10 بی رحم ترین Hero های بازی های ویدیویی.

۱۰ بی رحم ترین Hero های بازی های ویدیویی.

صحنه های احساساتی را فراموش کنید این Hero های بازی های ویدیویی با وجود اینکه شخصیت اصلی داستان هایشان هستند، هرج و مرج و ویرانی را به ارمغان می آورند.

Hero

بازی‌های ویدیویی هزاران Hero ها را به دنیا آورده‌اند که بسیاری از آنها افرادی هستند که طرفداران می‌توانند برای انجام کار درست به آنها اعتماد کنند، و در حالی که بسیاری باید به کشتن متوسل شوند، واضح است که این چیزی نیست که از آن لذت می‌برند و صرفاً وسیله‌ای برای رسیدن به هدف هستند.

با این حال، گاهی اوقات بازیکنان کنترل Hero را به دست می‌گیرند که به نظر می‌رسد از کشتار و قتل عام‌هایی که در تلاش خود ایجاد می‌کنند لذت می‌برند، که می‌تواند بازیکنان را متعجب کند که واقعاً چقدر قهرمان هستند؟ صرف نظر از اینکه آیا اقدامات آنها موجه بود، اگر بازیکنان کنترل طرف مقابل را به دست می گرفتند، بسیاری از این Hero ها تشنه به خون آدم بد به نظر می آیند.

۱۰ بی رحم ترین Hero های بازی های ویدیویی.

۱۰/ ۱۰

Ezio Auditore da Firenze (Assassin’s Creed 2)

Hero

برای بازیکنان بی‌معقول نیست که تصور کنند بازی‌ای به نام Assassin’s Creed مهربان‌ترین Hero را ندارد و آن‌ها حق دارند این کار را انجام دهند. اتزیو شخصیت اصلی Assassin’s Creed 2، Brotherhood و Revelations است که بازیکنان او را در تلاش برای انتقام از تمپلارهایی که پدر و برادرانش را اعدام کردند، دنبال می‌کنند.

اتزیو میراث خود را می‌آموزد و برای تبدیل شدن به یک قاتل تمرین می‌کند، جایی که جناح تشنه‌ی خون او وارد می‌شود. در حالی که اتزیو کاریزماتیک و دلسوز است، جنبه‌ای نیز برای او وجود دارد که صدها مرد را بدون فکر کردن از بین می‌برد. او به شدت به خانواده‌اش وفادار است، با این حال، نمی‌توان انکار کرد که می‌تواند نسبت به کسانی که در راه او ایستاده‌اند، بی‌رحمانه و نابخشوده رفتار کند.

۱۰/ ۹

Booker Dewitt (Bioshock Infinite)

Hero

بوکر دیویت قهرمان فیلم Bioshock Infinite است. او یک سرباز سابق است که در ازای نجات دختری از کلمبیا، جایی که بازی اتفاق می‌افتد، به او پیشنهاد داده تا بدهی‌هایش را تسویه کند. زمانی که بوکر در ارتش بود، مسئول پوسته پوسته کردن و سوزاندن بومیان آمریکایی بود.

روش‌های خشونت‌آمیز بوکر به تاریخچه او نیز محدود نمی‌شود، زیرا بازیکنان کنترل او را در دست خواهند گرفت، زیرا او مردم کلمبیا را در حین اسکورت الیزابت از بین می‌برد. بعلاوه، یک پیچ و تاب در پایان بازی وجود دارد که نشان می‌دهد بوکر از نظر اخلاقی حتی فاسدتر از آن چیزی است که بازیکنان قبلاً فکر می‌کردند.

۱۰/ ۸

Max Payne (Max Payne Series)

Hero

یکی از غم انگیزترین Hero های بازی ها، مکس پین مردی است که پس از قتل و کشته شدن خانواده اش چیزی برای از دست دادن ندارد. مکس تصمیم می گیرد تا انتقام خانواده اش را بگیرد و نامش را پاک کند که او را در سفری به خیابان های سرد نیویورک قرار می دهد.

