Fallout 76: بهترین کارت‌ های Perk برای Power Armor.

Fallout 76: بهترین کارت‌ های Perk برای Power Armor.

Fallout 76

در اینجا بهترین کارت‌های Perk برای هنگام استفاده از Power Armor در Fallout 76 آورده شده است.

fallout-76

در Fallout 76، مجموعه‌ های Power Armor دارای نقاط قوت و ضعف متفاوتی هستند. اما به جرات می توان گفت که اکثر آنها فاقد سرعت و دقت هستند. دویدن با آن‌ها، تیراندازی به دشمنان و مبارزه با گله‌های جانوران، دشوار می توان باشد مگر اینکه به کارت‌های Perk مناسب مجهز باشند، کارت‌هایی که یک PA را دقیق، سریع و سازگار با هسته‌های فیوژن کند. این راهنمای زیر هشت بهترین کارت Fallout 76 را فهرست می‌کند که با هر مدل Power Armor سازگار است.

Fallout 76: بهترین کارت‌ های Perk برای Power Armor

fallout-76

با توجه به اینکه اکثر بازیکنان از Power Armor با اسلحه های سنگین استفاده می کنند، بهترین کارت Perk برای این لباس ها Tank است. بِلد Tank شامل Perkهایی است که مقاومت PA را افزایش می دهد و در عین حال آسیب و دقت آن را افزایش می دهد. برخی از بهترین کارت ها برای این ساخت عبارتند از Master Heavy Gunner، One Gun Army، Stabilized و Bullet Shield.

Master Heavy Gunner

fallout-76

با استفاده از کارت Master Heavy Gunner، اسلحه های سنگین غیر منفجره ۲۰ درصد آسیب بیشتری می دهند. این برای مجموعه های Power Armor که به سلاح های سنگین غیر منفجره هستند بسیار مهم است. اما بازیکنان باید کارت را با یک Heavy Gunner و Expert Heavy Gunner ترکیب کند تا به پتانسیل کامل دست پیدا کنند و تا ۶۰٪ آسیب وارد کنند.

Power Patcher

fallout-76

یکی از بهترین کارت‌ های Perk برای بازیکنان مبتدی، Power Patcher است. با این کارت‌، Power Armors بازیکنان ۶۰ درصد کندتر می شکنند و تعمیر آن ارزان تر می شود. البته، کسانی که ست های سطح ۵۰ دارند ممکن است به این کارت نیازی نداشته باشند، زیرا لباس های آنها نیاز به تعمیر پشت سر هم ندارد است. اما بازیکنان با مدل‌های اولیه مانند T-51b از Power Patcher بهره می‌برند و در منابع ذخیره صرفه جویی می کنند.

Bear Arms

fallout-76

با کارت Bear Arms ،Perk اسلحه های سنگین ۹۰ درصد وزن کمتری دارند، به همین دلیل است که یکی از بهترین آیتم ها برای Power Armor است. بزرگترین نقطه ضعف تمام Power Armors در Fallout 76 وزن اضافی و کندی آن است. اما کارت Bear Arms به کاهش وزن سلاح کمک می کند و این لباس ها را کمی سبک تر می کند.

One Gun Army

fallout-76

به عنوان یک Tank، کاربران Power Armor باید همیشه جلوی فایت ها باشند و مستقیماً با دشمنان گلوله مبادله کنند. و به همین دلیل است که آنها به کارت امتیاز One Gun Army نیاز دارند، کارتی که به اسلحه های سنگین ۱۲ درصد احتمال می دهد که دشمنان ستان شوند و ۱۲ درصد احتمال دارد اندام هایشان را فلج کند.

Bullet Shield

fallout-76

کارت Perk که باید همه برای Power Armor داشته باشد Bullet Shield است. با این Perk، بازیکنان در حین شلیک یک تفنگ سنگین، ۶۰+ مقاومت در برابر آسیب کسب می کنند. اساساً به آنها این امکان را می دهد که در مقابل دشمن بایستند و بدون دریافت آسیب زیاد به تبادل گلوله بپردازند.

Blocker

fallout-76

از آنجایی که Power Armor در برابر حملات از فاصله نزدیک آسیب پذیر است، کارت امتیاز Blocker ضروری است. این آسیب دریافتی از فاصله نزدیک را تا ۴۵ درصد کاهش می دهد و PA را به یک Tankجنگی شکست ناپذیر تبدیل می کند.

Stabilized

fallout-76

کارت Stabilized Perk درPower Armor اسلحه های سنگین را دقیق تر می کند و ۴۵ درصد زره را نادیده می گیرد. این یک امتیاز خوب است، زیرا استفاده از VATS در Power Armor باعث تخلیه هسته فیوژن می‌شود.

Fireproof

fallout-76

از آنجایی که دشمنان اغلب مجموعه‌های Power Armor را با مواد منفجره و شعله‌های آتش از بین می‌برند، کارت Fireproof Perk در نبرد بسیار مفید است. این کارت ۴۵ درصد مقاومت اضافی در برابر مواد منفجره و شعله های آتش می دهد و به بازیکنان Power Armor کمک می کند تا از حملات سنگین جان سالم به در ببرند.

Fallout 76 هم اکنون برای PC، PlayStation 4 و Xbox One در دسترس است.

اگر که از این مقاله خوشتان آمده حتما نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید و برای دیدن بهترین های بیشتر به اینجا بروید.

نوشته های مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x