five tips about creepers in minecraft

۵ نکته در Creepers در Minecraft که نمیدونستی

Minecraft یک بازی شگفت انگیز است. این بازی پر از امکانات بی پایان است، خلاقیت توش موج میزنه و فوق العاده قابل تغییر است. همه این ها باعث میشوند که Minecraft به یه بازی عالی برای گذروندن وقت تبدیل بشه. با این حال، یک سری مواردی وجود دارد که به طور همزمان Minecraft را به یک تجربه لذت بخش و در عین حال کابوس وار تبدیل می کند.

اینجا داریم در مورد creeper ها صحبت می کنیم. این موجودت کوچیک تو بازی سابقه طولانی دارند و از سال ۲۰۰۹ در Minecraft بوده اند. یک سری فکت بسیار شگفت انگیزی در مورد آنها وجود دارد که هنوز بسیاری از بازیکنان تا به امروز از آنها اطلاعی ندارند. از ترس از گربه گرفته تا رقابت با بزها، این فکت ها مطمئناً دید شمارو نسبت به اونها عوض میکنه! با ما همراه باشید.

 

۵ فکت درباره Creeper ها در Minecraft

Cats

 

۱) از گربه ها میترسن!!

این یک واقعیت شناخته شده است که Creeper ها تقریباً از همه چیز متنفرند. اونها میزنن شمارو میترکونن، دوست‌تون رو میترکونن، حتی یه مرغ که اون وسط برای خودش رو میچرخه رو هم میترکونن!! با این حال، یک گونه وجود دارد که Creeper ها به سادگی نمی توانند آن را تحمل کنند. آنها کشنده هستند، به خانه شما حمله می کنند و وسایل شما را تصاحب می کنند، هر کجا که می روند آنجا را به هم میریزند و حیوانات مرده را کنار درهای شما رها می کنند. درست است، این موجود وحشتناک گربه ها هستند.

به هر دلیلی، این Creeper ها از گربه ها و ocelot ها(نوعی گربه وحشی) می ترسند. وقتی این گربه هارو ببینن فوری پا به فرار میذارند. این با وجود این واقعیت است که گربه‌ها و ocelot ها برای حمله به Creeper ها خودشون رو به زحمت نمیندازند. مثل همه، آنها فقط نشسته اند و تماشا می کنند که Creeper برای زندگی خود می دود. این که دشمنی و ترس از کجا اومده معلوم نیست و شاید یه روزی فهمیدیم.

Goats Hate Them

۲) بز ها از آنها متنفر اند

نمی‌دانید چرا بزها واقعاً از این Creeper ها متنفرند؟ خوب، ما هم اینطور نمیدونیم!! اصولا بزها تمایل دارند بدون هیچ دلیلی در لحظه به Creeper ها حمله کنند. یک دقیقه آن دو با آرامش کنار هم نشسته اند و دقیقه بعد یک بز سعی می کند شاخ هایش را در صورت آنها فرو کند.

مانند Creepr ها که از گربه‌ها متنفرند، این یکی نیز چندان منطقی نیست، به‌ویژه که این خزنده ها اساساً از mob ها می‌ترسند. در واقع، آنقدر منطقی نیست که در ابتدا به عنوان یک باگ گزارش شده است. اما خب کسانی بودند که فکر می کردند آنقدر عجیب است که نمی توانستند واقعیت آن را درک کند. خلاصه که این هم جزو بازی هست دیگه!

They Sound Just Like Us

۳) صداشون مثل ماست

خزنده ها mob های بسیار وحشتناکی در Minecraft هستند. آنها عادت دارند چیزهایی را که بیشتر دوست دارید نابود کنند، ساعت بازی‌تان را خراب کرده و باعث می‌شوند که بازی را سریع‌تر از آن چیزی که دوست داشتید تموم کنید.آنها Minecraft را به بازی شگفت انگیز بقا تبدیل می کنند. با این حال، چیزی که آنها را بی نهایت ترسناک تر می کند، نداشتن صدای منحصر به فرد موقع حرکت کردن است. اساساً هنگام راه رفتن آنها درست مانند ما صدا تولید میکنند.

