Redfall: محل کلید اتاق زیر شیروانی کلیسا.

Redfall: محل کلید اتاق زیر شیروانی کلیسا.

RedFall

بازیکنانی که در تلاش برای ورود به اتاق زیر شیروانی کلیسای Redfall’s Chickering هستند، می توانند نحوه دریافت کلید مربوطه را در این مقاله یاد بگیرند.

redfall-chickering-church

در حالی که بازیکنان نقشه Redfall’s Burial Point را بررسی می کنند، ممکن است با کلیسای Chickering روبرو شوند، مکانی که درست در شرق مرکز دریایی واقع شده است. در داخل این مکان، بازیکنان یک در را پیدا می کنند که قفل است و تنها با کمک کلید اتاق زیر شیروانی کلیسا می توان آن را باز کرد. خوشبختانه، به دست آوردن کلید کلیسای آتیک در Redfall چندان دشوار نیست، و این راهنما برای کمک به بازیکنان در ردیابی این مورد مهم در اینجا آمده است.

Redfall: محل کلید اتاق زیر شیروانی کلیسا

برای دریافت کلید اتاق زیر شیروانی کلیسا، بازیکنان ابتدا باید What’s In the Attic را آغاز کنند، یک ماموریت داستانی اصلی در Redfall که پس از اتمام ماموریت One of Us در دسترس قرار می‌گیرد. پس از پذیرش What’s In the Attic از جدول ماموریت مرکز دریایی، به بازیکنان دستور داده می شود که خانه Paster Powell را بازدید کنند و آنجاست که کلید اتاق زیر شیروانی کلیسا را پیدا می کنند. برای وضوح کامل، خانه Paster Powell در محله Ashumet Springs واقع شده است و روی نقشه زیر مشخص شده است.

redfall-church-attic-key-1

پس از رسیدن به این اقامتگاه، بازیکنان Redfall باید از درب ورودی وارد شوند، از پله‌هایی که جلوتر هستند بالا رفته و در بالای آن بچرخند. بازیکنان اکنون رو به اتاقی با تشک آبی روی زمین خواهند بود و در واقع کلید اتاق زیر شیروانی کلیسا بالای آن تشک قرار دارد. در اینجا مجموعه ای از تصاویر است که روند جمع آوری کلید را به تصویر می کشد و طرفداران باید با خیال راحت به کلیسای Chickering بروند تا پس از اتمام آن قفل اتاق زیر شیروانی را باز کنند.

 

redfall-church-attic-key-2

redfall-church-attic-key-3

redfall-church-attic-key-4

با توجه به آنچه بازیکنان در اتاق زیر شیروانی کلیسای Chickering پیدا می کنند،Pastor Powell خون آشام در آنجا پنهان شده است. در حالی که مطمئناً این سخت ترین دشمن بازی نیست، Pastor Powell از یک خون آشام معمولی قدرتمندتر است و طرفداران باید سعی کنند سریعاً او را با یک سلاح Redfall Legendary بکشند. هنگامی که این کار در نهایت انجام شد، بازیکنان یک اعلان دریافت می کنند که نشان می دهد آنها What’s In the Attic را تکمیل کرده اند و پاداش XP خود را دریافت می کنند.

 

توجه داشته باشید، یک Grave Lock در پناهگاه کلیسای Chickering وجود دارد، و طرفداران ممکن است بخواهند قبل از استفاده از fast travel برای بازگشت به مرکز دریایی، آن را جمع آوری کنند. در حالی که درست است که این مجموعه‌ها کاملاً اختیاری هستند، پاداش‌هایی که آنها اعطا می‌کنند نسبتاً مفید هستند. در واقع، بازسازی خودکار ultimate power کاملاً یک مزیت است، زیرا به شخصیت‌های Redfall اجازه می‌ دهد بیشتر به قدرتمندترین توانایی‌های خود دسترسی داشته باشند.

Redfall برای PC و Xbox Series X/S در دسترس است.

اگر که از این مقاله خوشتان آمده حتما نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید و برای دیدن آموزش های بیشتر به اینجا بروید.

نوشته های مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x