The Quarry Beginner Tips

نکاتی که قبل از شروع بازی The Quarry باید بدانید

در نگاه اول، بازی‌ای مانند The Quarry ممکن است برای هر کسی که حداقل چند تا بازی تا به حال کرده باشد خیلی آسان نظر برسد. اما همانطور که بعضی به سرعت میفهمن بازی چطوریه، راه های خیلی زیادی برای هر یک از ۹ شخصیت قابل بازی آن وجود دارد تا به پایانی غیر منتظره برسند. کی حدس میزد که جان سالم به در بردن از وقایع یک شب می تواند تا این حد دلخراش باشد؟

به همین دلیل درستش این است که با نوعی برنامه بازی وارد بازی شویم. بنابراین، چه در بازی‌های ماجراجویی داستان‌محور یا به‌طور خاص بازی‌های Supermassive Games تازه کار هستید، در اینجا چند نکته رو با هم مرور میکنیم که واقعا به باید بهشون توجه کنید و البته در The Quarry که بکارتون میاد.

نکات مهمی که به عنوان یک تازه کار برای بازی The Quarry باید بدونی

Choose A Preferred Play Style

– سبک بازی خودتون رو مشخص کنید

چیزی که کاملا مشخص است این است که بیشتر از یک راه برای تجربه داستانِ The Quarry وجود دارد. با وجود اینکه یک بازی ماجراجویی الهام گرفته از فیلم های ترسناک کلاسیک دهه ۸۰ است، اما گیم پلی آن برای انواع مختلف سبک های بازی طراحی شده است.

به عنوان مثال، می‌توانید انتخاب کنید که با دوستاتون به صورت co-op بازی کنید یا آنلاین با استفاده از یک سیستم رأی‌گیری برای جمع کردن همه تصمیم‌های اصلی در  بازی خود. همچنین می‌توانید از طریق حالت فیلم موجود در آن، بازی را به فیلم تبدیل کنید. به همین دلیل است که تصمیم گیری در مورد اینکه کدام یک از این روش ها با سلیقه شما مطابقت دارد، همیشه موضوع خوبی برای شروع است.

On-Screen Tutorials

– به توتوریال های روی صفحه توجه کنید

در طول مدت زمانی که در The Quarry مشغول بازی هستید، اطلاعاتی روی اسکرین در مورد مکانیک های گیم پلی بهتون داده میشه. این معمولاً برای اولین باری است که از شما خواسته می‌شود از آن مکانیک‌ها استفاده کنید و به عنوان آموزش‌های درون بازی برای مواردی مانند جمع کردن شواهد یا انجام ایونت های quick-time عمل می‌کنند.

اهمیت این آموزش ها را دست کم نگیرید، چون که باختن در برخی از این سکانس های گیم پلی می تواند منجر به مرگ هر یک از ۹ شخصیت بازی باشد. بنابراین ارزش آن را دارد که هر زمان که یکی از آنها اومد بالا بهشون توجه بیشتری کنید و مطمئن شوید که واقعاً نحوه عملکرد بازی را درک کرده اید.

Beware Of Spoilers

– از اسپویلر ها دوری کنید

بخشی از لذت بازی ای مانند The Quarry این است که راز اصلی آن را کشف کنیم. بنابراین هرچه کمتر در مورد موضوع داستان و پیچش های داستانی اش بدانید بهتر است. با در نظر گرفتن این موضوع، بحث در مورد بازی بدون اسپویل واقعا سخت است.

بازی دارای ۱۵ مسیر داستانی و همچنین ۱۸۶ پایان مختلف است اما باز هم به نفع تان هست که به این موضوع توجه کنید. بهتر است تا زمانی که حداقل یک بار فرصت انجام بازی را نداشته باشید، از چنین بحث هایی دوری کنید.

بنابراین، در حالی که ممکن است وسوسه انگیز باشد که برید تو اینترنت و چک کنید که چه سرنوشتی ممکن است در انتظار هر یک از ۹ شخصیت قابل بازی باشد، پیشنهاد میکنیم اینکار رو نکنید؛ این کار باعث میشه اون حس شگفتی داستان و تجربه کشف راز بازی براتون لوس بشه.

Stick With Your Choices

– پای انتخاب هاتون بمونید

The Quarry در مورد انتخاب های مختلف است که به شکل گیری روند داستان آن کمک می کند. برخی از این موارد می‌توانند به سادگی انتخاب آنچه که یک شخصیت در پاسخ به یک سؤال می‌گوید یا انجام کار هایی که آن شخصیت‌ها در شرایط مرگ و زندگی انجام می‌دهند، ساده باشند. در حالی که بسیاری از این انتخاب‌ها همواره به یک نتیجه منجر می‌شوند، اغلب احساس می‌شود که در هر حرکتی که انجام می‌دهید، چیزهای زیادی در حال اتفاق افتادن است!

اینجاست که وسوسه میشوید تصمیم تان را عوض کنید. اما باید به خاطر داشته باشید که چیزی که چنین بازی‌هایی را بسیار جذاب می‌کند این است که چقدر انتخاب های هر فرد می‌توانند از یکدیگر متفاوت باشند. خود بازی شما را تشویق می‌کند که با ذخیره خودکارِ هر چند دقیقه یک بار به انتخاب هاتون بچسبید و گزینه‌ای برای ذخیره‌ دستی در اختیارتان قرار ندهد. بنابراین، از وابستگی بیش از حد به ویژگی Death Rewind یا دوری کنید.

Doing Nothing Is Also An Option

– بعضی وقت ها انتخاب نکردن خودش یک انتخابه!

حین بازی The Quarry، گزینه‌های مختلفی برای انتخاب یک دیالوگ یا انجام یک سری کار ها بهتون داده میشه که شما باید انتخاب کنید. اینها معمولاً از شما می‌خواهد که در یک چارچوب زمانی محدود تصمیم گیری کنید، که خود این میتواند سخت باشد که تو اون زمان محدود بخواهید جواب بدهید.

اما اغلب یک گزینه اضافی وجود دارد که بازی همیشه در مورد آن به شما نمی گوید، که آقا، میتوانید هیچ کاری نکنید! نیازی به پاسخ دادن به هر سوال نیست، زیرا بازی به سادگی تصمیم نگرفتن شما را در نظر می گیرد و سناریو را بر اساس آن تنظیم می کند، که اغلب می تواند منجر به چرخش غیرمنتظره ای از رویدادها شود که در غیر این صورت تجربه نمی کردید.

Be Calm

– خونسردی خودتان رو حفظ کنید

در The Quarry، شما اغلب در موقعیت‌هایی قرار می‌گیرید که نیاز به کمی مخفی کاری دارند و مجبور می‌شوید در تارکی در حالی که توسط دشمن هاتون تعقیب می‌شوید اینور اونور بروید. در چنین مواردی، حرکت یا حتی نفس کشیدن در لحظه نامناسب می تواند عواقب بدی برای تان داشته باشد.

با این حال، باید خونسری خودتان را حفظ کنید و کمی صبور باشید، زیرا تلاش برای عبور از این سکانس‌ها تنها به شکست منجر می‌شود. شما باید با روشی آهسته و هدفمند به آنها نزدیک شوید تا هیچ صدایی از خودتون تولید نکنید یا کاری نکنید که جلب توجه کند. بنابراین سعی کنید وحشت نکنید و مطمئن شوید که همه چیز را خوب و آهسته پیش میبرید.

 

بیشتر بخوانید: مقایسه Until Dawn با Quarry؛ کدوم بهتره؟؟

نوشته های مرتبط

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x