نقد بازی A Plague Tale Innocence

نقد بازی A Plague Tale Innocence

نقد بازی A Plague Tale Innocence

A Plague Tale Innocence یک بازی ماجراجویی متمرکز بر روایت است که در قرون وسطی تنظیم شده است که توسط استودیو Asobo ساخته شده. که در نقد بازی A Plague Tale Innocence به جزئیات اون می پردازیم.
گرچه موشهای قاتل ممکن است اولین چیزی باشد که آن را متمایز می کند ، پیوندهای بین شخصیتهای دوست داشتنی آن همراه با یک رمز و راز جذاب سفری زنده و غیر منتظره را به تاریکی ایجاد می کند.

داستان

این داستان ناخوشایند بانوی جوانی به نام آمیسیا را دنبال می کند و در نوامبر سال ۱۳۴۸ ، در فرانسه و در هنگام وحشت جنگ های صد ساله و مرگ سیاه آغاز می شود.
برادر کوچک آمیسیا ، هوگو بیشتر در قرنطینه محبوس است زیرا مادرشان ، کیمیاگر مشهور ، از او مراقبت می کند.

این بازی وقت خود را از دست نمی دهد تا لحنی تیره و تند و بی رحمانه ایجاد کند زیرا زندگی آمیسیا با ورود موشهای خونخوار و تفتیش عقاید مذهبی برای ربودن هوگو وارونه جلوه می کند. خواهران و برادران بیگانه مجبور به فرار از خانه خود باید برای زنده ماندن در دنیای سخت و نابخشودنی به دنبال یکدیگر باشند.

در طول راه ، این دو با دیگر همراهان ملاقات می کنند و با رشد معاشرت کوچک آنها روابط نزدیک برقرار می کنند.

داستان پر از رمز و رازهای جذاب است و کار خارق العاده ای را انجام می دهد که به طور مداوم تنش ها را افزایش می دهد و خطرات بیشتری را از طریق ماجراجویی هشت ساعته ارائه می دهد. شانس در برابر آمیسیا و همراهانش جمع شده است ، بنابراین بی سر و صدا در محیط زیست و بدون دیده شدن کارآمدترین راه پیشرفت است.

گیم پلی

از چمن بلند می توان برای پنهان کردن استفاده کرد ، در حالی که پرتاب گلدان و سنگ می تواند محافظان را از موقعیت های کلیدی دور کند. هوش مصنوعی دشمن به ویژه در بخشهای مخفی کاری بخشنده است و باعث ناامیدی می شود. بسیاری از موقعیت ها فقط یک روش مشخص و خطی برای ادامه کار دارند که به جای اینکه به طور فعال هر موقعیت را حل کند ، به احساس یک مشاهده گر کمک می کند.

خوشبختانه ، فصل های بعدی امکانات بیشتری را برای مقابله با این سناریوها معرفی می کنند. گرچه دزدکی حرکت کردن همیشه از نظر مکانیکی جذاب نیست ، اما همچنان فضای ترس را ایجاد می کند و به شما کمک می کند یک داستان رضایت بخش را بدون احساس خیلی سخت و ناامیدکننده بیان کنید.
در حالی که پنهان کاری قسمت مهمی از پیمایش در محیط های خصمانه است ، اما همیشه به آن احتیاج نیست.

شما همچنین یک زنجیر در اختیار دارید که بسته به منابع موجود می تواند از تأثیرات متفاوتی استفاده کند. موادی که پیدا می کنید برای ساخت انواع مهمات مانند devorantis استفاده می شود که کلاه ایمنی دشمن را از بین می برد یا بوهایی را که موشهای مجاور را به خود جلب می کند.
سنگ های استاندارد می توانند سربازان را با یک تیراندازی مناسب قرار دهند ، در حالی که جنگجویان زره پوش باید با استفاده از تاکتیک های مختلف از بین بروند. وقتی دشمن با قصد آدم کشی به سمت شما می رود ، عمیقاً دلهره آور است.

