10 بازی ترسناک (Horror) که همین الان بازی کنید.

۱۰ بازی ترسناک (Horror) که همین الان بازی کنید.

۱۰ تا از بهترین بازی های ترسناک (Horror) که پیشنهاد میشه حتما بازی کنید.

horror game

بهترین بازی‌های ترسناک (Horror) موجود روی هر نوع ترسی بازی می‌کنند. از تجربیات ترسناک پر از ارواح، غول‌ها و هیولاها گرفته تا داستان‌هایی که با فضایی تاریک و ناراحت‌کننده و جواهرات مستقلی که نام تجاری خود را ترسناک می‌کنند، حس ترس و وحشت ایجاد می‌کنند، مطمئناً چیزی در اینجا پیدا خواهید کرد که پر از وحشت است.

۱۰ بازی ترسناک (Horror)

این فهرست برگرفته از تاریخچه ترسناک است، بازی‌هایی از استادان قدیمی ترور گرفته تا جدیدترین نسخه‌های هیجان‌انگیز که ما توصیه می‌کنیم. بنابراین، اگر برای احساس ترس آماده هستید، با انتخاب بهترین بازی‌های ترسناکی که می‌توانید در حال حاضر بازی کنید، با شما کنار بیایید.

۱۰٫Returnal

Horror game

ممکن است این یک بازی ترسناک (Horror) آشکار به نظر نرسد، اما یک رگه قوی از ترس کیهانی در هر کاری که Returnal انجام می دهد وجود دارد. این بار سرکش‌های حلقه‌ای مملو از خرابه‌های بیگانه لاوکرافت، هیولاهایی با شکل نادرست و وحشتی است که از تلاش برای نمردن هر ۱۰ دقیقه به وجود می‌آید.

من متوجه شدم که این یک درخواست بزرگ است که این را امتحان کنید، زیرا همه چیز در مورد تلاش برای مبارزه با امواج هیولاها و مبارزات رئیس با احساس غیرممکن است. اما یک فضای عالی در همه آن وجود دارد و یک داستان آزاردهنده وجود دارد که به تدریج با کنار هم قرار دادن گذشته و جایگاه خود در آن آشکار می شود.

موجود در: PS5

۹٫Slender: The Eight Pages

Horror game

قدیمی است اما رایگان و یک لحظه کلاسیک در بازی های ترسناک (Horror) است. در حالی که دیگر نمی توانید آن را به صورت آنلاین بازی کنید، یافتن یک دانلود رایگان که می توانید امتحان کنید آسان است. فرض ساده است – هشت صفحه پراکنده در اطراف یک مکان جنگلی شبح وار پیدا کنید بدون اینکه مرد باریک شما را بگیرد.

هر بار که صفحه ای را پیدا می کنید به او نزدیک تر و سخت تر می شود که از آن اجتناب کنید. این یک ایده ساده است اما اجرا بی عیب و نقص است و حتی با گرافیک سیب زمینی، تجربه وحشتناکی است. همچنین این یک بازی عالی برای به چالش کشیدن دوستان خود برای بازی کردن و دیدن نحوه عملکرد آنها است.

موجود در: PC

۸٫Fatal Frame 2: Crimson Butterfly

Horror game

مجموعه‌های Fatal Frame با برداشتن از جنبه‌های ترسناک (Horror) و فولکلور ژاپنی که در حلقه و جوئون معروف شدند، همیشه ناراحت‌کننده بوده است. شخصیت ها از ترس در جای خود منجمد شده اند، تنها سلاح آنها در برابر ارواح دزد روح یک دوربین باستانی است. این بدان معناست که تنها راه برای مبارزه با دشمنان این است که رودررو با آنها روبه‌رو شوید، پیشنهادی که با ادامه‌ی بازی وحشتناک‌تر می‌شود. این فرنچایز چندین ورودی عالی دارد، اما ما بازی دوم را به عنوان بهترین بازی برای این لیست انتخاب می کنیم.

Crimson Butterfly گرافیک را کمی نسبت به بازی اول به‌روزرسانی می‌کند، و در سختی‌اش جذاب‌ترین است و مطمئن می‌شود که یک تهدید همیشه وجود دارد بدون اینکه خیلی خسته‌کننده باشد. همچنین بهترین داستان را دارد، یک سفر شخصی بین دو خواهر که با از دست دادن و گناه سروکار دارند. همیشه خوب است که تجربه شدید با طرحی که عمیق‌تر از «بقا» است پشتیبانی شود.

موجود بر روی: PS4 و Xbox One (از طریق backwards compatibility)

۷٫Mundaun

Horror game

Mundaun یک بازی کوچک ترسناک عجیب و غریب با فضای The Lighthouse و Midsommar به داستان عجیب و غریب آن است که با دست کشیده شده است. ترس های اول شخص سیاه و سفید شما را در حال تجدید نظر در زادگاه خود در سوئیس پس از مرگ پدربزرگتان می بیند و [صدای شبح آور] یک نفرین خانوادگی باستانی را کشف می کنید.

