Aatrox

معرفی و آموزش کارکتر Aatrox در لیگ آف لجندز (league of legends )

در این مقاله میخواهیم به بررسی و تحلیل یکی از کارکتر های league of legends یعنی همان Aatrox بپردازیم .

Aatrox کیست ؟

زمانی یکی از مدافعان معروف و پر افتخار Shurima بود ، آتروکس و برادرانش در نهایت به تهدید بزرگتری برای Runeterra تبدیل شدند و پس از مدتی توسط مردم فانی و آدی runeterra شکست خوردند و در سلاح خود اسیر شدند.

اما پس از قرن‌ها زندانی بودن ، آتروکس اولین کسی بود که بار دیگر آزادی را پیدا کرد و از تریق یک انسان که فکرد میکرد میتواند سلاح جادویی آتروکس را کنترل کند و آزاد شد.

اکنون با دزدیدن بدن آن انسان و آزاد شدنش ، رونترا (Runeterra) را تحدید بزرگی قرار میدهد, آتروکس دنبال انتقامی آخرالزمانی است.

Aatrox’s Ablity

PASSIVE : DEATHBRINGER STANCE

Aatrox

حمله اولیه بعدی آتروکس بر اساس حداکثر سلامتی دشمن ، Damage اضافی را وارد می کند و او را Heal می دهد.

Q : THE DARKIN BLADE

Aatrox

آتروکس شمشیر بزرگ خود را به زمین می کوبد و آسیب فیزیکی وارد می کند.

Aatrox

او می تواند سه بار Q خود را به طور متوالی بزند که هر کدام ناحیه اثر متفاوتی دارند.

Aatrox

W : INFERNAL CHAINS

Aatrox

آتروکس زمین را در هم می‌کوبد و به اولین دشمنی که برخورد کند, Damage میدهد. Champion ها و هیولاهای بزرگ باید به سرعت منطقه  را ترک کنند وگرنه به مرکز کشیده می شوند و دوباره Damage می بینند.

E : UMBRAL DASH

Aatrox

Aatrox به صورت Passive هنگام Damage زدن به قهرمانان دشمن، Heal می یابد. هنگام فعال سازی، او به سمتی که مشخص کنید حرکت می کند.

R : WORLD ENDER

Aatrox

آتروکس شکل اهریمنی خود را آزاد می کند، Minion ها در نزدیکی می ترسد و Damage ، Healing و movement speed را به دست می آورد. اگر او کسی را در این حالت بکشد , Effect آن دوباره از اول میشود.

چرا آتروکس شیطانی شد؟

Aatrox که با نام The Darkin Blade نیز شناخته می شود،  یک مدافع سقوط کرده شوریما (Shurima) است که توسط جادوی خودش ذهنش مسموم شد تا اینکه به تهدیدی بزرگتر از Void تبدیل شد.

آتروکس چه نژادی است؟

آتروکس یک جنگجوی افسانه ای است، یکی از تنها پنج نفری که از یک نژاد باستانی به نام دارکین ( Darkin) باقی مانده است. او شمشیر عظیم خود را با ظرافت و متانت به کار می گیرد و به سبکی و راحتی همه را از سر راهش نابود میکند.

Aatrox چگونه آزاد شد ؟

 آتروکس در شمشیر خود مهر و موم شده بود. شمشیر او زندانی بود که او را برای قرن ها نگه می دارد. قرن‌ها بعد انسانی سعی کرد شمشیری را که آتروکس بود به دست بگیرد. آتروکس موفق شد به بدن آن انسان مسلط و خود را به داخل بدن گسترش دهد. اما میزبانش مرد.

Aatrox چند ساله است؟

بین ۴۳۹۶-۵۹۹۶ سال

آیا Darkins ها شیاطین ( demons) هستند؟

نام دارکین تقریباً در شوریمان باستان به “سقوط” ترجمه می شود. در حالی که دارکین شبیه شیاطین است، آنها در واقع یک برگزیده ( فرشته)  سقوط کرده هستند که در داخل سلاح های حساس به دام افتاده اند.

Darkins ها چه کسانی هستند؟

دارکین ها, خدایان جنگجویی هستند که از وحشت جنگ با Void و همچنین صدمه دیدن با استفاده از جادوی خون آسیب دیده اند. در حال حاضر، تمام دارکین‌های شناخته شده در اسلحه‌ها زندانی شده‌اند و هرگز نمی‌توانند شکل اصلی تارکین خود را به دست آورند.

آیا آتروکس مرد است؟

میزبان فعلی Aatrox یک انسان مرد , با هویت و منشأ ناشناخته است.

آیا Rhaast و Aatrox برادر هستند؟

هر دو یکدیگر را “برادر” صدا می زنند، Rhaast دو voice line دارد و آتروکس یکی دارد. اما هیچ کدامشان Varus را برادر صدا نمیکنند.این یعنی Darkins همدیگر را برادر نمیبینند , اما احمال میرود که آتروکس و Rhaast (راست) برادر یکدیگر هستند.

این بود از آموزش کارکتر Aatrox  در بازی لیگ آف لجندز (League of legends)  اگر از این مقاله خوشتون اومده باشه حتما نظراتتون رو برامون بنویسید که بازم براتون آموزش های مختلف در مورد لیگ آف لجندز رو بزاریم.     Legaue of legends

نوشته های مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x