Elden Ring: نحوه استفاده از Grand Lift of Dectus

Elden Ring: نحوه استفاده از Grand Lift of Dectus

Elden ring

این راهنما نحوه فعال کردن Grand Lift of Dectus در Elden Ring را توضیح می دهد که بازیکنان می توانند از آن برای رسیدن به منطقه Altus Plateau استفاده کنند.

Elden ring

همانطور که بازیکنان در منطقه Liurnia در Elden Ring کاوش می کنند، ممکن است با ساختاری به نام Grand Lift of Dectus روبرو شوند. این آسانسور فوق‌العاده می‌تواند به طرفداران کمک کند تا به فلات آلتوس دسترسی داشته باشند، اگرچه نمی‌توان آن را فوراً مورد استفاده قرار داد. در واقع، بازیکنان باید قبل از اینکه بتوانند سوار آن شوند، Elden Ring’s Grand Lift of Decuts را فعال کنند، و این راهنما دقیقاً نحوه انجام آن را توضیح می دهد.

Elden Ring: نحوه استفاده از Grand Lift of Dectus

برای استفاده از Grand Lift of Dectus، بازیکنان باید دو نیمه از مدالیون را جمع آوری کنند. این نیمه ها مدالیون دکتوس (سمت چپ) و مدالیون دکتوس (راست) نامیده می شوند و آنها را می توان در داخل صندوقچه هایی که بالای دو قلعه قرار دارند پیدا کرد. در اینجا جزئیاتی در مورد مکان های دقیق آن قلعه ها با توصیه هایی در مورد بهترین راه های رسیدن به آنها آورده شده است:

مدالیون دکتوس (سمت چپ)

Elden ring

نیمه چپ مدالیون دکتوس در فورت هایت است که در شرق لیمگریو، درست در جنوب شرقی میستوود قرار دارد. برای رسیدن به این مکان، بازیکنان باید به سادگی تورنت را در Elden Ring احضار کنند و جاده ای را دنبال کنند که به شرق از منطقه شروع منتهی می شود. پس از رسیدن به فورت هایت، بازیکنان باید از سمت آن وارد شوند، از پله‌هایی که در مقابل دیوار داخلی غربی قرار دارند، بروند تا به یک برج برسند، و از نردبانی که در داخل است بالا رفته و با مدالیون دکتوس (سمت چپ) به صندوقچه دسترسی پیدا کنند.

مدالیون دکتوس (راست)

Elden ring

دسترسی به نیمه سمت راست مدالیون دکتوس بسیار دشوارتر است و در داخل فورت فاروث در منطقه کائلید قرار دارد. با توجه به سختی این منطقه، توصیه می شود که بازیکنان در سطوح پایین سعی در سوار شدن از لیمگریو به فورت فاروث نداشته باشند. درعوض، به هواداران توصیه می‌شود که از یکی از روش‌های زیر برای نزدیک شدن به قلعه و به حداقل رساندن میزان سفری که باید در Caelid انجام دهند، استفاده کنند:

  • از خرابه های اژدها سوخته در شرق سایت گریس The First Steps در لیمگریو دیدن کنید. با سینه ای که در زیر خرابه ها قرار دارد تعامل کنید تا به تونل کریستال سلیا در Elden Ring تله پورت کنید. با پایین آمدن از کلبه شروع از تونل فرار کنید و به سمت شرق به سمت فورت فاروث حرکت کنید.

 

  • در Elden Ring یک Deathroot دریافت کنید و با D Hunter of the Dead در Roundtable Hold صحبت کنید. به علامت قرمزی که شخصیت بر روی نقشه شرقی لیمگریو قرار می دهد سفر کنید تا به پناهگاه حیوانات تله پورت کنید. از این مکان خارج شده و به سمت جنوب به فورت فاروث بروید.

صرف نظر از اینکه بازیکن در نهایت چگونه به فورت فاروث می رسد، باید از غرب وارد شود و سپس به سمت شمال بدود تا به یک نردبان برسد. مدالیون دکتوس (راست) داخل صندوق در بالای آن نردبان قرار دارد و بازیکنان Elden Ring اکنون باید آماده باشند تا به Grand Lift of Dectus بازگردند و آن را فعال کنند.

اگر که از این مقاله خوشتان آمده حتما نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید و برای دیدن آموزش های بیشتر به اینجا بروید.

Elden Ring هم اکنون برای رایانه های شخصی، پلی استیشن ۴ و ۵ و ایکس باکس وان و سری X|S در دسترس است.

بیشتر بخوانید:Elden Ring: مکان های مدالیون مخفی Haligtree

نوشته های مرتبط

4 3 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x