مکس پین به تیراندازی به اراذل و اوباش مسلح و شیرجه در هوا معروف است، اما در حالی که افرادی که او می کشد به هیچ وجه بی گناه نیستند، مکس هنوز هم تعداد کشته شدگان خیره کننده ای دارد که باعث می شود بازیکنان برایشان سوال شود که آیا می توانست از آن موقعیت ها با تلفات کمتری بیرون می آمد. 

۱۰/ ۷

Joel Miller (The Last Of Us)

hero

جوئل مسلماً یکی از بهترین قهرمان‌های تاریخ بازی است، اما اینکه او را hero ما خطاب کنیم، کار سختی است. بازیکنان به دنبال جوئل در ماموریت او برای اسکورت الی، یک دختر ۱۴ ساله، به گروهی به نام شب تاب‌ها در تلاش برای یافتن درمانی برای عفونت زامبی هستند.

با این حال، علیرغم پیوندی که بین این زوج ایجاد می شود، جوئل از مرد خوبی دور است. او نه تنها دروغ می‌گوید و به طرز وحشیانه‌ای مردم را می‌کشد، گاهی اوقات با خونسردی، بلکه در پایان بازی، اقدامات او احتمالاً بسیاری از بازیکنان را به این فکر می‌اندازد که آیا جوئل واقعاً شرور است یا خیر.

۱۰/ ۶

Mario (Super Mario Series)

Hero

ماریو به راحتی قابل تشخیص ترین شخصیت در بازی است و در نگاه اول مانند Hero معمولی شما به نظر می رسد. اما، در حالی که بازی‌های او برای بچه‌ها دوست‌داشتنی است، قهرمان عنوان بیش از آن چیزی است که طرفداران تصور کنند، آزاردهنده‌تر است.

ماریو در تمام بازی های خود هزاران موجود از سیاره ها و کهکشان های مختلف را کشته است. چه گومباس باشد و چه یکی از فرزندان بوسر، او به آنها لگدمال کرده، آنها را در چاله های بی انتها انداخته و همه آنها را در گدازه انداخته تا هدفش را تکمیل کند. ماریو ممکن است سعی کند روز را نجات دهد، اما واضح است که او برای کسانی که با او مخالف هستند، صرف نظر از اینکه برای Bowser کار می کنند یا فقط حیات وحش بومی در هر دنیایی که در آن است، اهمیت چندانی نمی دهد.

۱۰/ ۵

Doom Guy (Doom Series)

Hero

Doom Guy قهرمان اصلی سریال Doom است و هیچ سوالی در مورد تشنه خون بودن او وجود ندارد. Doom یک تیرانداز اول شخص کلاسیک بود که با انتشار Doom (2016) که با استقبال خوبی از سوی طرفداران روبرو شد، بازگشتی به خود گرفت و به Doom Guy کمک کرد تا شهرت خود را به عنوان یک ماشین قتل بی رحم حفظ کند.

در حالی که Doom Guy از آنجایی که در حال قصابی شیاطین و مردگان است یک قهرمان است، او به یکی از وحشیانه ترین راه های ممکن این کار را انجام می دهد. بازی‌ها به خاطر خشونت‌شان شناخته می‌شوند و Doom Guy دلیل آن است که هر چیزی را که حرکت می‌کند بیرون می‌کشد و منفجر می‌کند.

۱۰/ ۴

The Postal Dude (Postal Series)

Hero

The Postal Dude دقیقاً یک Hero نیست، اما بسته به اینکه بازیکنان چگونه بازی‌های Postal را انتخاب می‌کنند، می‌تواند از یک مرد در مکان اشتباه، در زمان نامناسب تا یک روان‌پریشی بی چون و چرا که از هرج و مرج که ایجاد می‌کند لذت می‌برد.

