نقد و بررسی بازی Tales Of Arise

نقد و بررسی بازی Tales of Arise

نقد و بررسی بازی Tales Of Arise – کار هنر ستارگان

اول از همه قبل از نقد و بررسی بازی Tales of Arise خلاصه ای از اطلاعات مربوط به این بازی رو براتون می زاریم:

ناشر و سازنده :Bandai Namco

تاریخ انتشار بازی: ۱۰ سپتامبر ۲۰۲۱ : ۱۰ شهریور ۱۴۰۰

پلتفرم ها: Xbox Series X/S, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, PC

تاریخچه

فرنچایز Bandai Namco’s Tales در طول ۲۵ سال سابقه داستان خود ، بصورت متقابل و بصری از مکانیک های بصری استفاده کرده است. هنرهای الهام گرفته از انیمیشن ، تنظیمات فانتزی بالا ، تکرار نبردهای حرکتی خطی و تعاملات متمرکز بر شخصیت همه مترادف نوشته های قبلی هستند ، اما این ویژگی ها هم هدیه و هم نفرین هستند و مجموعه JRPG را به عنوان یک جایگزین منحصر به فرد ، هرچند کمتر موفق ، ایجاد می کند. که در ادامه نقد و بررسی بازی Tales Of Arise به جدید ترین نسخه اون می پردازیم.

تغییرات

تغییرات هوشمندانه در گیم پلی ، استفاده از موتور بازی سازی Unreal engine 4 و روایتی بالغ با فهرست جذاب شخصیت های قابل بازی ، به طریقی که نمی توان نادیده گرفت ، باعث زنده شدن این سری می شود. جدیدترین ماجراجویی در حماسه قصه ها بیش از این است که مناسب باشد.

داستان کلی

یکی از مهمترین بخش های بازی داستان بازی هست که در ادامه نقد و بررسی بازی Tales Of Ariseبه اون می پردازیم

داستان کلی داستان از این قراره که شما باید با قهرمانان داستان در حین ایجاد آشنایی و دوستی با رفقای مختلف ، به شکاف بین دو فرهنگ متخاصم کمک کنید اما در ادامه نقد و بررسی بازی Tales of Arise بیشتر از این دو قهرمان و این دو فرهنگ حرف می زنیم.

TOA S

قهرمانان Alphen و Shionne ممکن است همسفر، اما آنها به اصطلاحی در دنیایی جدا از هم داستان رو پیش می برن و جنگ نژاد پرستانه در طول قرنها،  Renans و Dahnans که در اردوگاههای کار اجباری و برده داری پیش رفته و با ایالات نظارت و جرائم ناشی از تنفر شایع اوج خود رسید.

علاوه بر این، Renans ساخته شده موجودات به نام عقاب گشت زنی zeugles patrol و کاملا بر عکس از Dahna، یکسره جان مسافران ناآگاه و پناهجویان. صرف نظر از تفاوت های قومی و احساسات غیر قابل پیش بینی نسبت به یک دیگر، Alphen و Shionne نخود در غلاف هستند. جنگجوی فراموشی به معنای واقعی کلمه نمی تواند درد را احساس کند و مدگرای مسلح به جز درد چیزی به ارمغان نمی آورد. تماشای نزدیک شدن این دو – از طریق استدلالهای پیش پا افتاده و افشاگریهای جدی – در طول ماموریت سخت آنها برای ایجاد تغییرات مثبت، از نکات برجسته روایی بود.

TOA S2

محیط بازی و طراحی بازی

یکی از مهمترین بخش های بازی محیط بازی هست که در ادامه نقد و بررسی بازی Tales Of Ariseبه اون می پردازیم که سطح قابل توجه پیچیدگی موجود در داستان Arise نیز به صورت بصری بیان می شود. قلمروهای Dahna دارای ساختارهای جغرافیایی باشکوهی مانند دره های سرسبز مشرف به دریاچه های گدازه و سرزمین های عجایب زمستانی با صفحات برف درخشان است. Elde Menancia ، یک منطقه سرسبز ، دارای مناظر مورد علاقه من برای کارت پستال است: پادشاهی شکوفا که به راحتی در بالای جنگل باستانی نشسته است.

و در کل در بازی Tales of Arise کارهای زیادی برای انجام دادن در قصه های ظهور وجود دارد – اردو بزنید ، ماهی بگیرید، به شهرنشینان در ماموریت های مختلف اهمیت دهید، و غیره. طرح اصلی باور نکردنی است، اما داستانهای ثانویه ای که کشف می کنید بسیار هیجان انگیز هستند.

گرافیک و طراحی کارکتر

در ادامه نقد و بررسی بازی Tales Of Arise نگاهی داریم به بررسی گرافیک و طراحی کارکتر مدل های کاراکتر در حین فیلمبرداری بسیار زیبا به نظر می رسند ، و یک ضیافت چشم نواز از حملات اساسی و ضربه های شمشیر به عنوان خاطره انگیزترین تصاویر پس از شروع برخورد ظاهر می شود.

