Darius

معرفی و آموزش کارکتر Darius در لیگ آف لجندز (league of legends )

در این مقاله میخواهیم به بررسی و تحلیل یکی از کارکتر های league of legends یعنی همان Darius بپردازیم .

Darius کیست ؟

هیچ نمادی بزرگتر از داریوش، مخوف ترین و سرسخت ترین فرمانده ملت نیست . او که از ریشه های Noxus برمی خیزد و تبدیل به دست نوکسوس می شود، از میان دشمنان امپراتوری – که بسیاری از آنها خود نوکسی ها هستند – می شکافد.

با علم به اینکه او هرگز تردید ندارد که هدفش عادلانه است، و هرگز پس از بلند شدن تبر خود تردید نمی کند، کسانی که در برابر رهبر لشکر تریفاریان( Trifarian Legion ) ایستاده اند، نمی توانند انتظار رحمت داشته باشند.

Darius’s Ability

PASSIVE : HEMORRHAGE

Darius

حملات و توانایی‌های  داریوش باعث می‌شود که دشمنان برای آسیب فیزیکی در طول ۵ ثانیه خونریزی کنند و تا ۵ بار روی هم قرار بگیرند. زمانی که هدفش به حداکثر ۵ Stack از خون برسد، داریوش خشمگین می شود و Attack Damage عظیمی به دست می آورد.

Darius

Q : DECIMATE

Darius

داریوش تبر خود را در دایره ای وسیع می چرخاند. دشمنانی که با انتهای تیغه ضربه می خورند، آسیب بیشتری نسبت به آنهایی که توسط دسته ضربه می زنند، متحمل می شوند. داریوش بر اساس قهرمانان دشمن و هیولاهای بزرگ که توسط تیغه مورد اصابت قرار گرفته اند، Heal میشود.

W : CRIPPLING STRIKE

Darius

حمله بعدی داریوش به دشمن برخورد می کند. همانطور که آنها خونریزی می کنند، سرعت حرکت آنها کاهش می یابد.

E : APPREHEND

Darius

داریوش تبر خود را تیز می کند و به طور Passive باعث میشود Damage او درصدی از زره هدف خود را نادیده بگیرد. وقتی داریوش Q را  فعال کند، دشمنانش را با قلاب تبر خود  آنها را به سمت خود می کشد.

R : NOXIAN GUILLOTINE

داریوش به سمت یک قهرمان دشمن می پرد و ضربه مهلکی می زند و True Damage وارد می کند. این آسیب برای هر Stack خونریزی روی هدف افزایش می یابد. اگر با Noxian Guillotine قهرمان حریف را بکشد , برای مدتی میتواند دوباره R خود را استفاده کند.

آیا Darius در League of Legends خوب است؟

او شانس زیادی برای کشتن حریف لاین خود در تمام مراحل فاز لاینینگ دارد، حتی زمانی که او کمی از بازی عقب است. Damage او را به راحتی می توان دست کم گرفت، به خصوص اگر او چند دقیقه از بازی عقب افتاده باشد. اگر سبک بازی تهاجمی دارید، داریوش قهرمانی عالی برای انتخاب است.

آیا Darius در اواخر بازی هنوز قوی است؟

او در اواخر بازی ضعیف می شود. داریوش یک قهرمان اوایل تا اواسط بازی است و وقتی به مراحل آخر بازی می رسد، نقاط قوت او تبدیل به نقطه ضعف می شود.

آیا Darius در سطح Level 1 قوی است؟

داریوش یکی از قوی ترین قهرمان های League of legends است. او دقیقاً از سطح ۱ به دلیل Passive  حضور محکمی دارد. و مهم نیست که کدام توانایی را اول بدست می آورد، می تواند اکثر قهرمان های لاین را به سادگی با خونریزی تا حد مرگ از بین ببرد.

سن Darius چند سال است؟

شکل مهیج داریوش که جون سخت، وفادار به آرمان، و بدون شک ایمان به خود است، با شخصیت او مطابقت دارد. او و برادرش (Draven) دو فرد خطرناک هستند. تخمین زده می شود که داریوش در اواسط تا اواخر سی سالگی خود باشد، حتی در جدیدترین داستان ها تا آنجا پیش می رود که بالقوه ۴۵ سال دارد.

آیا Darius رهبر Noxus است؟

هیچ نمادی بزرگتر از داریوش، مخوف ترین و سرسخت ترین رهبر ملت از قدرت وجود ندارد. اما او یکی از فرماندهان بزرگترین لشکر Noxus است.

این بود از آموزش کارکتر Darius در بازی لیگ آف لجندز (League of legends)  اگر از این مقاله خوشتون اومده باشه حتما نظراتتون رو برامون بنویسید که بازم براتون آموزش های مختلف در مورد لیگ آف لجندز رو بزاریم. League of legends

نوشته های مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x