این به این معناست که اگر در اطراف محل جمع‌آوری مواد پرسه میزنید می‌زنید تا آن خانه ای را که پنج ساعت روی آن کار می‌کردید به پایان برسانید، صدای قدم‌هایتان دقیقاً شبیه صدای Creeper خواهد بود. هنگامی که در آب هستید همین امر صدق می کند، زیرا Creeper ها در آنجا نیز صداهای حرکتی مشابهی را تولید میکنند. تنها راهی که می‌توانید متوجه شوید که یک Creeperبرای گرفتن شما می‌آید یا خیر این است که شروع به خش‌خش کردن کند. اما در آن مرحله، به هر حال شما تا حد زیادی تو دردسر افتادید!

Don't Let It Get Hit By Lightning

۴) نذارید رعد به برق به آنها بزند

به طور کلی، اصابت رعد و برق به دشمن بزرگ شما چیز بدی نیست. تماشای چیزهایی که معمولاً شما رو اذیت میکنند توسط یک رعد و برق از بین می‌روند، بسیار هیجان‌انگیز است. البته مگر اینکه Creeper باشد. در این صورت، آن را تا حد امکان از رعد و برق دور نگه دارید. حتی میتوانید آن را هم اتاقی خودتون کنید، یک فنجان چای به آن بدهید و در مورد آخرین فیلم مارول با آن صحبت کنید تا طوفان تمام شود 🙂

یک خزنده شارژ شده (یکی که رعد و برق بهش زده)کاملاً کشنده است. چقدر کشنده؟ پنجاه درصد کشنده تر از TNT. درست است، انفجار آنها پنجاه درصد دردناک تر از یک TNT معمولی است. در حالی که یک Creeper معمولی ممکن است فقط قسمتی از خانه دوست داشتنی شما را از بین ببرد،یکی که صاعقه خورده آن را به طور کامل از بین می برد. خوشبختانه، اونها دارای یک نور آبی رنگی در اطراف خود هستند که  که آنها را نشان می‌دهد. پس تا حد امکان از این بچه ها دور بمانید!

Notch Doesn't Understand Them

۵) Notch وجود اونهارو درک نمیکنه!

مانند بسیاری از mob ها در Minecraft این Creepeها چندان منطقی نیستند. مطمئناً، می‌توانید آن‌ها را به‌عنوان چیزهای بلند سبز و عجیبی که منفجر می‌شوند توضیح دهید. اما اگر بخوایم صادق باشیم، آیا واقعاً منطقی به نظر می رسد؟ البته که Minecraft یک دنیای منطقی نیست. اما در زمینه بلوک هایی که به صورت نیمه واقع گرایانه با اژدهایان جادویی که در ابعاد متفاوتی زندگی می کنند تعامل دارند، Creeperها کاملاً عجیب هستند. Endermen را درک می کنیم، اما Creeper ها چی؟

به هر حال، ظاهراً ما تنها نیستیم همانطور که خود Notch زمانی گفت که او هم نمی‌دانست چرا Creeper ها اینگونه هستند. در پاسخی در توییتر در سال ۲۰۱۰ (چقدر قدیمی!) او گفت:

“من مطمئن نیستم که چرا آنها منفجر می شوند.”

اگر او نداند، پس ما هم نخواهیم فهمید. او همچنین گفت که آنها را مانند برگ تصور می کند، که ایده جالبی است، اما آخرین باری که دیدید دسته ای از برگ ها منفجر شده اند کی بوده است. هرگز؟ این چیزی است که خیلی از پلیر ها فکر میکنند. ما فقط می خواهیم این یکی را به چیز دیگری که در Minecraft بی معنی است تبدیل کنیم.

 

شما Minecraft بازی میکنید؟ نظرتون چیه؟!!

 

بیشتر بخوانید: چگونه Lush Cave ها را در Minecraft پیدا کنیم؟

نوشته های مرتبط

2 3 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x