ایستراگ Mauer Der Toten

تمام کردن مراحل اصلی زامبی جدید کلدوار Mauer Der Toten

تا به امروز مپ های زیادی برای زامبی کالاف اومده که بیشتر اونا یک سری مراحل رو دارن که یک جورایی به صورت مخفی هستن و به اصطلاحی به اونا ایستراگ یا همون Easter egg می گن که با انجام دادن اونا داستان اون مپ زامبی رو شما تموم می کنید و با کاتسین آخر اون داستان دنیای زامبی مختص اون کالاف رو پیش می بره.

به تازگی در اواخر سیزن ۴ کلدوار treyarch طبق گفته خودش مپ زامبی جدیدی رو به صورت رایگان با آپدیتی منتشر کرد به اسم Mauer Der Toten که ادامه داستان تیم تحقیقاتی weaver هست و ادامه داستان samantha که در مپ های قبلی کلد وار داستان اونا پیش رفت.

در ادامه ما می خوایم براتون قدم به قدم بهترین روش برای انجام دادن ایستراگ Mauer Der Toten چه به صورت تنهایی و solo و چه به صورت تیمی با دوستانتون براتون بزاریم پس با ما همراه باشید با ایستراگ Mauer Der Toten.

ایستراگ Mauer Der Toten

مرحله اول برق رو روشن کردن و درست کردن Pack-A-Punch

مهمترین و اولین کاری که شما در هر مپ زامبی و ایستراگ Mauer Der Toten انجام میدین روشن کردن برق هستش در این مپ طبق تمام مپ های دیگه ی کلد وار می تونید فلش های بنفش رو دنبال کنید تا شما رو راهنمایی کنه یا می تونید از نشانه گذاری هایی که بازی براتون گذاشته پیش برید

جلوتر که میرید در این مپ به خیابون که میرسید شما به یک سری دشمنان میرسید که اسمشون tampest هست که شکل و شمایل برقی دارن با کشتن اونا دو تا سوکت برق می گیرید که می تونید برقو روشن کنید اولی همون داخل خیابون وقتی اولین بار وارد خیابون میشید دومی از هر طرف وارد اتاق برق می شود آن طرف یکی دیگر وجود دارد نگران هم نباشید اگر پیدا نکردید خود بازی به شما جای اونا رو نشون میده.

بعد از روشن کردن برق مهم ترین کار در هر مپ زامبی و ایستراگ Mauer Der Toten روشن کردن دستگاه Pack-A-Punch هست که شما با اون دستگاه سلاحتون رو قوی تر می کنید برای روشن کردن این دستگاه هم بازی نشانه گذاری کرده و طبق اون راحت می تونید انجامش بدین

برای روشن کردن Pack-A-Punch در این مپ باید به سمت اون برید و اونو فعال کنید اما برای کامل شدن اون باید یکی از دشمن های الیت جدید این مپ رو بکشید.

مرحله دوم روشن کردن Klaus و کار هایی تا وقتی که روشنه

از این مرحله به بعد رو بازی براتون نشونه گذاری نکرده و خودتون باید پیدا کنید. برای ایستراگ Mauer Der Toten باید Klaus ربات کمکی این مپ رو فعال کنید برای این کار باید توسط دستگاه Pack-A-Punch روی تقنگتون حالت گلوله Brain Rot رو بزارید با این کار شانس این وجود داره که زامبیی به تسخیر شما در باید ولی بعد گرفتن brain rot به کسی شلیک نکنید و به این اتاقی که می گم برید و اونجا باید یک زامبی رو تسخیر کنید.

این اتاق در منطقه ای هست که speedcola هم هست این اتاق از همون جایی که شروع به بازی می کنید در پایین رو باز کنید و زیپ لاین رو برید و به اون منطقه می رسید و در یک اتاقی دری رو پیدا می کنید که تقریبا شکسته شده و درست شده با چند تکه چوب زامبی تسخیر شده در اون منطقه به صورت خودکار اون در رو خراب می کنه.

شما داخل اون اتاق که میرید یک گاوصندوق میبینید و یک جسد که دست های رباتی از گردنش آویزون هست به سمت جسد برید و اون دست ها رو بردارید.

