Elden Ring: چگونه می توان Red Square Debuff را حذف کرد.

Elden Ring: چگونه می توان Red Square Debuff را حذف کرد.

Elden ring 

در آغوش گرفتن در Elden Ring می تواند برای سلامتی شما مضر باشد. در اینجا نحوه حذف Red Square Debuff را به شما یاد می دهیم.

Elden Ring Xbox Series X

بعد از رسیدن به میز گرد در Elden Ring، ممکن است فرد با این فکر که مربع قرمز با فلش رو به پایین است، منطقه را ترک کند. به نظر می رسد که ناگهان بدون هیچ دلیل واضحی در زیر نوار سلامت ظاهر شده است. در ابتدا، به نظر نمی رسد راهی برای پاک کردن آن وجود داشته باشد و هیچ درمان واضحی در صفحه وضعیت Elden Ring وجود ندارد. در واقع، نقص سلامت زمانی اتفاق می افتد که شخصیت بازیکن در آغوش گرفتن یکی از ساکنان Hold به نام فیا را بپذیرد.

مانند بسیاری از چیزها در دنیای Elden Ring، آغوش به ظاهر گرم همراه با شکار خاص خود است. فیا یک همراه در بستر مرگ است که در اتاق خواب واقع در میزگرد Elden Ring پیدا شده است. پس از ملاقات با او، او از شخصیت بازیکن می‌پرسد که آیا به او اجازه می‌دهند تا آنها را برای مدت کوتاهی نگه دارد. در صورت قبولی، به بازیکن جایزه بالداچین به عنوان جایزه تعلق می گیرد، اما آیا ارزش آن را دارد؟

آیا باید اجازه دهید فیا شما را در آغوش بگیرد؟

Elden ring

بخش دشوار تصمیم گیری در مورد اینکه آیا به فیا اجازه دهیم شخصیت بازیکن را بپذیرد یا خیر، ایجاد تعادل بین ریسک و پاداش آن است. از یک طرف، نعمت بالداچین بسیار مفید است، و به طور موقت به آمار poise شخصیت کمک می کند. از سوی دیگر، کاهش ۵ درصدی در آمار سلامتی ممکن است باعث ایجاد مشکلاتی برای بازیکنانی شود که هنوز کارهای زیادی برای انجام دادن یا زمین برای پوشش دادن در سفرهای خود دارند.

با این حال، وقتی صحبت از مخالفان و باس‌های قوی به میان می‌آید، به لطف این نعمت، افزایش قدرت شخصیت به این معنی است که آنها می‌توانند چندین ضربه سنگین را بدون شکستن گارد خود تحمل کنند.علاوه بر این، استفاده از برکت بالداچین باعث بهبود سلامتی پس از استفاده از آن می شود. بنابراین، زمان استفاده از برکت هنگام استفاده از آن در مسافت‌های کوتاه و در مسیر مبارزه با رئیس تفاوت زیادی ایجاد می‌کند. بنابراین استفاده از آغوش فیا در Elden Ring یک شمشیر دولبه است که نیاز به زمانبندی از سوی بازیکن دارد.

Baldachin’s Blessing Stats

Elden ring

  • نحوه دریافت: هدیه ای از فیا پس از پذیرفتن آغوش او
  • نوع کالا: مصرفی
  • جلوه: از FP برای تقویت پویز شخصیت به طور موقت استفاده می کند و پس از انتخاب برای پذیرش فیا، مربع قرمز را ۵% رفع می کند.
  • هزینه FP: 20
  • ذخیره سازی: ۱ در یک زمان

Elden ring

حتی اگر فیا هر بار فقط یک برکت به شخصیت بازیکن هدیه می‌دهد، محدودیتی برای چند بار دریافت آن از او وجود ندارد. علاوه بر این، انتخاب برای بار دوم در آغوش گرفتن او، یک مکالمه مخفیانه و یک جستجوی مربوط به شخصیت D و Deeproot Depths را آغاز می کند.

Elden Ring هم اکنون برای PC، PS4، PS5، Xbox One و Xbox Series X/S در دسترس است.

اگر که از این مقاله خوشتان آمده حتما نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید و برای دیدن آموزش های بیشتر به اینجا بروید.

نوشته های مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x