Quentin Smith

نگاهی به Quentin Smith در Dead By Daylight(2021)

Quentin Smith در Dead By Daylight:

Quentin Smith

هنگامی که او شنید که مادر نانسی ناپدید شده است، Quentin Smith بلافاصله متوجه شد که موفقیت آنها کوتاه مدت بوده است. اگرچه به نظر می رسید نقشه آنها بی عیب و نقص عمل می کند، Freddy Krueger بار دیگر مرگ را شکست داده بود.

اما Quentin Smith قصد تسلیم شدن نداشت. ممکن است تلاش های زیادی لازم باشد، اما او قول داد که راهی برای شکست دادن Freddy، یک بار و برای همیشه پیدا کنند. اگر او این کار را نمی کرد، فقط یک مسئله زمان بود که Freddy برنده شود و نانسی شکست بخورد.

کسی مثل Quentin Smith هرگز در کتابخانه توجهی  جلب نمی کرد، مهم نیست چقدر متن هایی که درخواست می کرد عجیب بود. او تمام اطلاعاتی را که می‌توانست بیابد، در مورد جهان‌های رویایی مشترک، رویای شفاف و روش‌های کنترل فضای رویاها را بلعید. او که خود را مجبور به بیدار ماندن از طریق یک رژیم غذایی ثابت از قرص‌ها و نوشیدنی‌های انرژی‌زا می‌کرد، در حجم‌های غبارآلود جستجو کرد، افسانه‌هایی درباره شیاطینی که در رویاها زندگی می‌کنند،

قربانیانشان را در بلاتکلیفی به دام انداختند و از ترس آنها تغذیه کردند. او به سرعت کار کرد زیرا می دانست که Freddy به زودی به دنبال او خواهد آمد.

چیزی نگذشت که آن لحظه فرا رسید و Freddy در رویاهایش ظاهر شد.

او ابتدا در حاشیه ماند و به Quentin Smith طعنه زد و ظاهراً امیدوار بود که او را خسته کند. Quentin Smith با استفاده از همه چیزهایی که آموخته بود، می‌توانست نقص‌هایی را در رویا ببیند.

شکاف هایی که در آن راه های فرار می تواند تشکیل شود. او این مهارت را با دقت آزمایش کرد و نمی خواست دست خود را نشان دهد، به این امید که به او نوعی مزیت بدهد که بتواند از آن برای شکست Freddy استفاده کند.

سپس یک شب خود را در محیط آشنای پیش دبستانی بادهم دید. Freddy از طعنه زدن خسته شده بود و بالاخره تصمیم گرفته بود که او را غمگین کند.

Quentin Smith در مدرسه دوید و چشمان تیزبینش به دنبال چیزی مفید در پیچ و خم اتاق ها بود. او یک قوطی رقیق کننده رنگ پیدا کرد و به سرعت طرحی را تدوین کرد. هنگامی که تله باز شد، او منتظر ماند تا Freddy را به موقعیت مناسب بکشاند. و او آنجا بود، در حالی که برای کشتن، پنجه ها را روی فلز می خراشید.

Quentin Smith به خود فرصت داد تا از شگفتی روی چهره Freddy لذت ببرد، زیرا راهرو مشتعل شد و سپس او دور شد، در ساختمان دوید و به سمت خروجی رفت که می دانست وجود دارد.

اگر او Freddy را به زحمت انداخت و او را ضعیف کرد و سپس از رویا فرار کرد، مطمئناً در طول زمان او را شکست می داد؟ جلوی چشمش شکاف های رویا بسته شد و راه فرارش مسدود شد. او دوباره در اتاق مخفی Freddy بود و جایی برای فرار نبود.

هنگامی که Freddy به داخل بسته شد، پوزخندی گسترده بر چهره ویران شده اش پخش شد، Quentin Smith از نیاز به دیدن این مرد در نهایت محو شد. او آرزو داشت که او بود، نه پدرش که قوطی گاز را پرتاب کرد که به زندگی کروگر پایان داد، که این او بود که گلوی Freddy را برید. شاید این آرزو کافی باشد؟ بالاخره این یک قلمرو ذهن بود.

او اجازه داد تا او را از بین ببرد و تمام افکارش را روی آرزوی رفتن Freddy متمرکز کرد. دید او با پیچک های غلیظ مه پوشیده شده بود و هنگامی که مه پاک شد، او در جای دیگری بود. در خواب دیگر؟ اگر چنین است، مال او نبود. احساس سردی و ناآشنا بودن می کرد.

سوسو زدن توجه او را جلب کرد و متوجه شد که در کنار آتش است و تنها نیست. افراد دیگری نیز در اینجا گرفتار شده بودند و به کمک او نیاز داشتند.

Perk های Quentin Smith:

Quentin Smith

Wake Up:

پس از تکمیل تمام ژنراتورها، Wake Up ! فعال می کند:

Aura های Exit Gate در فاصله ۱۲۸ متری برای شما آشکار می شود.
هنگام باز کردن دروازه خروج، هاله شما در فاصله ۱۲۸ متری برای سایر بازماندگان آشکار می شود.
Exit Gate را ۵/۱۰/۱۵ درصد سریعتر باز می کنید.

Pharmacy:

باز کردن قفل Chest ها ۴۰/۶۰/۸۰ درصد سریعتر است.
باز کردن قفل اولین Chest  شما یک Med-Kit  را تضمین می کند

Vigil:

میزان Recover شما را از اثرات Blindness، Broken, Exhaustion, Exposed, Haemorrhage ,Hindered, Oblivious، برای۲۰/۲۵/۳۰ درصد افزایش می دهد.
این افکت برای همه Survivor های دیگر در فاصله ۸ متری از موقعیت مکانی شما نیز اعمال می شود و به مدت ۱۵ ثانیه باقی می ماند.

اگر که از این مقاله خوشتان آمده حتما نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید و برای دیدن مقاله های بیشتر اینجا کلیک کنید.

برای آموزش The Nightmare اینجا کلیک کنید.

برای آموزش Dead by Daylight اینجا کلیک کنید.

نوشته های مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x