قدم بعدی اینه که تا راند ۱۰ صبر کنید تا اون موقع می تونید دنبال یک قطعه دیگه بگردید که در همون منطقه Pack-A-Punch در دو سمت چپ و راست اون دو تا منطقه خاکی وجود داره که تحت نظر یک برج مراقبت هم هست و شما داخل نورش نباید برید روی زمین باید انقدر خاک هایی که جمع شدن رو بگردین تا یک نوع آنتن پیدا کنید

این آیتم رو برید داخل منطقه ای این که Fast hand هست یعنی منطقه بعد از همون اتاق گاوصندوق یک اتاقی هست که چراق زردی هم روشنش کرده داخل اون اتاق دستگاهی رو میبینید آنتن رو روی اون جایگذاری کنید این بعدا به دردتون می خوره.

وقتی که دیگه به راند ۱۰ ریسیدین نوع دیگری از دشمن های الیت میاد سراغتون که شبیه پنزر در بلک آپس ۲ هست کشتن اون با گان آپگرید نشده کمی سخته اما اونو باید بزنید حالا یا با کمک Ring of ّfire یا ساده وقتی اونو میزنید باتری از اون میوفته اونو بردارید و الان شما تمام قطعات لازم برای درست کردن klaus رو دارید.

حالا لازمه دوباره به زیر زمین برید با زیپ لاین سمت راست از سمت منطقه Pack-A-Punch به اتاقی می رسید که klaus روی صندلی نشسته و زنجیر بسته شده قطعات رو روی اون ببندید و منتظر فعال شدنش تا ۱۵ ثانیه ای باشید اما همون جا منتظر نباشید چون تا فعال شدن klaus اون رو باید به مناطقی ببرید تا فعال هست اون کار ها رو انجام بده

اولین جا نزدیک همون اتاق هست بیرون اون اتاق اتاق دیگه ای هست که حالت اتاق منترل داره klaus  رو جلوی این کمد بیارید اون در کمد رو باز می کنه چراق جدیدی در اون هست که برای مرحله بعدی هست.

ولی تا klaus فعال هست یک جای دیگه هم بیاریمش اون سمت زیپ لاینی که گفتم زیپ لاین سمت چپ از سمت منطقه Pack-A-Punch این دفعه سمت چپ پایین بروید klaus  رو بیارید جلوی این دیوار تا اون خراب کنه و این هم برای جلو تر به کارتون میاد.

مرحله سوم گرفتن سلاح مخصوص مپ

در ادامه ایستراگ Mauer Der Toten حالا که چراق جدید رو گرفتین وقت این هست که کد های گاوصندوقی که اوایل ایستراگ Mauer Der Toten گفته بودیم رو پیدا کنید.

شما باید دنبال سه کد در سه منطقه مشخص در سه ناحیه رندوم در هر منطقه هست که باید از چپ به راست روی گاوصندوق به ترتیب یک دو سه وارد کنید.

کد اول در اتاق یک که همون اتاقی هست که آنتن رو بردین و در یکی سه مکان زیر امکان نشون دادن داره

کد دوم در اتاقی هست که شما همون اول که وارد خیابون میشید سمت راست یک درچه ای هست با باز کردنش نردبونی هست و در یکی سه مکان زیر امکان نشون دادن داره

 

کد سوم در همون خیابون اصلی یک میوه فروشی هست و در یکی سه مکان زیر امکان نشون دادن داره

این سه کد رو اگر داخل گاوصندوقی که اول ایستراگ Mauer Der Toten دیدید وارد کنید شما سلاح مخصوص این مپ رو میگیرید و انقدر قوی هست که تنها سلاحی هست که تا آخر بازی لازم دارید پس این سلاح رو فقط آپگرید کنید.

