Adventure

ده بازی Adventure پیشنهادی که همین الان بازی کنید

ژانر Adventure ماجراجویی به دور از توصیف یک بازی با Adventure در آن (که شامل بازی های زیادی می شود!) ، عمدتا به عنوان یکی از مواردی است که بر روایت و اکتشاف بر عمل تأکید می کند ، که ممکن است بر مکانیک پازل نیز متکی باشد. به عبارت دیگر ، یک بازی که شبیه سازی کافی برای شبیه سازی ، اکشن برای عنوان یک اکشن ، حل معما برای یک بازی پازل و… را ندارد. علیرغم طبقه بندی مبهم ، بازی های این سبک تجربیات بی نظیری باورنکردنی هستند ، که اغلب مفاهیم شاد کننده و جذاب را کشف می کنند.

برخی از غول های برجسته ژانرها در اینجا ذکر نشده اند. با این حال ، برای هرکسی که به دنبال بررسی تجربیات عالی امروز است ، می تواند لیست ما از بهترین بازی های Adventure ماجراجویی برای بازی در حال حاضر را مطالعه کند.

 

Life is Strange: True Colors

پلتفرم ها: PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Xbox One, Switch, Stadia, PC
LISTC
یکی از بازی های Adventure ماجراجویی ما Life is Strange: True Colors است که از این قرار است که. با نگاهی به چشمان همدرد الکس چن ، می توانید احساسات اطرافیان خود را ببینید. این قهرمان فوق العاده قدرتمند می تواند به دیگران کمک کند تا سخت ترین معوقات خود را پشت سر بگذارند و در برخی موارد احساسات دشوار را به طور کامل از بین ببرند. با این حال ، به ذهن الکس نمی رسد که خود را قهرمان خطاب کند. او پس از سالها مبارزه با سیستم ، مطمئن است که هدیه اش واقعاً نفرینی است که او را به عنوان یک عجیب و غریب شکسته نشان می دهد.
تنها زمانی که او با برادر از دست رفته خود را دوباره ملاقات می کند ، درک او شروع به تغییر می کند. در ادامه عنوان های قبلی Life is Strange ، True Colors یک اکتشاف لمس کننده از بشریت است ، با عناصر ماوراء طبیعی برای برجسته سازی روایت متمرکز بر شخصیت تلاش می کنند. گیم پلی آن تا حد زیادی شامل گردش در اطراف ، تعامل با اشیاء و افراد جهان و تصمیم گیری درباره شخصیت و تعیین نقشه است.

What Remains of Edith Finch

پلتفرم ها: PlayStation 4, Xbox One, Switch, PC, iOS
REOEF
یکی از بازی های Adventure ماجراجویی What Remains of Edith Finch است اگرچه در ابتدا در سال ۲۰۱۷ منتشر شد ، What Remains of Edith Finch جریان مداوم انتشارات را بر روی سیستم عامل ها و دستگاه های جدید حفظ کرده است. این بازی در سال ۲۰۱۹ روی Switch عرضه شد ، در ژانویه به Game Pass پیوست ، در PS4 Box ناشر Annapurna Interactive که در ماه فوریه منتشر شده بود ، جایی پیدا کرد و حتی در آگوست به iOS رسید. بنابراین ، از دست دادن این بازی سخت است.
پیاده روی مختصر و متفکرانه ای در یک خانه خانوادگی غیرمعمول ، آنچه از Edith Finch باقی می ماند ، چندین تصویر مختلف با طراحی و مکانیک متفاوت به هم می پیوندد که به آرامی روایتی را نشان می دهد که سرشار از غم ، نوستالژی و میراث خانوادگی است. هر بخش از داستان نشان می دهد که چگونه اعضای خانواده فنچ فوت کرده اند – که از وحشتناک تا خیال انگیز متغیر است – به دلیل نفرین خانواده. جو جوبا در نقد و بررسی خود ، آن را “گام مهم بعدی” در بازی های ماجراجویی نامید که در آن طرح با بازرسی محیط اطراف و قرار دادن آن در کنار برخی از بزرگترین بازی های ژانر Adventure ، باز می شود.

Oxenfree

پلتفرم ها: PlayStation 4, Xbox One, Switch, PC, iOS, Android

OF
یکی از بازی های Adventure ماجراجویی Oxenfree است این که آیا قبلاً آن را بازی کرده اید یا هرگز فرصت نکرده اید ، زمان خوبی است تا با Adventure وهم انگیز Night School Studio آشنا شوید. چرا؟ در آوریل ، تیم در ویترین Indie World نینتندو روی صحنه رفت تا Oxenfree II: Lost Signals را نشان دهد. در اولین بازی ، الکس نوجوان خود را در برادر ناتنی اش و چند دوست خود در جزیره ادواردز می بیند. برنامه های آنها برای مهمانی در جزیره اسرار آمیز زمانی کوتاه می شود که الکس ناخواسته به ماوراء طبیعی برخورد می کند.
پیمایش در کنار آبشار رویدادهای عجیب و آزاردهنده شما را ملزم می کند تا برخی از دردناک ترین خاطرات الکس را بررسی کرده و انتخاب هایی را انجام دهید که بر نتیجه داستان تأثیر بگذارد. دنباله داستان در همان جزیره اتفاق می افتد ، اما پنج سال پس از Adventure الکس ، و مجموعه جدیدی از شخصیت ها را دنبال می کند. این بازی در حال توسعه است و قرار است در سال ۲۰۲۲ منتشر شود ، بنابراین زمان کمی برای شروع به بازی اول باقی مانده است.