لوکیشن و فرهنگ عامه سوئیسی دهه ۱۹۲۰، همراه با هنر مداد خش دار، حال و هوای ماورایی ایجاد می کند که به کل فیلم حال و هوای فیلم خارجی می دهد که معمولاً فقط در بازی های ترسناک ژاپنی می بینید. این بازی در جاها کمی بد است، با چند پازل و اهداف نامشخص، اما اگر می‌خواهید یک بازی ترسناک (Horror) ساخته شده از یک پایه فرهنگی متفاوت را امتحان کنید، ارزش آن را دارد.

موجود بر روی: PS5، PS4، PC، Xbox Series X، Xbox One، Switch

۶٫Resident Evil Village

Horror game

در حالی که روستای رزیدنت اویل مطمئناً تخیل عمومی را به خود جلب کرده است، مخصوصاً بانو دیمیترسکو، اما از بهترین مجموعه ای که تا به حال بوده است فاصله زیادی دارد. هرچند لحظات قوی وجود دارد. به خصوص در چند ساعت ابتدایی با قلعه دیمیترسکو که تهدیدها و شخصیت‌های هیولای گوتیک بزرگ را ارائه می‌کند. با این حال، خانه Beneviento است که جایگاه این بازی را در تاریخ تثبیت می کند. این یک آهنگ فوق‌العاده ترسناک و ارزشمند در اتاق فرار است که با یکی از بهترین افشاگری‌هایی که سریال تا به حال دیده به پایان می‌رسد.

این یک نقطه اوج برای بازی، سریال و به طور کلی ژانر است. بقیه بازی خوب است، اما به شدت به سمت اکشن و تیراندازی منحرف می‌شود، ترس‌ها را از طریق آشنایی از بین می‌برد و با یک ضربه تیراندازی نسبتاً کم ابرو به پیروزی خاتمه می‌دهد. اگرچه همیشه سرگرم کننده است و به اندازه کافی متنوع است که احساس می کنید کمی از همه چیز به دست می آورید.

موجود بر روی: PS4، PS5، Xbox Series X، Xbox One و PC

۵٫Alan Wake

Horror game

Alan Wake شبیه اکثر بازی های ترسناک نیست. این کار با گُر بیش از حد یا ترس‌های پرش معامله نمی‌کند – در واقع، در کل آنقدرها هم ترسناک نیست. اما حس مکان و شخصیت آن در درجه دوم اهمیت قرار دارد. آن مکان برایت فالز است، یک جامعه کوهستانی با الهام از قله های دوقلو با رازی وحشتناک.

لحن‌های ملایم دی‌جی شب که در امواج رادیویی پرسه می‌زنند – آمیخته با عکس‌های کوچکی که می‌توانید در تلویزیون تماشا کنید – باعث می‌شود این شهر زنده باشد، مانند یک شخصیت برای خودش. داستان آن مانند یک مینی‌سریال تلویزیونی هیجان‌انگیز پیش می‌رود، درست تا ساختار اپیزودیک که هر پیچ و تاب و مکاشفه را به تصویر می‌کشد.

آلن ویک بیشتر خود را با سرگرم کننده بودن بازی متمایز می کند. شاید این کمی بد به نظر برسد، اما برای یافتن یک بازی ترسناک (Horror) لذت‌بخش‌تر از Alan Wake از منظر گیم‌پلی خالص، سخت سخت خواهید بود. توسعه دهنده، Remedy به اندازه داستان سرایی به خاطر اکشن مشهور است، و این در اینجا قابل اجرا است.

زیرا کنترل های ساده و روان، بی دست و پا را که مشخصه این سبک است، از بین می برد. مقابله با گروهی از دشمنان به دلایل درستی چالش برانگیز است: رویارویی ها به خوبی طراحی شده اند، و استفاده از ترکیب رزمی تپانچه به علاوه چراغ قوه بدون ایجاد احساس شکست ناپذیری سرگرم کننده است.

موجود در: PC و Xbox One (از طریق backwards compatibility)

۴٫Carrion

Horror gameCarrion ممکن است کمی سرگرم کننده به نظر برسد زیرا اینطور است، اما همچنین یک بازی ترسناک (Horror) عالی است که نقش ها را معکوس می کند و به شما امکان می دهد هیولا را بازی کنید. از طریق بازسازی پیکسلی شاخک‌ها و دندان‌ها، واقعاً جوهر یک ویژگی موجود خوب را به تصویر می‌کشد.

همانطور که دانشمندان فریاد می‌زنند، اندام را از اندام جدا می‌کنند و چیزی جز بخش‌هایی در پشت شما باقی نمی‌گذارند. با صدای بلند خنده دار بسیار خنده دار است و در بین قتل عام خونین، پازل های مناسبی وجود دارد که می توان با استفاده از طیف گسترده ای از قدرت های هیولا کار کرد.

