Elden Ring: چگونه Serpent-God's Curved Sword را بدست آوریم.

Elden Ring: چگونه Serpent-God’s Curved Sword را بدست آوریم.

Elden ring

بازیکنانی که می خواهند بقای خود را در Elden Ring افزایش دهند، ممکن است بخواهند شمشیر Serpent-God’s Curved Sword را بدست آورند.

Elden ring

شمشیر Serpent-God’s Curved Sword یک سلاح جالب در Elden Ring است که در صورت کشته شدن دشمن، HP را بازیابی می کند. علاوه بر این، تا زمانی که شمشیر مجهز باشد، HP بازیابی می شود، حتی اگر هرگز با دشمن اعزامی تماس نگیرد. این باعث می‌شود که Elden Ring’s Serpent-God’s Curved Sword یک گزینه عالی برای افزایش بقا در هنگام عبور از سطوح باشد، و این راهنما دقیقاً به جزئیات دقیق این تسلیحات می‌پردازد.

 Elden Ring: مکان شمشیر Serpent-God’s Curved Sword

بازیکنانی که دوست دارند شمشیر Serpent-God’s Curved Sword را امتحان کنند، باید توجه خود را به پرتگاه خرابه‌ای از Elden Ring معطوف کنند، مکانی در مرز بین Liurnia و Altus Plateau. در اینجا یک راهنمای گام به گام نحوه رسیدن به سایت پرتگاه ویرانه گریس، برای آن دسته از بازیکنانی است که هرگز از آن بازدید نکرده‌اند، و ویدیوی زیر مسیر را نشان می‌دهد:

 • برای دسترسی به سایت Ravine of Grace به گوشه شمال شرقی دریاچه بزرگ لیورنیا بروید.
 • راهرو را به سمت شمال شرقی ادامه دهید تا به یک سکوی چوبی با روستای Grace-Rave-Veiled برسید.
 • از نردبان کنار این Elden Ring Site of Grace بالا بروید و مسیر را دنبال کنید، از چند نردبان دیگر بالا بروید و وارد معدن شوید.
 • پس از ورود به معدن، به چپ بپیچید و از نردبانی که جلوتر است بالا بروید.
 • در اتاقی که آن سوی نردبان است به سمت راست بروید و سوار آسانسور شوید.
 • مسیر را برای خروج از معدن دنبال کنید و به سایت Grace پرتگاه خرابه برسید.

Elden ring

مسیری که بازیکنان Elden Ring می توانند از سایت Grace پرتگاه خرابه تا شمشیر Serpent-God’s Curved Sword طی کنند نیز می تواند کمی پیچیده باشد و گام به گام دیگری ممکن است انجام شود. در اینجا چنین مسیری وجود دارد و دوباره مسیر را می توانید در ویدیوی زیر مشاهده کنید:

 • اهرمی که در کنار سایت گریس قرار دارد را بکشید و با بالابر بالا بروید.
 • از دو پله در بالای آسانسور بالا بروید و به سمت شمال غربی بروید تا به نردبانی برسید که باید از آن بالا بروید.
 • در بالای این نردبان به سمت غرب ادامه دهید و از بین چند ستون سنگی بگذرید تا به نردبان دیگری برسید که روی سکوی چوبی قرار دارد.
 • لت های چوبی را به سمت جلو دنبال کنید و در سمت چپ روی صخره بروید تا به نردبان دیگری برسید.
 • در بالای نردبان به راست بپیچید و به سمت غرب بروید تا به یک نردبان نهایی برسید. قابل ذکر است که بازیکنان باید آهنگ  Song of Lament Elden Ring را از این موقعیت بشنوند.
 • از پل چوبی در بالا عبور کنید، با اختاپوس های زمینی به پشت بام بپرید و شمشیر خمیده مار-خدا را از جسد پشت بزرگترین دشمن بگیرید.

با مشخص شدن مکان شمشیر خمیده مار-خدا، چند کلمه پایانی در مورد عملکرد این سلاح ممکن است ارزشمند باشد. در درجه اول، مهم است که توجه داشته باشید که استفاده از دو شمشیر به طور همزمان، ترمیم HP ارائه شده را دو برابر نخواهد کرد. همانطور که گفته شد، بازیکنان می توانند شمشیر خمیده مار-خدا را با طلسم Taker’s Cameo و Rune بزرگ Rykrd در Elden Ring ترکیب کنند تا ساختاری ایجاد کنند که بر بهبود سلامتی تأکید دارد.

اگر که از این مقاله خوشتان آمده حتما نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید و برای دیدن آموزش های بیشتر به اینجا بروید.

Elden Ring هم اکنون برای رایانه های شخصی، پلی استیشن ۴ و ۵ و ایکس باکس وان و سری X|S در دسترس است.

بیشتر بخوانید:Elden Ring: تمام مکان های Legendary Talisman

نوشته های مرتبط

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x