Rainbow Six Siege بهترین اپراتورها

با توجه به گیم پلی چند نفره نامتقارن بازی، اپراتورهای Rainbow Six Siege در دو نوع ظاهر می شوند:

attackers and defenders

در حال حاضر، بیش از ۶۰ اپراتور Rainbow Six Siege برای باز کردن قفل و استفاده در بازی وجود دارد.

اپراتورهای جدید Rainbow Six Siege با هر فصل کاهش می‌یابند، و شما می‌توانید قفل آن‌ها را با خرید زودهنگام در نبرد پاس آن فصل باز کنید، یا صبر کنید تا برای عرضه عمومی در دسترس باشند و از ارز درون بازی خود استفاده کنید.

این از طریق تکمیل مسابقات و علامت زدن چالش‌های روزانه به دست می‌آید، بنابراین خوب است بدانید که کدام یک را ابتدا باید انتخاب کنید تا جمع‌آوری اپراتورهای باقی‌مانده را سریع‌تر انجام دهید.

ما این لیست از اپراتورهای Rainbow Six Siege را به طور مرتب به روز می کنیم تا متای بازی را به بهترین شکل منعکس کند، بنابراین مطمئن باشید که این اپراتورها واقعاً بهترین اپراتورهای تام کلنسی هستند و ما این راهنما را با شروع فصل جدید به روز خواهیم کرد.

Rainbow Six Siege ATTACKERS 

Rainbow Six Siege: Maverick

rainbow six siege

این روزها تاچر تقریباً برای همیشه ممنوع شده است، بنابراین یافتن راه مؤثر دیگری برای پاک کردن باتری‌های راهزن یا پنجه‌های Kaid ضروری است.

در حالی که کالی می تواند برای این کار مفید باشد، ماوریک انتخاب برتر است، اما اگر می خواهید سطوح تقویت شده را با خیال راحت و کارآمد باز کنید، به تمرین زیادی نیاز دارد.

هنگامی که بر ابزار او مسلط شدید، او به یکی از قوی ترین مهاجمان بازی تبدیل می شود. او نه تنها می تواند بدون نیاز به پاک کردن انکار مدافع، مانند Mute jammers و Kaid claws، خطوط دید ایجاد کند، بلکه می تواند Ace یا Thermite را نیز جایگزین کند، اگر یک بریکر نرم با شما کار می کند.

Maverick از روشی برای حذف آرماتور با از بین بردن نقاط لنگر آن استفاده می کند. در نقشه‌های کلیدی مانند Clubhouse و کنسولگری، او انکار دیوار را عملاً بی‌معنی می‌کند.

این تطبیق پذیری به بقیه کیت او گسترش می یابد. AR-15.50 اغلب مورد علاقه نیست زیرا یک تفنگ نیمه اتوماتیک است، اما برای دید طولانی تر، مانند نگه داشتن دیوار سرور در Clubhouse یا دیوار گاراژ در کلبه، قوی است. با دو یا سه گلوله از بین می‌رود و با همان سرعتی که می‌توانید دکمه سمت چپ ماوس را اسپم کنید شلیک می‌کند، پس به آن ضربه بزنید. بهترین گزینه احتمالاً M4 به دلیل سرعت آتش بالا، پس زدن نسبتاً کم، و این واقعیت است که می تواند به یک دستگیره زاویه دار برای سرعت های ADS سریع تر مجهز شود.

Maverick حتی می‌تواند نارنجک‌های خردکن بیاورد، که بدون شک قدرتمندترین ابزار ثانویه در حمله است.

Rainbow Six Siege: SLEDGE

ما Sledge را دوست داریم.

او نه تنها از کاربرد بالایی برخوردار است، بلکه یک شکننده عالی نیز هست و قابلیت بارگیری او اغلب تغییر نمی کند.

ابزار او اهمیت فزاینده ای پیدا می کند زیرا بازی عمودی شروع به نفوذ حتی در بازی های رتبه بندی شده در سطح متوسط می کند و او می تواند به لطف چکش خود تمام طبقات را به تنهایی باز کند.

اضافه شدن نارنجک‌های شکسته، یک تفنگ تهاجمی فوق‌العاده که می‌تواند تقریباً هر میدانی را تجهیز کند، و بهترین SMG ثانویه، واضح است که Sledge یک اپراتور درجه یک است.

اغلب اگر Siege را برای مدت طولانی بازی می‌کنید، اپراتورهای مختلفی را امتحان می‌کنید که در نقش‌های مختلف تخصص دارند، اما در مورد اپراتورهای OG مانند Sledge چیزی می‌توان گفت.

آنها همیشه قوی و مفید خواهند بود، و شما به احتمال زیاد بارها و بارها به سراغ آنها نخواهید رفت.

Rainbow Six Siege: ACE

هارد بریچ نقش مهمی در Siege دارد و دستگاه‌های پرتاب‌پذیر Ace می‌توانند به سرعت یک منطقه بزرگ را از فاصله ایمن باز کنند.

