Apex Legends: پنج مکان در Olympus که باید دوری کرد در Ranked

Apex Legends: پنج مکان در Olympus که باید دوری کرد در Ranked.

Apex Legends

اگر می‌خواهید RP خود را حفظ کنید، بازیکنان بی‌ تجربه Apex Legends ممکن است بخواهند از این ۵ مکان‌ در Olympus دوری کنند.

 Apex Legends Olympus

بعد از اینکه EA تغییرات بزرگی در سیستم رقابتی در فصل ۱۳ ایجاد کرد، رسیدن به رتبه های بالاتر در Apex Legends بسیار دشوارتر شده است. نه تنها برای ورود به یک مسابقه رقابتی هزینه RP دارد، بلکه تعداد باخت بر اساس رتبه فعلی و دسته بندی بازیکن تعیین می شود، بلکه یک بازیکن باید به مکان بالاتر از ۱۴ برسد تا کشتن ها (یا مشارکت در کشتن) آنها به RP تبدیل شود. هر چیزی کمتر از رتبه چهاردهم به عنوان باخت محسوب می شود و حتی اگر بازیکنی در هنگام مردن چند کشته داشته باشد، RP ای دریافت نمی کند.

در نهایت این بدان معنی است که یک تیم باید به طور خاص مراقب جایی باشد که تصمیم می گیرد فرود بیاید، سقوط در یک منطقه بسیار خطرناک یا حتی کوچک می تواند منجر به از دست دادن مقدار زیادی RP و در نتیجه کاهش رتبه کلی شود. البته این امر مخصوصاً برای کسانی که در رتبه‌های بالاتر قرار دارند و اگر خیلی زود بمیرند، بیش از ۴۰ RP را از دست می‌دهند بسیار مهم است.

۵ Energy Depot

 Apex Legends Olympus

Energy Depot در مرکز Olympus قرار دارد که توسط مناطق بسیار محبوب دیگری احاطه شده است: Hammond Labs ،Gardens و Rift. این منطقه در واقع یک منطقه لوت سطح بالا است و نسبتاً بزرگ است، به این معنی که تیم‌های دشمن لزوماً مجبور نیستند خیلی به یکدیگر نزدیک شوند. با این حال، طرفداران این مکان خاص را به داشتن حجم فوق‌ العاده بالایی از تیم‌ هایی می‌ شناسند که در آنجا فرود می‌آیند، که تیم‌ها را مجبور می‌کند تا در اوایل بازی بسیار مبارزه کنند، اغلب قبل از اینکه حتی فرصتی برای برداشتن هر گونه لوت داشته باشند.

البته، در صورتی که یک بازیکن از رقابت در آنجا دوام بیاورد، می تواند مقدار زیادی RP دریافت کند، اما از آنجایی که به نظر می رسد این یکی از نقاط داغ Olympus است، اما احتمال اینکه یک بازیکن پایین تر از رتبه چهاردهم بیاورد و به ناچار امتیازهای Ranked را از دست دهد زیاد است. فرود آمدن در اینجا قطعا یک قمار است.

۴ Bonsai Plaza

 Apex Legends Olympus

Bonsai Plaza بین Phase Driver و Icarus قرار دارد و یکی از نقاط داغ Olympus است. این یک منطقه لوت سطح متوسط است و بسیار بزرگ است، اما با تعداد زیادی دشمن، مکان بسیار محبوبی برای فرود است. طرفداران اغلب از این بخش از نقشه انتقاد کرده اند که چگونه لوت گسترده در اینجا وجود دارد. با توجه به آسیب پذیری بازیکنان در برابر دشمنان، فرود در اینجا بسیار خطرناک است، در حالی که لوت به راحتی در هنگام فرود به دست نمی آید.

شاید در نتیجه لوت های سطح بالایی که در طبقه بالای skyscrapers ها پراکنده شده است، دشمن ها تمایل دارند در همان منطقه عمومی Bonsai Plaza رها شوند، به این معنی که یک بار دیگر، بازیکنان اغلب مجبور می شوند حتی قبل از برداشتن اسلحه بجنگند. در مجموع، مطمئناً فرود در اینجا در طول یک بازی ranked خطرناک است.