The Artful Escape

پلتفرم ها: Xbox Series X/S, Xbox One, PC

TAFE
یکی از بازی های Adventure ماجراجویی The Artful Escape دو چیز به ظاهر ناسازگار است. از یک طرف ، این یک داستان اساسی در مورد پذیرفتن خود است ، حتی اگر این بدان معنا باشد که دید دیگران را در مورد شما نقض می کند. از سوی دیگر ، این یک Adventure موسیقی بسیار دور از اعماق روانگردان فضا است. اگرچه به نظر می رسد با هم اختلاف دارند ، اما جنبه های خیالی و مرتبط حماسه بین ستاره ای با هم کار می کنند و یکدیگر را تقویت می کنند.
عنوان (موجود بر روی Xbox Game Pass) دارای عناصر سبک پلتفرم و ریتم بازی است ، اما گیم پلی آن ستاره این نمایش نیست. در عوض ، این Adventure در مورد کاوش در سطوح مختلف خیره کننده ، اعم از بیگانه و زمینی است ، در حالی که یک تک گیتار شرور را تکان می دهد. این اجراها به شما این باور را می دهد که مأموریت دارید به ستاره ای راک کهکشان تبدیل شوید با بازیگران پر ستاره ای که شامل جیسون شوارتزمن ، کارل ویدرز و لنا هیدی است.

Before Your Eyes

پلتفرم ها: PC

BYE

یکی از بازی های Adventure ماجراجویی ما Before Your Eyes است که سعی کنید پلک نزنید. این عنوان واقعاً منحصر به فرد Adventure در اوایل سال جاری منتشر شده و ما را با داستان نوآورانه و تکان دهنده ای که داشت متاثر کرد. بازی از وب کم بازیکن استفاده می کند و با پلک زدن چشم پیشرفت می کند. این مکانیک متمایز نه تنها به خاطر خود وجود دارد بلکه در واقع روایتی را پشتیبانی می کند که در آن شما به عنوان بنیامین برین تازه فوت شده در حال انتقال به زندگی پس از مرگ ، به وقایع زندگی خود نگاه می کنید.

شما با پلک زدن ، بازی را مجبور می کنید تا از سابقه شخصی قهرمان فیلم بگذرد ، حتی اگر قصد آن را نداشتید. بر خلاف عناوین دیگری که در آن شما این فلش بک ها را واقعاً تجربه می کنید و گاهی اوقات ای کاش اینقدر سریع از بین نمی رفت ، این یک احساس Adventure همهجانبه ایجاد می کند.

Doki Doki Literature Club Plus

پلتفرم ها: PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Xbox One, Switch, PC

DDLCP
یکی از بازی های Adventure ماجراجویی Doki Doki Literature Club Plus نسخه به روز شده نسخه ۲۰۱۷ تیم سالواتو ، Doki Doki Literature Club Plus به بازیکنان داستان عشق و ادبیات مدرسه ای با جلوه های بصری پیشرفته ، ماموریت های جدید داستان ، حتی بیشتر موسیقی و بیش از ۱۰۰ تصویر برای باز کردن قفل می دهد. شخصی سازی کارکتر دوست داشتنی ، Doki Doki Literature Club Plus همه آنطور که فکر می کنید الکی نیست.

Kentucky Route Zero: TV Edition

پلتفرم ها: PlayStation 4, Xbox One, Switch, PC

KRZTE
یکی از بازی های Adventure ماجراجویی Kentucky Route Zero ، عجیب ، رویایی و بسیار واقعی ، بعد از اینکه کنترلر را کنار گذاشتید ، مدت زیادی با شما خواهد بود. این فیلم وعده شکسته رویای آمریکایی را مورد بررسی قرار می دهد ، همانطور که کانوی ، مامور تحویل ، در امتداد جاده مرموز و سرنوشت ساز خود قدم می گذارد. فقط در تلاش برای انجام آخرین کار خود در روز ، کانوی بومی کنتاکی به مسیر صفر می رود و با افراد غریبه ای روبرو می شود که با مشکلات سخت از جمله سوء مصرف مواد ، فقر و گسترش شرکت ها مبارزه می کنند.
این موضوعات همه در یک بسته سورئال ، با کلیک و کلیک ، جایی که شما به همان اندازه با چیزهای غیرقابل باور و غیر معمول روبرو هستید ، پیچیده شده است. گیم پلی بازی از طریق مجموعه ای از انتخاب ها – مانند اینکه کجا بروید ، چه چیزی بگویید یا چه چیزی را باور کنید – روایت می شود و اگر چه مقصد نهایی آن ، روایت را پیش می برد و گاهی اوقات جنبه های سفر را تغییر می دهد.