شما همیشه نمی‌خواهید که Maverick دیوارهای تقویت‌شده را در منطقه‌ای داشته باشید که رومینگ‌ها بتوانند انتخاب آسانی داشته باشند، بنابراین Ace بهترین گزینه شما در این شرایط است.

او همچنین به لطف تفنگ تهاجمی خود، AK-12، یکی از بهترین فریگرهای بازی است. از نظر آماری، AK-12 یکی از کارآمدترین اسلحه‌های بازی است و ضرری ندارد که بتواند برد ۲ برابری را حمل کند.

به لطف تغییرات پس زدن در سال ۲۰۲۱، احتمالاً می خواهید اکنون آن را به یک دستگیره عمودی مجهز کنید.

برای تکمیل کیت خود، او می‌تواند نارنجک‌های دودزا بیاورد، و او را به یک اپراتور متمرکز بر هدف تبدیل می‌کند که می‌تواند به تنهایی نفوذ کند، دودزا بندازد و کاشت کند.

با این حال، او در دریچه ها عالی نیست – برای باز کردن دریچه باید از دو تا از شارژهای او استفاده کنید – بنابراین یک Hibana برای سایت هایی مانند Church و زرادخانه برای Clubhouse بیاورید.

Rainbow Six Siege: defenders

Rainbow Six Siege: SMOKE 

هیچ اپراتور دفاعی نتوانسته است Smoke را در ممانعت از ورود گیاهان و ورود شکست دهد.

سه نارنجک گازی Smoke می‌تواند فشار دشمن را در مجموع ۳۰ ثانیه متوقف کند و به اندازه‌ای آسیب وارد کند که هر اپراتوری را که سعی می‌کند با احتیاط از ابر سمی عبور دهد یا خنثی‌کننده را نصب کند، بکشد. این نارنجک‌های گازی از راه دور فعال می‌شوند، بنابراین شما می‌توانید یکی از آنها را در نزدیکی یک نقطه ورودی نگه دارید تا زمانی که مهاجمان سعی در فشار دادن آن‌ها داشته باشند و درست به موقع آن را فعال کنند تا بازی آنها را خراب کند.

اسموک علاوه بر گجت قدرتمند خود، کیت بسیار قدرتمندی نیز دارد.

 

SMG-11 او یک ماشین هدشات است، شاتگان M590A1 او نه تنها بهترین تفنگ ساچمه ای در بازی است، بلکه برای باز کردن سایت نیز بسیار مهم است. اوه، و Smoke می تواند یک سپر قابل استقرار را به همراه داشته باشد، که یک ابزار ثانویه بسیار قدرتمند است و کاملاً با گجت Smoke جفت می شود.

Rainbow Six Siege: JÄGER

به نظر می رسد مهم نیست که چقدر به جگر را نرف می کنید، او هنوز هم یکی از قوی ترین مدافعان بازی است.

چند دلیل برای این وجود دارد، اگرچه دلیل اصلی این است که او موثرترین راه برای جذب ابزار و محافظت از مدافعان در برابر نارنجک‌های خردکننده است.

برخلاف Wamai، جگر آزاد است که وسایل خود را بگذارد و بگذارد، که با توجه به اینکه تفنگ تهاجمی او یکی از بهترین سلاح‌های اصلی مدافع در بازی است، بسیار مفید است.

اگر ابزارهای او را به درستی قرار دهید، مقابله با آنها بسیار دشوار است.

علاوه بر این، آنها اکنون دارای بارهای بی نهایت با یک دوره خنک شدن بین استفاده هستند، بنابراین یک تیم مهاجم با هماهنگی ضعیف می تواند به راحتی تمام پرتاب کننده های خود را فقط در تلاش برای ایجاد جای پایی در سایت خسته کند.

Rainbow Six Siege: LESION

لسیون یکی از آن اپراتورهایی است که هرگز ضروری نیست، اما همیشه مفید است و حالا که مدام محروم نمی‌شود، در واقع یک انتخاب مناسب است.

سوزن نامرئی او در طول زمان شارژ می‌شود، به این معنی که Lesion یک اپراتور است که با نزدیک شدن به دور، قوی‌تر می‌شود و با کند کردن فشارهای هجومی، ارائه اطلاعات و گهگاه انکار گیاه به تیم مدافع کمک می‌کند.

در حالی که مین‌های گو در ابتدا آسیب زیادی وارد نمی‌کنند، سرعت حرکت شما را جریمه می‌کنند و دشمنان را از کاشت منع می‌کنند و به طور کامل مسیر یک راند را تغییر می‌دهند.

ضایعه حتی نیازی به حضور در اطراف ندارد تا از دشمنی که سوزن را بیرون می‌کشد سرمایه‌گذاری کند.

T-5 SMG او بسیار قوی و آسان برای استفاده است، و او می تواند نارنجک های ضربه ای برای کمک به باز کردن سایت یا ایجاد مسیرهای فرار در صورت پرسه زدن بیاورد.

اگر که از این مقاله خوشتان آمده حتما نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید و برای دیدن مقاله های بیشتر اینجا کلیک کنید.

 

 

نوشته های مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x