۳ Oasis

 Apex Legends Olympus

Oasis یکی از مناطق بزرگ‌ تر در Olympus است و در قسمت بیرونی نقشه بین Carrier و Estates قرار دارد. Oasis پر از لوت های سطح متوسط ​​است و شامل چندین ساختمان است. دو ساختمان آپارتمانی هر کدام با سه طبقه قابل دسترسی برای بازیکنان، همراه با یک کافه زیرزمینی زیر آن است. این کافه لوت های سطح بالایی مانند زره‌های legendary یا سپرهای ناک داون را تولید می‌کند. در صورت تهاجم یک تیم حریف توانا، منطقه ای دشوار برای فرار از آن است.

از آنجایی که این مکان بسیار خوب برای فرود از نظر لوت و اندازه است، تضمین می شود که در هر بازی چندین تیم دشمن در اینجا فرود می آیند و مگر اینکه یک بازیکن و تیمش بتوانند با خیال راحت لوت کنند و فرار کنند، فقط یک تیم می تواند و خواهد کرد. زنده ماندن با تعداد زیادی از افرادی که در اینجا فرود می آیند، احتمال کمتری وجود دارد که یک بازیکن به جایگاه مورد نیاز برای شروع کسب RP برسد و در نتیجه رتبه خود را کاهش دهد.

۲ Gardens

 Apex Legends Olympus

Gardens منطقه دیگری است که در بین مناطق بسیار محبوب کاشته شده است: Clinic ،Energy Depot و Rift. این بزرگترین مکان در بازی نیست، اما مطمئناً کوچک نیست، بنابراین بازیکنان این شانس را خواهند داشت که حداقل یک یا دو ساختمان برای خود داشته باشند که می توانند قبل از وارد شدن به دعوا لوت کنند. لوت در اینجا، مانند Bonsai Plaza، در سطح متوسط است، اما با این حال، لوت ها بسیار به هم نزدیک تر هستند.

Gardens یکی از محبوب‌ ترین نقطه مورد علاقه است و تضمین می‌شود که در هر بازی چند تیم به اینجا می‌ روند. با لوت میان‌ رده و حجم بالای دشمنانش، واقعاً جایی نیست که بازیکنان بخواهند فرود بیایند، اگر به دنبال زنده ماندن حداقل تا رتبه چهاردهم و در نهایت کسب RP برای Ranked هستند.

۱ Estates

 Apex Legends Olympus

یکی از محبوب ترین مکان ها برای فرود آمدن از هر نقشه در کل Estates ،Apex Legends است که ثابت کرده است شهر جمجمه Olympus است. این منطقه کوچکی است که با لوت های سطح متوسط پر شده است، به این معنی که در مقایسه با تعداد بازیکنانی که واقعاً اینجا فرود می آیند، واقعاً لوت زیادی برای گرفتن وجود ندارد. این مکان توسط طرفداران به عنوان یکی از سرگرم‌ کننده‌ ترین مکان‌ها برای فرود در یک مسابقه استاندارد توصیف می‌شود، اما از نظر آسیاب کردن RP در حالت Estates ،Ranked احتمالاً یکی از مناطقی است که بازیکنان باید به هر قیمتی شده از فرود در آن خودداری کنند.

Estates که در کنار Oasis و Hammond Labs قرار دارد، کشنده ترین منطقه روی نقشه است. تضمین می‌شود که تیم‌های دشمن متعددی در هر بازی به اینجا می‌روند، و در حالی که در فصل‌های گذشته، کشتن‌های متعدد در اوایل مسابقه راهی عالی برای به دست آوردن RP بود، پس از تغییرات عظیم در سیستم رقابتی، فرود در اینجا راه مطمئن برای از دست دادن رتبه است.

Apex Legends به صورت رایگان برای Mobile ،PlayStation 4 ،PlayStation 5 ،Xbox One ،Xbox Series X/S و PC در دسترس است.

اگر که از این مقاله خوشتان آمده حتما نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید و برای دیدن بهترین های بیشتر به اینجا بروید.

نوشته های مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x