Night in the Woods

پلتفرم ها: PlayStation 4, Xbox One, Switch, PC, iOS
NITW
یکی از بازی های Adventure ماجراجویی Night in the Woods به تازگی بر روی iOS منتشر شده است و به مجموعه جدیدی از بازیکنان اجازه می دهد تا راز تاریکی را که در داستان دنج به نظر می رسد کشف کنند. در ابتدا که در سال ۲۰۱۷ راه اندازی شد ، بررسی ما آن را یک بازی “در مورد اشتباهات ، بی پروایی و دوستی ، همه در یک ماجراجویی رنگارنگ پیچیده است” می نامد.
طراحی شخصیت های کارتونی ، پالت پر جنب و جوش و مکانیک های ساده می تواند بازیکن را گول بزند تا تصور کند روایت بازی از جنبه های روشن تری برخوردار است ، اما شب در جنگل موضوعات مختلف دشواری را لمس می کند. داستان از آنجا شروع می شود که مای ، یک دانشجوی ترک تحصیل کرده ، با اکراه به شهر خود باز می گردد. در حالی که با شکست خود روبرو می شود ، او دوباره با دوستان قدیمی ، اعضای جامعه و خانواده خود ارتباط برقرار می کند و قبل از آن به یک راز موذی دچار می شود.

Outer Wilds

پلتفرم ها: PlayStation 4, Xbox One, Switch, PC
OW
اولین و آخرین DLC برای Outer Wilds که یکی از بازی های Adventure ماجراجویی ما است، با نام Echoes of the Eye ، چند روز پیش عرضه شد و بازی را در لیست بازی های بسیاری از بازیگران در این فصل شلوغ قرار داد. توسعه دهنده Mobius Digital ، اصرار دارد که محتوای جدید ، در اولین ویترین ناشر Annapurna Interactive نشان داده شده است ، به طور یکپارچه با روایت بازی اصلی متناسب است و اسرار جدیدی را برای جستجو در Dark Bramble ارائه می دهد.
بازی پایه یک تجربه حلقه زمانی است که در اطراف اکتشافات فضایی ساخته شده است و تلاش برای جلوگیری از نابودی جهان است. حتی اگر فقط ۲۰ دقیقه برای تکمیل آن وقت نداشته باشید ، کار سختی خواهد بود. مرگ یک اتفاق است و برای شما به طرق بسیار گیج کننده ای رخ می دهد ، مانند این که تمام اکسیژن از ریه های شما خارج شده است ، برخورد با یک سیاره ، یا یک سقوط خوب و قدیمی از صخره. در نتیجه ، این تجربه حتی با وجود زیبایی کیهانی اش می تواند کمی ناامید کننده باشد.

Sable

پلتفرم ها: Xbox Series X/S, Xbox One, PC
SAB
یک تجربه Adventure خیره کننده با اکتشاف بازیکن محور ، Sable فقط هفته گذشته منتشر شد. شما در نقش Sable بازی می کنید ، یک دختر جوان که در دنیای بیابانی Midden زندگی می کند و در تلاش برای رسیدن به سن بلوغ خود به نام Gliding است. در حالی که هدف خاصی برای این سفر وجود دارد – اساساً جمع آوری هرچه بیشتر ماسک – Sable واقعاً شما را تشویق می کند تا برای دیدن آنچه می توانید کشف کنید به جهان سفر کنید. و چیزهای شگفت انگیزی پیدا می کنید.
طراحی پر جنب و جوش و شیک جهان چشم انداز خشک را زنده می کند ، در حالی که مجموعه متنوعی از NPC ها به شما دلایلی برای کاوش می دهند. حتی بدون انجام هیچ کار خاصی ، محیط شما را به بالا رفتن ، سر خوردن و موتور سواری دعوت می کند ، در حالی که همه اسرار را در افق مشاهده می کنید.
این بود از ده بازی برتر ماجراجویی Adventure که الان پیشنهاد میشه اونا رو بازی کنید این لیست برگرفته شده از سایت گیم اینفورمر هست. نقد و بررسی برخی از این بازی ها رو هم حتما از بخش نقد و بررسی سایت گیمریما ببنید.
اگر الز این لیست بازی های Adventure خوشتون اومد حتما نظاتتون رو برامون بنویسید.

نوشته های مرتبط

1 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x