یافتن منابع هرگز به سختی دشوار است ، اما همچنین می تواند برای به روزرسانی اسلنج و سایر تجهیزات مورد استفاده قرار گیرد ، هنگام تصمیم گیری در مورد استفاده یا صرفه جویی ، درجه استقبال از استراتژی را اضافه می کند. همچنین به تشویق اکتشاف کمک می کند ، زیرا یافتن کالسکه های مخفی ذخیره ارزشمندی را به همراه دارد. نگهبانان تنها خطری نیستند که زندگی قهرمانان ما را تهدید می کند.

ازدحام موشهای آلوده

همانطور که اول نقد بازی A Plague Tale Innocence گفتیم ازدحام موشهای آلوده حتی می تواند کشنده تر باشد زیرا تنها راههای جلوگیری از آنها آتش و نور است.

این دسته از نظر بصری چشمگیر هستند و اگرچه برخی از حرکات آنها ناجور و مصنوعی به نظر می رسد ، اما تصاویر هزاران جوندگان که با یک مشعل روشن می شوند قدرتمند است.
ساختن مشعل بسیار مهم است زیرا می توان از آن برای روشن کردن جگرها و ایجاد مسیرهای ایمن استفاده کرد
مانند بسیاری از بخشهای مخفی کاری ، روند ایجاد این مسیرها عمدتا خطی است.

صرف نظر از این ، وجود این دسته های بی وقفه تهدیدی درخشان و پارانویای رو به رشد است که باعث خزیدن پوست شما می شود.

تعداد معدودی پازل به شکستن صحنه های اکشن محور کمک می کند. بسیاری از آنها انتقال منابع نور به مکانهای خاص یا هل دادن جعبه ها برای رسیدن به مناطق مرتفع است.

همچنین مجموعه های پنهان وجود دارد که بینش تاریخی و محبوبیت را اضافه می کنند. با ارزش ترین موارد اضافی ، گلهای پنهانی هستند که لحظات لمس بین آمیسیا و هوگو را با برخی از شعله های بصری آغاز می کنند.

تصاویر واقع گرایانه

تصاویر واقع گرایانه A Plague Tale خوب است که شما را به وحشت شرایط بی رحمانه بکشاند.
تصاویر وحشی با موفقیت برای تأثیر بی رحمانه و آزار دهنده استفاده می شود.

منابع نوری نقشی اساسی دارند و شعله های اشتعال آنها به عنوان چراغ امید عمل می کند که از تاریکی آلوده به موش صدا می زند. با این حال ، مدل های شخصیت دارای تنوع نیستند که به دلیل غوطه وری بودن بازی بیشتر به چشم می آیند. بعلاوه ، مکالمات معمولاً هنگامی که به جلو می روید یا ناخواسته صحنه های جدید را تحریک می کنند قطع می شوند.

A Plague Tale Innocence یک ماجراجویی بیمارگونه است. رمز و راز جذاب توسط گروه دوست داشتنی شخصیت ها و اعتماد روزافزون آنها به یکدیگر برجسته می شود.
مبارزات و معماها به ندرت عقب می روند ، اما تعامل با روایت به یادماندنی را آسان می کنند.

از طریق همه اینها ، آفت همه جانبه موش ها اثری طولانی مدت بر جای می گذارد زیرا فرم های کفن پوش آنها به آرامی از گوشه های ذهن شما عبور می کند و در استخوان های شما عمیق می شود.

این بود از نقد بازی A Plague Tale Innocence اگر بازم مقاله های مثل مقاله نقد بازی A Plague Tale Innocence بزاریم براتون یا از سبک بازی های  بازی ماجراجویی و  بازی پازلی بزاریم حتما نظراتتون رو در مورد نقد بازی A Plague Tale Innocence برامون بنویسید.

امتیازات نقد بازی A Plague Tale Innocence
به طور کلی
80%
80%

نوشته های مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x