سری Post (عمدتاً Postal 2 و Postal 4) با امثال Grand Theft Auto و Manhunt وقتی صحبت از نمایش خشونت و ضرب و شتم ظالمانه به میان می‌آید که بسیاری از این موارد توسط خود شخص پستی ایجاد می‌شوند، در آنجا حضور دارند. چه استفاده از گربه ها به عنوان ضمیمه سلاح یا ادرار کردن بر روی اجساد، تشنه به خون کلمه به اندازه کافی قوی برای توصیف این مرد نیست.

۱۰/ ۳

Claude (Grand Theft Auto 3)

Hero

در حالی که بسیاری از طرفداران بلافاصله وقتی از ترور فیلیپس در مورد روان پریش ترین قهرمانان GTA سوال می کنند، فکر می کنند، کلود از Grand Theft Auto 3 بسیار نامتعادل تر است. تروور بر اساس احساسات و عدم کنترل تکانه‌اش عمل می‌کند، در حالی که کلود رویکرد حساب‌شده‌تری به روان‌پریشی‌اش دارد و این تنها با رفتار ساکت و بی‌پاسخ او تشدید می‌شود.

کلود صحبت نمی کند که باعث می شود اعمال خشونت آمیز او بیشتر احساس بی رحمی کند زیرا در هنگام ارتکاب جنایات شنیع هیچ احساسی از خود نشان نمی دهد. انگیزه کلود انتقام و حفظ خود است، برخلاف وفاداری یا قدرت، که ثابت می‌کند برخی از شخصیت‌ها از بین می‌روند، زیرا بسیاری در بازی دست‌کم می‌گیرند و سعی می‌کنند از کلود عبور کنند که برای آنها بسیار بد تمام می‌شود.

۱۰/ ۲

Agent 47 (Hitman Series)

Hero

مامور ۴۷ قاتل طاس مورد علاقه همه است و این به این دلیل است که او یک قاتل سرسخت کارآمد است که همیشه هدف خود را به سبک از بین می برد. هیچ چیز برای ۴۷ سال ممنوع نیست، زیرا او مردم را به هر شکلی که قابل تصور است از روش های سنتی تر گرفته تا برخی اعدام های خارج از کشور که احتمالاً کمی بیش از حد بوده اند، کشته است.

۴۷ یک قاتل بی‌رحم است و تنها زمانی که او هر نوع احساسی را نشان می‌دهد زمانی است که با او شروع به کشتن می‌کند و اغلب در حالی که در لباس مبدل است، اظهارات شوخ‌آمیز می‌کند و به بازیکنان نشان می‌دهد که چقدر از بازی کردن با او لذت می‌برد. 

۱۰/ ۱

Kratos (God Of War Series)

Hero

اگر یک فرهنگ لغت بازی وجود داشت و بازیکنان کلمه تشنه به خون را جستجو می کردند، بدون شک تصویری از کریتوس در کنار آن وجود داشت. کریتوس با خشم و هوس انتقام‌جویی، بی‌رحم‌ترین قهرمان تاریخ بازی‌ها است که او را به مسیری سوق می‌دهد که منجر به مقابله با خدایان و موفقیت او می‌شود.

در حالی که کریتوس در بازی اخیر God Of War (2018) کمی دلپذیر بود، هنوز مواقعی وجود داشت که اجازه می‌داد آن خونخواهی درونی کنترل را در دست بگیرد. چه موجودات اساطیری، چه خدایان یا حتی تایتان‌های قدرتمند، هیچ‌کدام از آنها در برخورد با کریتوس جان سالم به در نبردند، زیرا کریتوس آنها را کتک زد، تکه تکه کرد و به راحتی همه آنها را از هم جدا کرد.

اگر که از این مقاله خوشتان آمده حتما نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید و برای دیدن معرفی های بیشتر به اینجا بروید.

 

نوشته های مرتبط

3.7 3 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
2 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

در برابر بی رحمی کریتوس بقیه فرشته محسوب میشن😂

2
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x