مرحله چهارم آپگرد کردن klaus و باز کردن اتاق اصلی

شما برای باز کردن اتاق اصلی ایستراگ Mauer Der Toten باید حالت لیزری سلاح مخصوص مپ که بالا تر در ایستراگ Mauer Der Toten گفتیم بگیرید تا با اون همون بخشی که Klaus شکوند رو با لیزرش ذوب کنید و داخل اون اتاق بشید و منتظر تموم شدن مکالمات بازی بشید تا بتونید این شیشه ها رو بردارید

همون طور که الان گفتم خیلی باید منتظر باشید پس طی این انتظار ها شما می تونید برید سراغ جا هایی که تو عکس هست و با سلاح مخصوص شلیک کنید تا آیتیمی دراپ بشه

این جا همون جای شروع بازی هستش

این جا سمت راست جایی که قطار رد میشه

این جا هم یک حالت فروشگاه تلویزیون هست که باید سه تا از این دستگاه ها پیدا کنید یکیش به شما میده آیتم رو

وقتی هر سه تای اینا رو گرفتین وقتی Klaus روی صندلی خودش نشسته اونا رو روی سرش بسازید حالا آنتن رو هم که اول ایستراگ Mauer Der Toten گذاشتین پس فقط لازمه Kluas رو ببرید تو همون منطقه بزارید ۵۰ تا کیل بگیره تا این صفحه سبز بشه بعد بهش فرمان بدین بره جلو همون دستگاه که آنتن رو گذاشتین آماده باشید که باید یک دقیقه کامل از Kluas از لشگر بزرگی از زامبی ها دفاع کنید.

لحظه دستور دادن به kluas برای رفتن داخل دستگاه وقتی آماده هست

بعد از اون kluas آپگرید شده و بزارید شارژ بشه تا مراحل بعد که بهش نیازه آپگرید های دیگه هم برای Kluas در ایستراگ Mauer Der Toten هست اما به درد ایستراگ Mauer Der Toten اصلی نمی خوره که بعدا در بخش ویدوئ گیمریما براتون همراه توضیح بیشتر این ایستراگ Mauer Der Toten اونم توضیح میدم چون هم Kluas در مبارزات قوی تر میشه هم ظاهر با مزه ای پیدا می کنه.

مرحله پنجم با اتاق اصلی بازی چی کنیم

بعد از اینکه در اون اتاق رو باز کردین یک راند هم گذشت دیگه می تونید محتویات این اتاق رو بردارید و بخش اصلی و سخت رو شروع کنید شما چنین چیزی رو وسط اتاق میبینی که سه تا ظرف رو برمی دارید و پشتش هم مربعی کوچک که باید به اون تیر بزنید هر دفعه که نوعی ترپ رو به شما میده شما باید سه تا از این مربع ها رو در جا های ممکن که این جا ها ممکنه باید بزارید و ترپ رو روشون بندازید.

این ظرف ها بعد از گذشت یک را

بعد نوعی دشمن الیت tampest میان که با کشتن اونا اون ظرفا پر میشه و اون ظرف رو با کارو دادن دوستانتون اونا رو برگردونید همون جا که برداشتینشون.

این هم همون دستگاهی که باید شلیک کنید تا ترپ رو بگیرید

مکان احتمالی جعبه ها که بالاتر در ایستراگ Mauer Der Toten گفته شده بود

این جا نزدیک Fast hand هستش

اینجا هم نزدیک pack a punch هستش

این مکان بهترین هست و شما خوش شانس هستین جون کاملا نزدیک به جایی هست که باید برسونید

اینجا هم طبقه پایین quick revive هستش

اینجا پایین Fast hand هستش

اینجا هم نزدیک اون فروشگاه تلویزیون بود که بالا تر در ایستراگ Mauer Der Toten گفتیم

اینجا هم همون جایی هست که برای گرفتن آیتم آپگرید kluas گفتیم کنار قطار هست

وقتی آماده برداشتن باشه این شکلی میشه

و بالاخره به اینجا برگردونید

بعد از اون شما دوباره به کمک Kluas نیاز دارید.

مرحله ششم نگه داشتن قطار توسط Kluas و برداشتن محتویات اون

یکی از سخت ترین بخش های ایستراگ Mauer Der Toten الان هست که شما باید سریعا kluas رو فعال کنید و به همون اتاقی برید که چراق بنفش رو برداشتین بعد روی این پنل قطار رو صدا کنید و به kluas دستور بدین جلوی قطار وایسه قطار رو نگه می داره شما باید یک ظرف بزرگ تر مثل ظرف های داخل اتاق اصلی بود بردارید و یک کارت از جسد ها بعد دیگه کامل کارتون با kluas تموم میشه تا بعد از باس.