موجود بر روی: PC، Xbox One و Switch

۳٫Prey

Horror game

در حالی که سفر مورگان یو در یک ایستگاه فضایی ترسناک (Horror) نفس گیر را ارائه نمی دهد، Dead Space به خصوص DLC Mooncrash پتانسیل ترسناک Prey را نشان می دهد. یک تیرانداز بیگانه نسبتاً ساده می‌تواند بسیار ناراحت‌کننده‌تر شود وقتی هدف از دفاع از خود به نجات دیگران تغییر می‌کند، و عنصر تصادفی‌سازی در Mooncrash کمک زیادی به نگه داشتن شما می‌کند.

اما Prey اولیه نیز دارای یک شبح آور است. جدای از اینکه بازی درخشانی است با گوشه ها و شکاف های مخفی زیادی برای کشف، Prey، درست مانند دیگر بازی های Arkane، آزادی رویکرد خاصی به شما می دهد. بسیاری از داستان‌هایی که در محیط آن با آنها روبرو می‌شوید، از تصادف‌های وحشتناک، افرادی که تلاش می‌کنند فرار کنند، یا برخورد با بیگانگان حکایت می‌کنند. اگر کمی اکشن بیشتر می خواهید اما عاشق داستان سرایی محیطی خوب هستید، این بازی دیگری است که نباید روی آن بخوابید.

موجود بر روی: PC، Xbox One، PS4

۲٫Little Nightmares 2

Horror game

یک مشکل عمیقاً در Little Nightmare 2 وجود دارد. عاقبت واقعاً در دنیای داستان وحشتناک اصلی کودکان دوچندان می شود، اما به نوعی ناخوشایند را به سطوح چشمگیر می رساند. وقتی کاوش می کنید، چیزهای عجیب زیر پوست شما می خزند. از مانکن‌های ترسناک (Horror) تا آدم‌های بی‌چهره و گمشده – چهره‌هایی که ظاهراً توسط تلویزیون ثابتی که به آنها خیره می‌شوند فرسوده شده‌اند.

  چیزهای کمی در این بازی وجود دارد که شما را ناراحت نمی‌کند یا باعث نمی‌شود فکر کردن به آن احساس ناراحتی کنید. گاهی اوقات ممکن است ناامید کننده باشد – کنترل ها هرگز واقعاً خواسته ها را برآورده نمی کنند و چند برخورد با آزمون و خطا وجود دارد که باید از طریق آنها اشتباه کرد. اما به آن پایبند باشید و احتمالاً یکی از آسیب زاترین بازی های این لیست را تجربه خواهید کرد.

۱٫Until Dawn

Horror game

اسلش‌های نوجوان تقریباً چهار دهه است که وجود دارند، اما جدای از جمعه هولناک سیزدهم در NES، بازی‌ها واقعاً آنقدر شجاع نبودند که وارد آن قلمرو شوند. تا به حال. یا بهتر است بگوییم، Until Dawn (zing)، یک بازی بقا-ترسناک در سال ۲۰۱۵ درباره گروهی از نوجوانان رندی که برای تعطیلات به یک کابین کوهستانی منزوی می روند.

اما متوجه می شوند که یک موجود شنیع قصد دارد آنها را بکشد. اما همه چیز سرگرم کننده و بازی نیست: اگر نتوانید منطق فیلم ترسناک Until Dawn را دنبال کنید، شخصیت ها به مرگ وحشتناکی خواهند رسید و از هر فرصتی برای ترساندن بیجایسوس از شما استفاده می کند.

در حالی که بسیاری از بازی‌های موجود در این فهرست تنها به دلیل عامل ترسشان اینجا هستند، Until Dawn به دلایل متا نیز جایگاهی را به دست می‌آورد – از روی اراده، روح‌آمیز در سنت ترسناک جا افتاده است و به طرز درخشانی از آن‌ها استفاده می‌کند. مملو از چشمک هایی به ژانر اسلشر است.

و شما همچنان عاشق پیچش های مضحک خواهید بود حتی اگر آنها را از یک مایل دورتر ببینید. شما به همان اندازه که جیغ می زنید می خندید، اگر نه بیشتر، و تعداد کمی از بازی های ترسناک این حس سرگرمی وحشتناک را به خوبی به تصویر می کشند.

این بود لیست بروزرسانی شده بازی های ترسناک بخش دوم. بازی های دیگری در نظر دارید؟ با ما با اشتراک بزارید تا در لیست سوم بزاریم.

موجود در: PS4 

اگر که از این مقاله خوشتان آمده حتما نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید و برای دیدن بهترین های بیشتر به اینجا بروید.

بیشتر بخوانید:نقد و بررسی Curse of the dead gods

 

نوشته های مرتبط

3 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x