Resident Evil 4 Remake:ده تا از بهترین سلاح ها در بازی.

Resident Evil 4 Remake:ده تا از بهترین سلاح ها در بازی.

Resident Evil 4 Remake

نمی توانید بین Riot Gun و Striker تصمیم بگیرید؟ بین Punisher و Red9 گیر کرده اید؟ ما بهترین اسلحه ها را در Resident Evil 4 Remake به شما معرفی می کنیم.

Resident Evil 4 Remake

Resident Evil 4 Remake یک مامور ویژه را در برابر صدها زامبی خشن و هیولاهای تقویت‌ شده قرار می‌دهد. لئون به تمام کمک هایی که می تواند دریافت کند نیاز دارد و بیشتراز این کمک ها در قالب سلاح های قابل ارتقا ارائه شده توسط Merchant مرموز ارائه می شود. با این حال، این احتمال وجود دارد که نتوانید هر سلاحی را بخرید، به خصوص وقتی که Resident Evil 4 Remake را برای اولین بار تجربه می کنید.

۱۰٫Striker

Resident Evil 4 Remake

از همان ابتدای Resident Evil 4 Remake، مهم است که یک shotgun قوی با خود داشته باشید. قدرت این سلاح ها در برد کوتاه خیلی زیاد است و حتی می تواند بعضی از زامبی ها را با یک گلوله نابود کند. Striker که در پایان بازی در دسترس است، می تواند سلاحی برای تمام کردن بازی در difficulty professional باشد.

Striker دارای آسیب بسیار زیاد است، اما گلوله اش بسیار پخش می شود، به این دلیل استفاده از آن کمی محدود است اما در موقعیت های مناسب برتری می یابد. در موقعیت هایی خیلی نزدیک، مرگ یک زامبی تقریباً تضمینی است. همچنین این سلاح به‌ عنوان یک دروگر اتاق کار می‌کند و چندین هدف را با یک گلوله گسترده در برد متوسط مورد اصابت قرار می‌دهد تا به آنها آسیب برساند و در حالت ایده‌آل آنها را stagger یا stun ( وقتی که زامبی ها گیج می شوند و به شما اجازه زدن حرکتی خاص می دهند) کند.

۹٫TMP

resident-evil-4-remake-tmp

TMP تنها مسلسلی هستش که از اوایل بازی در دسترس بازیکن قرار می گیرد، چون جزو اولین سلاح هایی است که می توان خرید. مهمات SMG تا حدودی نادر است و همانطور که ممکن است انتظار داشته باشید، به راحتی با چنین سلاح شلیک سریع به سرعت تمام می شود. با این حال، با استفاده کم، TMP شما را از موقعیت های خیلی دشوار نجات می دهد.

چه نیاز داشته باشید چندین دشمن را به طور همزمان پاک کنید یا یک Brute یا Gigante را تا حد ممکن با سرب پر کنید، TMP آسیب کمی را وارد می کند که به سرعت اضافه می شود. مطمئن شوید که TMP Stock قابل اتصال را برای کاهش لگد اسلحه تهیه کنید چون نباید حتی یک گلوله را هدر بدید.

۸٫ Fighting Knife

resident-evil-4-remake-fighting-knife

چاقوی لئون ممکن است به اندازه نسخه اصلی قابل اعتماد نباشد، اما همچنان ضروری ترین سلاح شماست، زیرا به شما امکان می دهد از grab ها فرار کنید و مخفیانه زامبی ها را بکشید. در بیشتر بازی، شما به طور متناوب بین Combat Knife لئون و هر چاقوی موقتی که در طول راه پیدا می کنید،استفاده خواهید کرد.

وقتی که در پایان فصل چهاردهم Krauser را شکست دادید، بازی برای همیشه تغییر می کند. Krauser Fighting Knife فضای بیشتری را در کیف شما اشغال می کند، اما یک دنیا بهتر از Starter است. حتی قبل از هر گونه ارتقاء، Fighting Knife از لحاظ آسیب از Combat Knife بهتر است، و هنگامی که به طور کامل ارتقاء داده می شود، حتی می‌تواند در صورت استفاده صحیح، boss ها را از بین ببرد.

۷٫Killer7

resident-evil-4-remake-killer7

Magnum ها دیگر به اندازه نسخه اصلی بازی کارامد نیستند، که بیشتر به دلیل کمبود شدید مهمات آن است. در بسیاری از موارد، Magnum به دلیل استفاده خیلی کم فقط جای اضافه در inventory می گیرد، اما ارزش این را دارد که برای Killer7 استثنا قائل شد، به خصوص اگر بتوانید gunpowder کافی برای ساختن مهمات اضافی برای آن داشته باشید.

Killer7 از پیش مجهز به دید لیزری است که ترکیبی مرگبار از دقت و آسیب را به آن می دهد. از آن برای کشتن Iron Maidens بعد از جهش با یک تیر یا برای از بین بردن جون boss با چند شلیک دقیق و خوب استفاده کنید.

