بهترین سلاح های Destiny 2 و نحوه بدست آوردن آنها

بهترین سلاح های Destiny 2 و نحوه بدست آوردن آنها

Destiny 2 دارای انباری از سلاح های گسترده و در حال گسترش است که گاهی اوقات بازیکنان را در تمام گزینه ها غرق می کند. اما، در میان این همه سلاح، بهترین سلاح‌های واضح در Destiny 2 وجود دارد.سلاح های exotic Destiny همیشه به عنوان یکی از مورد علاقه ترین آیتم های بازی برجسته بوده اند، حتی قدمت آن به Destiny 1 برمی گردد.

 

این سلاح های exotic را می توان از طریق جستجو، یا خرید آنها از Xur، تکمیل ماموریت های کمپین، یا حتی فقط از طریق Random drop جمع آوری کرد. هر کدام راه خاص خود را برای یافتن و مزایای منحصر به فرد همراه خود دارند.در زیر ۵ مورد از بهترین اسلحه های exotic در انبار Destiny 2، نحوه پیدا کردن آنها، و بهترین حالت استفاده برای هر سلاح (PvP یا PvE) آورده شده است. این بر اساس نظرات دیگران در مورد سلاح ها و همچنین تجربه شخصی است.

MIDA Multi-Tool

بهترین استفاده: PvP

MIDA یک جزء اصلی در جهان Destiny است و به دلیل کاربرد و قابلیت اطمینان آن در آزمون زمان ایستاده است. یعنی این تفنگ دارای قابلیتی است که رادار خود را در هنگام نشانه گیری (ADS) باز نگه می دارد و سرعت حرکت را به boot می دهد. اگر دوست دارید از یک تفنگ خوب استفاده کنید، این یک سلاح Crucible عالی است.

اسلحه از طریق تکمیل خط داستانی اصلی و تمام ماموریت های EDZ بعدی به دست می آید. پس از آن، بازیکنان باید یک ابزار کوچک MIDA از Devrim Kay دریافت کنند، و سپس به Gunsmith در Tower بروید تا QUEST “Sight, Shoot, Repeat” را دریافت کنید. از اینجا، مراحل نسبتاً ساده و قابل درک هستند، و MIDA Multi-Tool را نه تنها به یکی از بهترین تفنگ‌های Destiny 2، بلکه یکی از آسان‌ترین اسلحه‌ها تبدیل می‌کند.

Riskrunner

Destiny 2 riskrunner

بهترین استفاده: PvE

یکی از رضایت‌بخش‌ترین و به معنای واقعی کلمه برقی‌ترین تفنگ‌های Destiny، Riskrunner است که شاید بهترین Submachine Gun بازی باشد. امتیاز “Arc Conductor” آن دلیل بزرگی است که چرا این تفنگ به اندازه PvE قدرتمند است، زیرا بازیکنان را در برابر آسیب های قوس مقاوم می کند. بنابراین، برای حملات و حملاتی که به شدت آسیب Arc را وارد می کنند، Riskrunner یک انتخاب عالی است.

Riskrunner را با تمام کردن “quest “new light دریافت می کنید.

Thorn

Destiny 2 thorn

بهترین استفاده: PvP

برای بسیاری، Thorn ممکن است بهترین تفنگ PvP باشد،مدتی است که همینطور بوده. یکی دیگر از Hand cannon، Thorn اهداف را سوراخ می‌کند و در طول زمان آسیب می‌رساند، با کشتن بقایایی که پس از برداشتن آنها باعث افزایش آسیب می‌شود. مانند اکثر اسلحه های PvP، این می تواند گاهی اوقات خوب یا بد باشد اما پتانسیل جدی در دستان درست دارد.

Thorn قبلاً از طریق یک جستجوی چند مرحله ای که در EDZ شروع شده بود به دست می آمد، اما اکنون می توان آن را به سادگی در Exotic Kiosk در Tower با مواد زیر خریداری کرد.

  • ۱ Exotic Cipher
  • ۱۲۵,۰۰۰ Glimmer
  • ۲۰۰ Dusklight Shards
  • Ascendant Shard 1 

Tractor Cannon

Destiny 2 tractor cannon

بهترین استفاده: PvE

اگر هیچ چیز دیگری نباشد، tractor cannon باید یکی از زیباترین و مسخره ترین اسلحه ها در Destiny 2 باشد. این شاتگان یک سلاح قدرتمند است که توانایی عقب راندن دشمنان را دارد، برد دیوانه کننده ای دارد و یکی از منحصر به فردترین اسلحه های exotic را دارد. تجربیات سلاح این برای PvE عالی است، به خصوص زمانی که بازیکنان خود را در گوشه ای عقب می بینند.

این سلاح random drop هستش، یعنی بصورت شانسی دریافت میشه.

Witherhoard

Destiny 2 tractor cannon

بهترین استفاده: PvE

Witherhoard یکی از بهترین سلاح های Kinetic در بازی است، مخصوصاً وقتی صحبت از PvE می شود. همچنین یکی از، اگر نگوییم بهترین، نارنجک انداز در Destiny 2 است.Witherhoard یک نارنجک انداز تک گلوله است که در زمینه آسیب رساندن اثر تخصص دارد. این یکی از بهترین ابزارها برای پاکسازی جمعیت است و حتی می تواند آسیب جدی به باس ها و مینی باس ها وارد کند.

علاوه بر این، تهیه این اسلحه نیز بسیار ساده است. تنها کاری که بازیکنان باید انجام دهند این است که منابع لازم برای خرید آن را در Exotic Kiosk در Tower جمع آوری کنند. این درست در کنار صندوق واقع شده است. هزینه Witherhoard در زیر ذکر شده است:

  • ۱ Exotic Cipher
  • ۱۰۰,۰۰۰ Glimmer
  • ۱۵۰ Glacial Starworts
  • ۱ Ascendant Shard

 

اگر که از این مقاله خوشتان آمده حتما نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید و برای دیدن آموزش های بیشتر اینجا کلیک کنید

 

نوشته های مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x