی یکدیگر را فدا می کنند.

۲٫Iudex Gundyr

Dark souls 3

Iudex Gundyr زمانی یک قهرمان بود، کسی که می توانست آتش را به هم پیوند دهد. با این حال، او دیر به Firelink Shrine رسید. و وقتی که رسید Fire Keeperای دیگر نبود و جسد آن در برج زنگ دفن شد و هیچ نتوانست با قهرمان خود آشنا شود.

سپس یک جنگجوی ناشناس گوندیر را شکست داد و coiled sword را در بدن او گذاشت. اکنون او قبل از دروازه Firelink Shrine منتظر می‌ ماند تا کسانی را که به دنبال پیوند آتش هستند قضاوت کند، و شمشیر را فقط به کسانی که می‌توانند او را در نبرد به بهترین شکل ممکن شکست دهد، وصیت می کند. به امید روزی که کسی بیاید و یک بار دیگر آتش را پیوند دهد.

۱٫The Nameless King

Dark Souls 3

Nameless King اولین پسر لرد گوین، خدای جنگ بود. او زمانی یک اژدها کش بود که نور خورشید را از پدرش به ارث برده بود، که به صورت رعد و برق بود، نقط ضعف اصلی اژدهاها . او در کنار شوالیه ها برای شکست دادن اژدهایان باستانی جنگید. با این حال، تا یک جایی از جنگ، Nameless King تغییری در دل داشت.

Nameless King (پادشاه بی نام) در کنار اژدهاها قرار گرفت و همه چیز را قربانی کرد. در پی این خیانت پدر او دستور داد که از تاریخ پاک شود. هر مجسمه ویران شد، نام او در کتاب های تاریخ پاک شد و حتی نام او گم شد.

Dark Souls 3 برای PlayStation 4، Xbox One و PC در دسترس است.

اگر که از این مقاله خوشتان آمده حتما نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید و برای دیدن بهترین های بیشتر به اینجا بروید.

 

نوشته های مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x