Fallout 76: چگونه Junk فارم کنید.

Fallout 76: چگونه Junk فارم کنید.

Fallout 76

در دنیای Fallout 76، زباله (junk) ها به اندازه جواهرات ارزشمند هستند. در اینجا شما یاد میگیرید که چگونه آنها را به راحتی بدست آورید.

Fallout 76

junk ها ممکن است بی‌ فایده به نظر برسند، اما junk ها منابع فوق‌ العاده ارزشمندی در Fallout 76 هستند. بازیکنان برای استخراج مواد ساخت‌ وساز اثای خانه، زره های قدرتی و مهم‌ تر از آن، سلاح‌ها به آن‌ها نیاز دارند. اما فارم junk در قطعات بزرگتر یک کار نسبتاً چالش برانگیز است زیرا آنها در همه جا هستند.

بر خلاف فارم چوب، جمع آوری junk فرآیندی کند است که به زمان و تلاش بیشتری نیاز دارد. و تنها راه برای غلبه بر آن، شناسایی بهترین نقاط فارم و سرور برای بهره برداری از آنها است.

مکان های فارم Junk Material

در Fallout 76، بهترین مکان‌ها برای جمع‌ آوری junk ها عبارتند از The Wayward، Overseer’s House، Camp McClintock، Top of the World، WV Lumber Co، و Sugar Grove. این مکان‌ها هیچ دشمنی ندارند و پر از junk ها غنی از منابع مانند کلیپ‌ بورد، پنکه و تلفن‌ها هستند.

The Wayward

the-wayward-junk-material-farming-location-fallout-76

ساده‌ترین مکان برای فارم زباله ها The Wayward است که در جنوب Vault 76 قرار دارد. این مکان سینی‌ها، توله‌ها و جعبه‌های پلاستیکی زیادی دارد که می‌توان همه آنها را به Junk تبدیل کرد. اما بهترین چیز در مورد The Wayward این است که بدون تهدید است. هیچ دشمنی در اطراف این منطقه وجود ندارد تا بازیکن را اذیت کند.

Overseer’s House

overseers-house-junk-material-farming-location-fallout-76

در نزدیکی The Wayward، مکان دیگری فارم Junk وجود دارد به نام Overseer’s House. در داخل این خانه، بازیکن می تواند انواع مختلفی از Junk را پیدا کند و به لطف میزهای کار در نزدیکی آن، این فرصت را خواهند داشت که آنها را همان جا به Junk تبدیل کنند. حتی بهتر از آن، آنها می توانند Junk ها را در Stash جلوی در ذخیره کنند.

Camp McClintock

camp-mcclintock-junk-material-farming-location-fallout-76

یکی دیگر از مکان های فارم بدون دشمن، Camp McClintock، برای جمع آوری فنر و الیاف بالستیک عالی است. در اتاق اصلی و آویزهای حیاط، بازیکن می‌تواند تعداد زیادی کلیپ‌ بورد رها شده و نوارهای مجرای درجه نظامی را پیدا کند که به شما فنر و الیاف بالستیک می‌دهند.

Top of the World

top-of-the-world-junk-material-farming-location-fallout-76

در طبقه دوم ساختمان Top of the World، بازیکن می تواند تکه های بزرگی از Junk را غارت کند. آنها همچنین می توانند به مکان مجاور به نام پیست اسکی Pleasant Valley بروند تا مقداری فایبرگلاس، چوب و پلاستیک بیشتری پیدا کنند.

WV Lumber Co

wv-lumber-co-junk-material-farming-location

شرکت WV Lumber که اغلب برای فارم چوب استفاده می شود، مکان خوبی برای پیدا کردن junk است. این مکان دارای چند دشمن سطح پایین است که آن را به مکانی بی دردسر و پرسود تبدیل می کند. و از آنجایی که با ابزارهای نجاری پر شده است، WV Lumber Co. برای جمع آوری junk و پیچ های فولادی بهترین است.

Sugar Grove

sugar-grove-junk-material-farming-location-fallout-76

Sugar Grove هم پرسودترین و هم چالش برانگیزترین مکان در میان تمام مکان های فارم مواد Junk است. این مکان توسط بسیاری از روبات های جنگی و دشمنان legendary محافظت می شود که در روند فارم اختلال ایجاد می کند. اما ارزشش را دارد.

چگونه یک نوع خاص از مواد را در junk ها فارم کنیم

در Fallout 76 فقط می توان یک ماده Junk خاص را ردیابی وفارم کرد. برای این کار، بازیکن باید به بخش Item در Pip-Boy برود، برگه Junk را باز کند، ماوس را روی مواد خاص نگه دارد و Space صفحه کلید را فشار دهد. با این کار آن مورد علامت گذاری می شود و نمادی در کنار Junk ها حاوی آن نشان داده می شود.

بهترین Perk ها برای فارم Junk

Pack Rat و Strong Back بهترین کارت‌های Perk برای فارم Junk هستند. اولی باعث می شود تمام قطعات زباله ۲۵٪ وزن کمتری داشته باشند و دومی +۱۰ جای اضافه برای حمل آیتم ها می دهد. این بود تمام مکان ها و نکات برای فارم Junk.

Fallout 76 هم اکنون برای PC، PlayStation 4 و Xbox One در دسترس است. 

اگر که از این مقاله خوشتان آمده حتما نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید و برای دیدن آموزش های بیشتر به اینجا بروید.

نوشته های مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x