Elden Ring: تمام مکان های Divine Tower در بازی

Elden Ring: تمام مکان های Divine Tower در بازی

Elden ring

شش Divine Tower در Elden Ring وجود دارد که بیشتر آنها فقط زمانی می توانند وارد شوند که بازیکن Great Rune مرتبط را جمع آوری کند.

Elden ring

برج های الهی در Elden Ring ابرساختارهایی هستند که به طرز چشمگیری بر فراز سرزمین های بین قرار دارند. هر یک از این Divine Tower خانه یک (یا چند) نقطه ترمیم Great Runes هستند، و ارزش دارد که آنها را ردیابی کنید و بفهمید که چگونه می توانید به داخل یک برج بروید، پس از اینکه رون بزرگ مربوطه را ردیابی کردید.

هر Great Runes به یک Divine Tower گره خورده است و برای باز کردن پتانسیل کامل این آیتم‌های Boss باید در برج مربوطه خود فعال شوند. شش حلقه در Elden Ring در سرتاسر Lands Between گسترده شده‌اند، اگرچه برخی از آنها مستقیماً قابل دسترسی نیستند.

مکان Divine Tower of Limgrave

Elden Ring

Divine Tower of Limgrave به Great Rune گودریک گره خورده است و به خود قلعه استورمویل متصل است. هنگامی که Great Rune گودریک مجهز شود، تمام آمارها را پنج امتیاز افزایش می دهد، یک امتیاز عظیم در مراحل اولیه و یک تقویت مفید برای عملکرد همه جانبه در بعد از بازی.

برای رسیدن به Divine Tower of Limgrave، مستقیماً وارد دروازه جلویی قلعه استورم‌ویل شوید و از میان بالیست‌ها و سربازان راه خود را طی کنید تا پل برج لیمگریو را به سمت پشت قلعه بیابید. از پل عبور کنید، تله‌پورتر Waygate را به طرف دیگر ببرید و از کنار چندین Golem بگذرید تا به بالای آن برسید.

مکان Divine Tower of Liurnia

Elden Ring

Divine Tower of Liurnia به خط جستجوی Ranni گره خورده است، اگرچه کسی نمی‌تواند به این فکر کند که به Great rune رنالا گره خورده است. شما فقط پس از پیشرفت قابل توجهی در خط جستجوی Ranni می توانید به این مکان دسترسی داشته باشید و پاداش به باز کردن قفل پایان های جدید برای بازی بستگی دارد تا توانایی جدید Great Rune.

برای رسیدن بهDivine Tower of Liurnia، از مجسمه وارونه کاریان در سالن مطالعه کاریان در مرکز شرق Liurnia (از کنار منطقه بیرون می‌آید) استفاده کنید. این آیتم توسط Ranni پس از باز کردن قفل Nokron و پیدا کردن Fingerslayer Blade ارائه می‌شود، اگرچه این یک کار ساده برای بالا رفتن از سالن مطالعه معکوس و عبور از یک Godskin Noble پس از آن است.

مکان Divine Tower of Caelid

Elden ring

Divine Tower of Caelid به Great rune Radahn گره خورده است و دارای یک بخش پازل پرش دشوار است که در وهله اول باید وارد آن شوید. Great Rune of Radahn HP، FP و Stamina را تا ۱۵% افزایش می‌دهد  یک تقویت عظیم، اگرچه به جای آمار، به بهبود منابع محدود می‌شود.

برای رسیدن به Divine Tower of Caelid، به منطقه شمالی Dragonbarrow بروید و به دنبال صخره‌ای باشید که به برج غول‌پیکر الهی درست آن‌سوی لبه منطقه منتهی می‌شود. با دقت در اطراف برج حرکت کنید تا زمانی که سایت Grace را قبل از آسانسور پیدا کنید. علاوه بر باز کردن قدرت Great rune، آیتم‌های خوب زیادی در اطراف این منطقه پخش شده‌اند، بنابراین حتماً سطوح پایین‌تر و مناطق بیرونی اطراف این Divine Tower را کاوش کنید.

مکان Divine Tower of West Altus

 

Elden Ring

Divine Tower of West Altus به Great Rune رایکارد گره خورده است و از هر برج الهی دیگری در الدن رینگ ورودی محرمانه‌تری دارد. The Great Rune of Rykard به ازای هر دشمن کشته شده HP را بازیابی می کند، درست مانند جلوه ویژه شمشیر کفر و بدون استفاده از Remembrance. مخصوصاً برای روسا مفید نیست، اما در دنیای باز بسیار مفید است.

برای رسیدن به Divine Tower of West Altus، به تونل مهر و موم شده در جنوب فلات آلتوس بروید. شما می توانید آن را به راحتی روی نقشه جهان ببینید، حتی اگر آن را کشف نکرده باشید، زیرا یک نماد غار نارنجی مایل به قرمز وجود دارد که محل آن را یادداشت می کند. تعدادی دیوار توهم در این سیاه‌چال وجود دارد. پشت یکی از آنها (و رئیس Onyx Lord) یک تله‌پورتر قرار دارد که شما را مستقیماً به بیرون از این برج الهی می‌برد.

مکان Divine Tower of East Altus

Elden Ring

Divine Tower of East Altus تنها Divine Tower است که به دو رون گره خورده است. Great rune مورگوت و رون بزرگ موگ. اگر هر دو را در موجودی خود داشته باشید، هر دو ظاهر می شوند. Mohg’s Great Rune به مهاجمان اجازه می دهد تا از کشتارها شفا پیدا کنند و پس از ایجاد خونریزی باعث افزایش آسیب می شود. Morgott’s Great Rune ساده تر است و حداکثر HP را ۲۵٪ افزایش می دهد.

برای رسیدن به Divine Tower of East Altus، باید به آسانسور بزرگ رولد و سرزمین های ممنوعه دسترسی داشته باشید. به جای سوار شدن به آسانسور، از منطقه Great Lift of Rold به سمت جنوب خارج شوید، که منجر به مبارزه رئیسی با Fall Twins می شود که در تاریکی پوشیده شده اند. این دو نفر را شکست دهید و به پای برج الهی شرق آلتوس منتقل خواهید شد.

مکان Isolated Divine Tower Location

Elden Ring

Isolated Divine Tower شده به Great rune مالنیا گره خورده است، و بنابراین معمولاً آخرین بازیکنان برج الهی در Elden Ring است. Malenia’s Great Rune حملاتی را انجام می دهد که بازیکن پس از آسیب رساندن به آنها مقدار کمی HP را التیام می بخشد. اساساً، اگر ضربه ای به شما وارد شود و به سرعت آسیب را جبران کنید، بخش خوبی از HP را بازیابی خواهید کرد.

برای رسیدن به Isolated Divine Tower، از تله تله‌پورتر در برج بازگشت استفاده کنید، که در جنوب شبه‌جزیره ویپینگ، فراتر از مقبره واکینگ قرار دارد. Site of Lost Grace را فعال کنید، سپس به قلعه Fortified Manor در لیندل بروید تا با آسانسور به همان منطقه برسید و Waygate را درست از کنار Golem فعال کنید. این Waygate بازیکن را به Isolated Divine Tower تله پورت می کند.

اگر که از این مقاله خوشتان آمده حتما نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید و برای دیدن آموزش های بیشتر به اینجا بروید.

Elden Ring هم اکنون برای رایانه های شخصی، پلی استیشن ۴ و ۵ و ایکس باکس وان و سری X|S در دسترس است.

بیشتر بخوانید:Elden Ring: چگونه Serpent-God’s Curved Sword را بدست آوریم.

نوشته های مرتبط

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x