چهار نکته که در مورد WWE 2K22 قبل از تجربه باید بدانید

چهار نکته در مورد WWE 2K22 که قبل از تجربه باید بدانید

نزدیک به دو سال هستش که بازی WWE خوبی در دسترس قرار نگرفته بود و ممکن است به این ۴ نکته ای که قبل از باید بدانید نیاز داشته باشید.

با ما همراه باشید.

از combo های مختلف باید استفاده کنید

combo

برای تبلیغ بازی، از جمله it hits different خیلی استفاده شده و دلیل خوبی برای استفاده از این جمله دارند.

در WWE 2K22 شما باید از combo های مختلفی استفاده کنید که همه با یک Light attack باید شروع شوند و بعد از با یک heavy attack و یا grapple یک combo مخصوص تولید می شود.

در انتهای combo از هر attack و یا grapple نهایی که استفاده کنید، آن حرکت انتهایی یک combo ender به حساب می آید و damage بیشتری نسبت به حرکات قبلی combo شما دارد.

اگر نیازی نیست super charger را نخرید

super charger

در WWE 2K22 شما با خرید super charger تقریبا همه چیز را بدون بازی کردن باز می کنید اما super charger هیچکدام از item های شخصیت rey mysterio و showcase او را باز نمی کند.

showcase این شخصیت شامل شخصیت هایی مانند batista و eddie guerrero و همچنین wrestlemania 21 می شود و تقریبا با چند ساعت بازی باز می شوند

علاوه بر آن item های دیگر نیز بسیار ساده باز می شوند پس اگر WWE 2K22 را زیاد بازی می کنید در طول بازی این item های باز می شوند پس پول خرج super charger نکنید.

هر کدام از MYGM manager یک قابلیت مخصوص به خود دارد

my manager

GM mode (یا همان general manager mode) بار دیگر به WWE بازگشته و این بار آن را MYGM manager صدا می زنند و فعلا فقط ۶ شخصیت قابل استفاده است.

همانطور که گفتیم این شخصیت ها قابلیت مخصوص به خود را دارند و با قابلیت های خود یک Buff به تیمی که درست می کنید می دهند که در طول season قابل استفاده است.

شما بعد از پایان season می توانید general manager خود را در WWE 2K22 تغییر دهید.

از My faction استفاده کنید

my faction

مود My faction در WWE 2K22 مانند Ultimate team در بازی Fifa عمل می کند و شما با بازی کردن شخصیت های مختلف از دنیای WWE را باز می کنید و به تیم خود اضافه می کنید.

یک سری pack نیز در دسترس هست که هر کدام از این pack ها با درصد خاصی یک شخصیت رده بالا و یا رده پایین را به شما می دهد که به تیم خودتان اضافه کنید اما کاملا بستگی به شانس دارد پس پیشنهاد می کنم که پول خود را سر این pack ها خرج نکنید.

این بود ۴ نکته قبل از تجربه بازی WWE 2K22 برای آموزش های بیشتر به این لینک بروید.

ممنون که با ما همراه بودید.

نوشته های مرتبط

3 2 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x