Elden Ring: مکان های مدالیون مخفی Haligtree

Elden Ring: مکان های مدالیون مخفی Haligtree

Elden ring

این راهنما به بازیکنان کمک می‌کند مدالیون مخفی Haligtree Elden Ring (چپ) و (راست) را پیدا کنند و به Consecrated Snowfields برسند.

Elden ring

بازیکنانی که علاقه مند به کاوش در بخش غربی قله کوه های Elden Ring در منطقه جاینت هستند، باید نیمه های چپ و راست مدالیون مخفی Haligtree را بدست آورند. در واقع، بالا بردن هر دو بخش مدالیون در Grand Lift of Rold به طرفداران امکان دسترسی به Consecrated Snowfields و مناطق فراتر از آن را می‌دهد. پیدا کردن مدالیون مخفی Haligtree (چپ) و مدالیون مخفی Haligtree (راست) در Elden Ring می تواند کمی دشوار باشد، و این راهنما اینجاست تا بازیکنان را در جهت درست راهنمایی کند.

Elden Ring: مکان های مدالیون مخفی Haligtree

قسمت راست

برای نیمه اول مدالیون مخفی هالیگتری، بازیکنان باید توجه خود را به گوشه جنوب غربی منطقه لیورنیا معطوف کنند. به طور خاص، طرفداران باید به دهکده آلبیناوریکس Elden Ring سفر کنند، و در اینجا مسیری وجود دارد که می توانند دنبال کنند:

Elden ring

  • ۱٫از سایت گریس ساحل دریاچه لیورنیا شروع کنید.
  • ۲٫تورنت را در Elden Ring احضار کنید و به سمت غرب حرکت کنید تا آب شیرین به باتلاق تبدیل شود.
  • ۳٫به سمت غرب ادامه دهید و به دنبال شیبی باشید که در سمت چپ به سمت بالا حرکت می کند.

در بالای شیب، بازیکنان یک کلبه منفرد با یک قبرستان را می بینند و باید از آن عبور کنند، به سمت چپ خود بپیچند و از شیبی که در جهت شرق است حرکت کنند. این شیب طرفداران را مستقیماً به دو کلبه هدایت می کند و یک گلدان منفرد در مقابل صخره درست از کنار آن سازه ها وجود دارد. ضربه زدن به آن گلدان یک آلبیناوریک غیر خصمانه را نشان می دهد و مدالیون مخفی هالیگتری (راست) را فراهم می کند.

قسمت چپ

Elden ring

نیمه دوم مدالیون را می‌توان در قلعه سول یافت که در سمت شمالی قله‌های غول‌ها قرار دارد. پس از رسیدن به این مکان، بازیکنان باید راه خود را به پشت بام آن برسانند و boss را که در آنجا یافت می‌شود شکست دهند. پس از شکست این دشمن، و فعال کردن سایت نزدیک گریس در Elden ring، طرفداران باید به سمت شمال ادامه دهند، از آسانسور سمت راست خود استفاده کنند و مسیر را برای یافتن مدالیون مخفی هالیگتری (سمت چپ) روی زمین دنبال کنند.

Elden ring: نحوه استفاده از مدالیون مخفی هالیگتری

با در دست داشتن هر دو نیمه مدالیون مخفی هالیگتری، بازیکنان Elden Ring باید راه خود را به پایین گرند لیفت رولد برسانند و مدالیون مخفی را بلند کنند. هنگامی که آسانسور متوقف می شود، طرفداران خود را در مسیر پنهان به Haligtree می یابند و Consecrated Snowfields درست جلوتر هستند. از آن مکان، بازیکنان ممکن است بخواهند به سمت شمال ادامه دهند تا به Ordina، Liturgical Town برسند.

اگر که از این مقاله خوشتان آمده حتما نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید و برای دیدن آموزش های بیشتر به اینجا بروید.

Elden Ring هم اکنون برای رایانه های شخصی، پلی استیشن ۴ و ۵ و ایکس باکس وان و سری X|S در دسترس است.

بیشتر بخوانید: Elden Ring: نحوه استفاده از Grand Lift of Dectus

 

نوشته های مرتبط

3.7 3 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x