TOA CH

گیم پلی بازی

موضوع بعدی نقد و بررسی بازی Tales Of Arise مبارزه بازی که اساس تجربه است و برخی از محیط های پیش پا افتاده Tales of Arise را جبران می کند. اگر دشمنانی برای رقابت وجود داشت ، من راضی بودم. حتی زیر quests، که اغلب به میزان ناچیز واکشی اهداف، تا زمانی که من به ذبح کردن zeugles به محتوای قلب من رو قابل تحمل بود. اجازه ندهید رابط کاربری نبرد مینیمالیستی شما را فریب دهد.

به طور موثر زنجیری از combos برای اعداد بهینه آسیب سخت تر از آن به نظر می رسد است. حتی با هم، آلفن و Shionne است قدرت مبارزه محدود است. قهرمانان مختلف دیگری را که در طول راه با آنها ملاقات خواهید کرد ، وارد کنید و همه چیز جالب می شود.

TOA G

پیروزی ها ناشی از ضعف های اساسی ، استفاده از هنرهای فضایی (یا جادو) ، “حملات تقویت کننده” به موقع است که از اعضای حزب می خواهد به تنهایی دشمنان را ناتوان کنند و تیم های پایان دهنده به نام “اعتصابات تقویت کننده”. ورودی های ساده دکمه و یک دوربین رایگان این کار را ساده می کند تا بتوانید بر آنچه که بیشتر اهمیت دارد تمرکز کنید: انفجارهای چند رنگ و فیلم های شیک که باعث می شود مخالفان شما را تکه تکه کند.

حملات هوایی و طفره رفتن آخرین ثانیه ، استعداد مثبت و مهمتر از آن ، افزایش موقت آسیب را فراهم می کند. تعویض با یکی دیگر از اعضای حزب که می تواند از دشمنان سرگردان استفاده کند رضایت بخش است زیرا هر شخصیت دارای مزایا و سبک بازی خاص خود است.

TOA G2

دعواهایی که شما با باس بازی دارید شما را مجبور به تغییر تاکتیک ها می کند زیرا فعال کردن توانایی ها بدون پیش بینی اغلب منجر به K.O.s. سریع و ناگهانی می شود. قصه های ظهور طیف وسیعی از راه ها را برای آماده سازی برای سخت ترین مشارکت ها ارائه می دهد – خوردن غذا در نقاط استراحت برای امتیازات ویژه ، شخصی سازی کردن رفتارهای برای اولویت دادن به کار هایی که جون شما رو برمی گردونه ، که وقتی با اثرات “Combo” همراه بود ، به این معنی بود که هرچه تعداد زوج های پی در پی بیشتری روبرو شوید ، شانس بیشتری برای بدست آوردن پاداش بهتر یا مواجهه با رقبای سطح بالا خواهی داشت.

داشتن یک مجموعه ای متنوع از گزینه ها برای پیشرفت همیشه توانمندسازی شد، حتی زمانی که شما در این جنگ دلخراش توسط پوست از دندان های شما بشه.

همون طور که بالا تر در نقد و بررسی بازی Tales Of Arise گفتیم عناوین دیگر این حالت از بازی های Tales قدیمی تر استفاده می شود و با هنرهای جدید و افزایش دائمی آمار همراه است. من خودم به شخصه عاشق تمرکز روی بخش “arte gauge” در سراسر صفحه بودم تا بتوانم به همان اندازه که می خواستم حملات مخرب را اسپم کنم بدون نگرانی در مورد کاهش سرعت های مزاحم مشکل ساز. با این حال ، گزینه های دسترسی کاربر پسند مانند کنترل نبرد خودکار و نیمه خودکار می تواند برای بازیکنانی که در تصمیم گیری در ثانیه ها غرق می شوند مفید باشد.

به طور کلی

در نهایت نقد و بررسی بازی Tales Of Arise به طور هماهنگ بین سیستم های دوست داشتنی مانند جلوه های بصری الهام گرفته از زمان و عناوین قابل ارتقاء با ترفندهای جدید و بهبود یافته گیم پلی تعادل برقرار می کند. جهان سازی پیچیده در جستجوهای فرعی و حتی بحث های پیش پا افتاده به قدم گذاشتن و انسجام روایی کمک می کند. موضوعات محور JRPG مانند قدرت دوستی و تنش عاشقانه آهسته سوز در همه جا رایج است.

با این وجود ، من خود را کاملاً در تراژدی ها و دستاوردهای بازیگران سرمایه گذاری کردم ، حتی وقتی وقفه های ناخوشایند و انیمیشن های سفت و سخت صحنه را تهدید به شکستن غوطه وری می کرد. Tales of Arise اختراع فوق العاده ای از فرمول واقعی و آزمایش شده Bandai Namco است.

rating

این بود نقد و بررسی بازی Tales of Arise اگر از این مقاله نقد و بررسی بازی Tales of Arise خوشتون اومد حتما نظراتتون رو برامون در مورد نقد و بررسی بازی Tales of Arise بتویسید که خیلی بهمون انرژی میده که بازم براتون مقالاتی مثل نقد و بررسی بازی Tales of Arise از بخش نقد بررسی سایت گیمریما براتون بزاریم.

نقد و بررسی بازی Tales of Arise
به طور کلی
90%
90%

نوشته های مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x