راهنمای Legendary Campaign در Destiny 2

آموزش Destiny 2؛ چگونه به Legendary Campaign دسترسی پیدا کنیم؟

Legendary Campaign و Reward هاش در Destiny 2

دوست دارید چالش و پاداش های بیشتری از داستان بازی خود بگیرید؟ اینجا بهتون میگیم که چطوری به کمپین لجندری Destiny 2 دسترسی داشته باشید.

کمپین Legendary بازی Destiny 2

با عرضه Destiny 2: The Witch Queen، گاردین ها قادر خواهند بود به داستانی بپردازند که واقعاً سطح دشواری بازی را به حداکثر خودش میرساند. این کمپین لجندری وعده می‌دهد که قهرمانان مشتاقی را که جرأت امتحان کردن آن را دارند، از بین ببرد و این یک چالش اساسی محسوب میشود؛ اما همه اینها یک سوال مهم را ایجاد می‌کند: چگونه قفل کمپین لجندری  را در Destiny 2 باز کنید؟

این راهنما نحوه دسترسی دقیق به این نسخه از روایت ملکه جادوگر و همچنین جوایزی که در انتظار بازیکنانی که موفق به غلبه بر آن می شوند را به شما نشان می دهد.

 

چگونه قفل Legendary Campaign را در Destiny 2 باز کنیم؟

درجه سختی Legendary برای Destiny 2: The Witch Queen بلافاصله در دسترس خواهد بود و می‌توان آن را در کنار ماموریت‌های استاندارد امتحان کرد. شما می توانید در حین پیشروی در مراحل توسعه، دشواری هر ماموریت را انتخاب کنید، و این چالش با تعداد بازیکنان بیشتری که در تیم شما در یک زمان باشند افزایش می یابد.

اگر احساس می‌کنید درجه سختی معمولی آن برای شما آسون است  (یا اگر سختی Legendary زیادی سخت)، می‌توانید از یک ماموریت خارج شوید و هر طور که می‌خواهید بین کمپین معمولی و Legendary جابه‌جا شوید.

کمپین Legendary بازی Destiny 2

 

جوایز Legendary Campaign در Destiny 2 به چه صورت است؟

هر زمان که یک ماموریت داستانی را با درجه سختی افسانه‌ای تکمیل می‌کنید، ۱ تا ۳ صندوق های لوت جایزه در هر ماموریت دریافت می‌کنید. این ماموریت‌ها نیز محفظه‌های لوت معمولی شما نیستند؛ آنها به شما World Pool Gear، XP، ماژول‌های ارتقاء و Glimmer را می‌دهند.

تکمیل تمام ماموریت های داستانی در درجه سختی Legendary، جوایز زیر را به همراه خواهد داشت:

  • یک emblem جدید
  • یک  triumph که بخشی از موارد متای بازی است
  • زرهی با لول ۱۵۲۰ 

با اینکار هیجان بازی را به مراتب میتوانید بیشتر بکنید و در پی آن جوایز بهتری کسب کنید. پس اگر در بازه خبره شدید، این مورد رو هم در نظر داشته باشید!

 

 

بیشتر بخوانید: سری آموزش های Dying Light 2

 

نوشته های مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x