محل فعال کردن قطار

محل فعال کردن kluas

محل دستور دادن kluas

 

کارتی که لازمه بردارید به همراه اینتل

ظرف برزگی که لازمه بردارید

اون ظرف رو به صورت خالی به به اتاق اصلی ببرید و بزارید کنار بقیه ظرف ها بعد کنار اتاق kluas که می روید یک کامپیوتر هست کارت رو داخل اون که می زنید یک سری اطلاعات میده که مهم نیست رد کنید اما مراقب active satellite باشید چون با فعال کردن اون در منظقه ای نوع دیگری دشمن الیت به همراه زامبی های آرمور دار میاد که اون منطقه در آسمون مشخصه با کشتن اون تکه های رادیو اکتیوی میوفتن که سخترین بخش ایستراگ Mauer Der Toten هست

محل وارد کردن کارت

محل پیشنهادی شروع کردن فایت

نشونه ای از اومدن زامبی ها پس از فعال کردن

مرحله هفتم قطعه های رایدو اکتیوی شما پنج دقیقه وقت دارید تا اون قطعات رو بردارید و ببرید به crafting table شبیه زیر و باید یک زیپ لاین در نظر داشته باشید هر دو قطعه رو باید در دو سر زیپ لاین قرار بدین اگر با دوستانتون هستین این کار آسون تره چون کاور هم دیگه رو دارید و هر کس میتونه یک قطعه رو برداره و انجام بده ولی اگر تنهایی هستین فقط کمی سرعت لازمه وگر نه پنج دقیقه برای این کار زیاد هم هست.

ساختن رادیو اکتیو افتاده دو تا باید درست کنید

زیپ لاین پیشنهادی که نزدیک به همه جا هست

نتیجه وسط خیابون میوفته دو تا از اینا باید درست کنید

بعد از اینکه دو سر زیپ لاین رو گذاشتین قطعه رادیو اکتیوی روی زمین افتاده که باید به اتاق اصلی ببرید ببرید و روی همون دستگاه وسط اتاق جایگذاری کنید.

این کار را دو بار باید انجام بدین ولی بار دوم رو انجام بدین باس بازی شروع میشه پس دومی رو به اتاق ببرید ولی همون وسط بندازیدش با دکمه نشستن و برید آماده بشید برای باس بازی.

مرحله هفتم باس مپ

اینم از آخرین بخش ایستراگ Mauer Der Toten یعنی باسش که ی جورایی اگر چهار نفر باشید خیلی آسونه اما اگر تنها با دو نفره باشید سخت میشه دیگه در مورد باس و کات سین آخرش حرفی نمی زنم که خودتون بازی کنید ولی بهترین روش برای زدن این باس آپگرد آخر سلاح مخصوص بازی هست و استفاده از حالت اصلی کلد استفاده از Ring of fire زیاد توصیه نمیشه چون تو آپدیت جدید روی باس دمج رو  چند برابر نمی تونه بکنه.

بلکه می تویند از Aether shroud استفاده کنید که حواس زامبی ها از شما پرت بشه یا از frenzied guard استفاده کنید تا شیلدتون پر بشه چون این باس شیلد شما رو راحت خراب می کنه. استفاده از Deathmachine هم خیلی توصیه میشه چون تیر کم میارید پول هم برای خرید تیر حتما کنار بزارید می تونید راند اول باس هم از kluas از کمک استفاده کنید.

.

این بود آموزش ایستراگ Mauer Der Toten امیدوارم از این آموزش خوشتون اومده باشده حتما نظراتتون رو برامون در مورد ایستراگ Mauer Der Toten بنویسید که بهمون خیلی انرژی میده که بازم براتون آموزش های ایسترگ مثل ایستراگ Mauer Der Toten بزاریم.

 

همچنین در سایت گیمریما معرفی champions hill در call of duty vanguard

نوشته های مرتبط

3.7 3 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x