۶٫LE-5

resident-evil-4-remake-le-5-smg

برای تهیه LE-5 به اعصاب فولادی نیاز دارید، زیرا در یک فریزر تنگ با یک Regenerador یافت می شود. از آنجایی که به هر حال برای تکمیل Resident Evil 4 Remake باید وارد فریزر شوید، برای دریافت این SMG شگفت انگیز ارزش کمی انحراف را دارد.

LE-5 برای دستیابی به پتانسیل کامل خود به سرمایه گذاری زیادی نیاز دارد. قبل از ارتقا، Reload بسیار کند باعث بد بودن این اسلحه می شود اما زمانی که به حداکثر رسید، لئون کندی را به ترمیناتور تبدیل می کند. گلوله‌های قدرتمند با شلیک سریع گروه‌های دشمن را به سرعت پاک می‌کنند و حتی می‌توانید در صورت تمام شدن مهمات rifle شما، scope آن را به این اسلحه انتقال دهید و Regenerador ها را راحت شکست دهید.

۵٫Red9

resident-evil-4-remake-red9

این اسلحه در اوایل در دسترس است. شما می توانید آن را در قایق شکسته در وسط دریاچه در فصل چهارم پیدا کنید. این قوی‌ترین pistol بازی Resident Evil 4 Remake است، اما لگد سنگین آن دقت آن را مختل می‌کند تا زمانی که بتوانید مقداری پول را با attachable stock عوض کنید.

Red9 برای بیشتر موقیعت ها خوب هستش و اکثر بازیکنان به‌ محض پیدا کردن این اسلحه شروع به استفاده آن می کنند.

۴٫Stingray

resident-evil-4-remake-stingray

Stingray بهترین اسلحه تک تیرانداز بازی است و نسبتاً زود در دسترس است اولین بار در موجودی Merchant در Castle ظاهر می شود. حتی بدون ارتقاء، به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا با استفاده از هدشات‌های دقیق، تعداد دشمن را از راه دور کم کند.

Stingray برای شکست دادن Regenerador ها به محض پیدا کردن Biosensor Scope ضروری است، و آن را به یکی از محدود سلاح‌هایی تبدیل می‌کند که برای تکمیل بازی مورد نیاز است.

۳٫Blacktail

resident-evil-4-remake-blacktail

در حالی که Red9 دارای قدرت خالص است، Blacktail یک pistol همه منظوره است که در هر برخوردی می درخشد. این ترکیب ایده آلی از قدرت، دقت و Reload دارد و کمترین فضا را در inventory شما نسبت به هر سلاح گرمی در Resident Evil 4 Remake اشغال می کند.

تنها عیب واقعی Blacktail اندازه محدود خشاب آن است، اما با توجه به کارایی کلی آن، می توان این عیب را نادیده گرفت.

۲٫Flash Grenade

flash-grenade-in-inventory-in-resident-evil-4-remake

به غیر از آیتم های healing، هیچ چیزی در Resident Evil 4 Remake با ارزش تر از Flash Grenade ها وجود ندارد. اگه تنها کاری که Flash Grenade ها انجام میدادند، stun کردن، که قابلیت melee کردن بعد آن یا finisher زدن بود، آنها جزو بهترین ها می بودند… اما این stun کردن فقط یک قابلیت ثاونیه است.

زامبی های Plaga:

Resident Evil 4 Remake

Flash Grenadeها به‌ طور خودکار هر Plaga را در شعاع انفجار خود می‌کشند و در صورت استفاده صحیح، فوراً کل دشمنان خطرناک را از بین می‌برند. آنها همچنین دشمنان غیر plaga را stun می کنند بدون اینکه آسیبی به لئون یا اشلی وارد شود.😎

۱٫Riot Gun

resident-evil-4-remake-riot-gun

بهترین Boomstick لئون در بازسازی بازگشته است، و اگر دنبال چالش نمیگردید، هرگز نباید Merchant را بدون آن ترک کنید. Riot Gun، قدرت باورنکردنی یک Shotgun با دقت بالاتر است و به شما امکان می دهد دشمنان را در فاصله متوسط قبل از اینکه خیلی نزدیک شوند از بین ببرید. با شلیک به گروه‌ها، معمولاً دشمنان نزدیک به هم را نیز میتوانید همزمان بزنید واین خاصیت، Riot Gun را به سلاحی فوق‌العاده کارآمد تبدیل می‌کند.

اگر با Riot Gun در حال تمام کردن بازی هستید، مهمات Shotgun شما زود تمام میشود، پس حتما مهمات خود را مدیریت کنید. مراقب بهترین سلاح Resident Evil 4 Remake باشید و آن هم از شما مراقبت خواهد کرد.

Resident Evil 4 Remake برای PC، PS4، PS5 و Xbox Series X/S در دسترس است.

اگر که از این مقاله خوشتان آمده حتما نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید و برای دیدن بهترین های بیشتر به اینجا بروید.

نوشته های مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x