Amumu

معرفی و آموزش کارکتر Amumu در لیگ آف لجندز (league of legends )

در این مقاله میخواهیم به بررسی و تحلیل یکی از کارکتر های league of legends یعنی همان Amumu بپردازیم .

Amumu کیست؟

افسانه ادعا می کند که آمومو یک روح تنها و مالیخولیایی از شوریما باستانی است که در جهان در جستجوی یک دوست پرسه می زند. محکوم به نفرین باستانی برای تنها ماندن برای همیشه، لمس او مرگ است، محبت او تباهی است.

کسانی که ادعا می کنند او را دیده اند، یک جسد زنده را توصیف می کنند که جثه کوچکی دارد و در باندهای خزنده پیچیده شده است. آمومو الهام‌بخش اسطوره‌ها، ترانه‌ها و فولکلور است که برای نسل‌ها گفته و بازگو شده است، به طوری که جدا کردن حقیقت از داستان غیرممکن است.

PASSIVE : CURSED TOUCH

Amumu

حملات اولیه آمومو دشمنان او را نفرین می کند و باعث می شود که آنها از آسیب جادویی دریافتی پاداش واقعی دریافت کنند.

Q : BANDAGE TOSS

Amumu

آمومو بانداژ چسبناکی را به سمت هدف پرتاب می‌کند و در حالی که خود را به سمت آنها می‌کشد، هدف را Stun و آسیب می‌زند.

W : DESPAIR

Amumu

دشمنان نزدیک هر ثانیه توسط آمومو Damage می بینند، و درصدی از حداکثر سلامتی خود را از دست می دهند و نفرین خود را تازه (Refresh) می کنند.

E : TANTRUM

Amumu

به طور دائم آسیب فیزیکی را که Amumu متحمل می شود کاهش می دهد. آمومو می تواند خشم خود را آزاد کند و به دشمنان اطراف آسیب برساند. هر بار که Amumu ضربه می زند، Cooldown در Tantrum برای ۰٫۵ ثانیه کاهش می یابد.

R : CURSE OF THE SAD MUMMY

Amumu

آمومو واحدهای دشمن اطراف را در بانداژ می‌بندد و نفرین خود را اعمال می‌کند و به آنها آسیب می‌زند و Stun می‌شوند.

نقش آمومو در league of legends چیست؟

Amumu کاراکتری است که نقش یک تانک در League of Legends را دارد. آمومو مومیایی غمگینی است که برای اکثر بازیکنان League of Legends بسیار محبوب است.

آمومو پسر است یا دختر؟

آمومو یک Yordle پسر است , کهبا نفرینی که شده است باید تا آخر عمر تنها بماند.

آمومو چند سال سن دارد؟

 آمومو حداقل ۶۰۰۰ سال قدمت دارد و افسانه هایی درباره او وجود دارد که قدمت آنها به روزهای اولیه امپراتوری Shurima بازمی گردد.

چرا آمومو اینقدر غمگین و ناراحت است؟

آمومو که روحی تنها و غمگین از شوریما باستانی است، در جهان در جستجوی یک دوست پرسه می‌زند. او که توسط یک طلسم باستانی نفرین شده است، محکوم است که برای همیشه تنها بماند، زیرا لمس او مرگ است و محبت او تباهی است….

تنها آمومو میداند که این نفرین چگونه عمل میکند.

آیا می توانید با Amumu در لاین بازی کنید ؟ 

توانایی‌های Amumu در جنگل (Jungle) به طرز شگفت‌انگیزی کار می‌کنند، و به همان اندازه در لاین یا شاید بهتر عمل می‌کنند، زیرا می‌توانید بیشتر از Tantrum با اهداف بیشتری برای کشتن استفاده کنید. در Lane Amumu می‌خواهد پشت مینیون‌هایی که غمگین به نظر می‌رسند پنهان شود تا زمانی که ناگهان نصف موج را در یک E بکشید.

آیا آمومو در TeamFight خوب عمل میکند ؟

تیم ها در اواسط بازی شروع به گروه بندی می کنند و از آنجایی که آمومو قهرمان مبارزه تیمی است، در این مرحله از بازی بسیار خوب است. بازی دیرهنگام آمومو بد نیست. … اگر او کامل Tank نرفته باشد، خروجی آسیب او در مبارزات تیمی اواخر بازی کاملاً خوب خواهد بود.

آیا آمومو یک Mage است؟

خیر , آمومو یک Yordle است که نفرین شده است و او تنها است.

این بود از آموزش کارکتر Amumu در بازی لیگ آف لجندز (League of legends)  اگر از این مقاله خوشتون اومده باشه حتما نظراتتون رو برامون بنویسید که بازم براتون آموزش های مختلف در مورد لیگ آف لجندز رو بزاریم.  League of Legends

نوشته های مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x